CIRC vs RY

  • Autor subiect DeletedUser3061
  • Data de început

DeletedUser

aaaa ... tu acum ai aflat si imi spui si mie?

sau aveati nevoie de mazare ca sa va spuna in fiecare zi ca asta e joc de echipa? sau cum?
 

DeletedUser12877

baghera prieteneeee...ce mai faci??? iti era dor de mine??? ce mai faci cu blocajele de conturi??? am vazut eu cam cum merge treaba cand esti atacat si neblocat...pierzi sate frumos de tot...tine-o tot asa...te asteptam putin mai acid in fapte...dar vad ca esti doar in vorbe...ai grija de tine...:)))
 

DeletedUser3061

baghera prieteneeee...ce mai faci??? iti era dor de mine??? ce mai faci cu blocajele de conturi??? am vazut eu cam cum merge treaba cand esti atacat si neblocat...pierzi sate frumos de tot...tine-o tot asa...te asteptam putin mai acid in fapte...dar vad ca esti doar in vorbe...ai grija de tine...:)))

prietene draga am impresia ca esti un pic bolnav, sa nu fi luat aceasta gripa sezoniera de care se tot vorbeste ...

cat despre blocajele de conturi sa imi zici si mie mai in detaliu despre ce este vorba... ca nu m-am prins unde bati apropo...
cat despre a fi mai acid in fapte nu cred ca trebuie sa iti arat si tie dar daca tot ti cu tot dinadinsul o voi face....

Vezi situatia din K47
Vezi situatia din K48
Vezi situatia din K49
Vezi situatia din K37
Vezi situatia din K38
Vezi situatia din K39.....

mai acid de atat nu stiu ce as putea sa iti arat mai mult... voi cei din RY sunteti cel mai de temut trib tremur tot in fata voastra ba chiar sunt ud in moemntul acesta... insa ca fapt divers vezi ca nu esti pe aceiasi lungime de unde cu cei din conducerea tribului....

eu zic sa iei o gura mica de aer si sa dormi un pic deoarece am senzatia ca esti un pic obosit si ametit in acelasi timp... si cred ca ar fi bine daca te-ai odihni un pic inainte sa vorbesti.
Dar daca tot doresti sa vorbesti nici un fel de problema vi la Patriarh si el te asculta fara nici un fel de problema... insa dupa cum v-a promis patriarhu in urma cu 2 sapt va v-a canta aleluia imrpeuna cu tot SOBORUL TRIBULUI CIRC......
 

DeletedUser

Vezi situatia din K38
Vezi situatia din K39.....


?!?!? a-ti luat ceva in cele 2 K-uri, si nu-mi arata mie statistica ?
eu din ce vad, vale a pierdut la greu sate aici.

PS. nici in K48 si K49 nu vad realizarile voastre din ultimul timp; in fine....poate folosim statistici diferite

Numai bine.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3061

Vezi situatia din K38
Vezi situatia din K39.....


?!?!? a-ti luat ceva in cele 2 K-uri, si nu-mi arata mie statistica ?
eu din ce vad, vale a pierdut la greu sate aici.

PS. nici in K48 si K49 nu vad realizarile voastre din ultimul timp; in fine....poate folosim statistici diferite

Numai bine.

Amice tu ai face bine sa te duci inapoi in barlog si sa dormi in continuare, stiu ca ai prins glas este normal sa prinzi glas cand nu esti pe granita maret jucator ce sa mai cel mai cel din curtea scolii tu esti MARETULE VITEAZ...


Lista de rang a triburilor de pe continent 47Rang Numele tribului Puncte Sate
1 RY 18,88 Mio. 1.835
2 CIRC 8,52 Mio. 801

de la 90 de sate.... acuma 3 luni

Lista de rang a triburilor de pe continent 48Rang Numele tribului Puncte Sate
1 RY 18,75 Mio. 1.801
2 SOF 7,93 Mio. 731
3 NIPPON 2,91 Mio. 276
4 CIRC 1,50 Mio. 137

de la 20 de sate acum 3 luni

ista de rang a triburilor de pe continent 49Rang Numele tribului Puncte Sate
1 RY 12,89 Mio. 1.147
2 SOF 12,60 Mio. 1.156
3 NIPPON 7,50 Mio. 662
4 CIRC 1,32 Mio. 116

de la 10 sate acum 3 luni

Lista de rang a triburilor de pe continent 37Rang Numele tribului Puncte Sate
1 RY 19,61 Mio. 1.858
2 SOF 7,35 Mio. 676
3 NIPPON 3,60 Mio. 363
4 RoD 3,06 Mio. 297
5 CIRC 2,20 Mio. 211

de la 15 sate acum o luna de zile....

iar voi aveti asa....

Lista de rang a triburilor de pe continent 45Rang Numele tribului Puncte Sate
1 CIRC 16,38 Mio. 1.534
2 SOF 13,24 Mio. 1.280
3 RY 5,80 Mio. 541

de 3 luni de zile pierdeti non stop... si dupa cum v-am promis eu ma tin de cuvant in cateva zile am sa va cant aleluia.


Cat despre statistici pe alea vi le las voua sa va bucurati ca ati luat sate... apropo ai zis ceva de genul l-am rupt pe vale parca da ia vezi vale v-a rupt pe voi sau nu ? daca vrei sa stii si mai amanuntit uite aici

Side 1:
Tribes:
Players: vale1127

Side 2:
Tribes: RY NIPPON
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,144
Tabăra 2: 32,068
Diferență: 30,924

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 170
Tabăra 2: 100
Diferență: 70

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 10,165,902
Tabăra 2: 222,885,195
Diferență: 212,719,293

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,766,726
Tabăra 2: 1,020,266
Diferență: 746,460

image.php



data viitoare mai draga pagane te rog eu mult de tot vino la mine un pic mai informat pana una alta ciocu mic si joc de glezne canta SOBORUL voi dansati... asa ca repede de tot baga o mobilizare serioasa ca nu se mai poate asa....
 

DeletedUser

nu stiu cum e pe celelalte k-uri dar in momentul sau de varf mazare sustinea ca k45 este al lui (cand spunea asa chiar avea dreptate SH-ul avand peste 75% din sate) acum vad ca nu mai e chiar asa bine.
 

DeletedUser3061

nu stiu cum e pe celelalte k-uri dar in momentul sau de varf mazare sustinea ca k45 este al lui (cand spunea asa chiar avea dreptate SH-ul avand peste 75% din sate) acum vad ca nu mai e chiar asa bine.

am impresia ca esti bolnav rau de tot nu asa.... in 45 este o diferenta inca foarte mare ba chiar enorma si diferenta aia din 45 usor usor va creste te asigur de treaba asta....

pana una alta noi am pierdut sate in 45 voi ati pierdut sate in 47/48/49/37/38/39 ca sa nu mai pun la socoteala si K57 ....
 

DeletedUser

pisoi viteaz, lauda-te cu innobilarile, nu cu imbarligatul pustanilor !

tot ce a-ti luat in K38, K39 , etc sunt numai din recrutari....viteazule !

credeam ca se poate discuta civilizat aici, dar n'ai cu cine ... e primul si ultimul comentariu la un post al tau
hai som'usor
 

DeletedUser1136

pisoi viteaz, lauda-te cu innobilarile, nu cu imbarligatul pustanilor !

tot ce a-ti luat in K38, K39 , etc sunt numai din recrutari....viteazule !

credeam ca se poate discuta civilizat aici, dar n'ai cu cine ... e primul si ultimul comentariu la un post al tau
hai som'usor

altadata acum culcate:D:cool:
 

DeletedUser3061

pisoi viteaz, lauda-te cu innobilarile, nu cu imbarligatul pustanilor !

tot ce a-ti luat in K38, K39 , etc sunt numai din recrutari....viteazule !

credeam ca se poate discuta civilizat aici, dar n'ai cu cine ... e primul si ultimul comentariu la un post al tau
hai som'usor

amice eu am impresia ca tu nu prea le ai cu jocul asta deloc si daca stau sa ma uit la tine cam asa este tu esti doar un embrion crescut artificial atata tot... tu altceva in afara de inobialri interne pe lumea 1 nu existi asa ca mucles si joc de glezne.... eeee uite ca noua circarilor ne place sa cucerim sate prin toate mijloacele posibilie ca de aceea se numeste razboi si ca sa intelega si tartacuta ta, RAZBOIUL NU SE CASTIGA CUCERIND SATE DE CE SIMPL PENTRU CA AR DURA PREA MULT... PANA UNA ALTA EU ZIC SA TE DUCI SA FACI UN PIC DE NANI CA ESTI OBOSIT pari din ce in ce mai obosit....
 

DeletedUser8678

baghera, iti promit sa schimb putin clasamentul ala al tau de pe k48 ... sa speram ca reusim sa scoatem CIRC-ul de pe k48 ... asta ar fi primul pas ... dupa care urmeaza k47...
;-)
noapte buna
 

DeletedUser3061

baghera, iti promit sa schimb putin clasamentul ala al tau de pe k48 ... sa speram ca reusim sa scoatem CIRC-ul de pe k48 ... asta ar fi primul pas ... dupa care urmeaza k47...
;-)
noapte buna

sefule nu pot decat sa iti urez multa bafta... tu poti incerca... intre timp de samabata in colo voi incepe si eu sa iau ceva sate prin 37 ca a inceput sa imi placa acel continent mai mult decat 46...
 

DeletedUser8678

super-sefule, mersi de urari, si eu iti urez sa incerci sa iei sate in k37, numai ca stau sa ma intreb daca mai ai de unde sa iei trupe sa le blindezi si pe acolo?
dar stiu ca te descurci, ca esti baiat destept ...
 

DeletedUser3061

super-sefule, mersi de urari, si eu iti urez sa incerci sa iei sate in k37, numai ca stau sa ma intreb daca mai ai de unde sa iei trupe sa le blindezi si pe acolo?
dar stiu ca te descurci, ca esti baiat destept ...

pai vezi mah ca stii patriarhu face instant o minune....
 

DeletedUser3061

am crezut ca te-ai lasat de smecherii ...

pai m-ati prins voi pe mine cu ceva pana acuma ca sa sustii ca m-am lasat de smecherii de parca as fi facut... ce vina am eu ca vine varul lui mesia si face o minune... :)

cand ai sa ma prinzi cu ceva atunci sa zici ca am facut smecherii si ca m-am lasat de ele pana una alta sunt doar supozitii... atat...
 

DeletedUser8678

hai mai patriarhule, te-am vazut in niste poze la o bauta cum palmai un pahar, la astfel de "smecherii" ma refeream ...
 

DeletedUser8678

pai sa stii ca sunt ... fara mine s-ar fi dus de rapa Taverna din trib si lumea ar fi fost cu mult mai stramba ... dar sa stii ca chiar daca glumesc nu ma sfiesc sa te atac ... vrei?;)
 
Sus