Concurs de MISS

  • Autor subiect Frizeru din Peru
  • Data de început

DeletedUser42114

deci 3 candidate si 3 premii :D acu sa vedem doar ce valoare aveti voi ca sa va impartim locu I, II si III. dar daca unu din voi e ales de toate participantele, cum va impartiti? si acum sa nu o dati cotita ca doar locu I castiga ceva si celelalte iau... sare in ochi, ca orice concurs respectabil are locurile I, II si III. parerea mea... mai gasiti sponsori :p
 

DeletedUser

E bine negrule, pana acum 3 candidate .
Stai asa draga ca noi am vorbit cu sponsorul despre premiul cel mare pus in joc,pe care-l ia castigatoarea trofeului. Premiile 2 si 3 or sa fie doar ca gesturi simbolice. Asa cum din voi toate, numai una castiga si din noi 3 tot doar unul se sacrifica . Eu sunt un suflet nobil si i-as lasa pe astilalti 2 negrii sa fie trofeul cel mare ca vorba aia, am familie.Dreacu, poate ma prinde nevasta-mea prin restaurant cu vreuna si dau de belea ....hahahaha
Dar astia 2 n-au obligatii , ma sacrific eu de la o ciorba de burta si de la o iahnie de fasole dar sa nu ma prinda dreacu seara prin restaurant :D
 

DeletedUser

deci 3 candidate si 3 premii :D acu sa vedem doar ce valoare aveti voi ca sa va impartim locu I, II si III. dar daca unu din voi e ales de toate participantele, cum va impartiti? si acum sa nu o dati cotita ca doar locu I castiga ceva si celelalte iau... sare in ochi, ca orice concurs respectabil are locurile I, II si III. parerea mea... mai gasiti sponsori :p

Nu draga, concursul asta are doar locul 1 si atat. Una din voi castiga o masa cu unul din noi . Bine,sponsorul ,dupa ce a citit mesajul tau, mai este dispus sa faca o sponsorizare .O mentiune pe care o va acorda el celei mai populare fete din concurs .Pe langa concursul propriu zis mai este si-o a 2a miss din punctul lui de vedere.Dar premiul n-o sa fie compania niciunuia dintre noi 3.Daca vrea sisu sa se sacrifice, el va fi trofeul celalt.Asa vrea muschii sponsorului, sa nu ma-ntrebi pe mine de ce asa.Acum mi-a dat mesaj sa-mi zica . Dar asta numai daca sisu vrea si doreste sa se ofere voluntar pt acest concurs.Asa cum ne-am oferit si noi 3.
 

DeletedUser42114

Daca o sa castig, promit ca impart premiul cel mare cu celelalte participante. Nu de alta, dar ca niste adevarate misse noi nu servim ciorbe la pranz, ne multumim cu o apa plata cu lamaie. Asa ca bugetul pus la dispozitie de marinimosul sponsor e mai mult decat suficient pentru toate. Mai ales ca adevaratul premiu e ocazia de a fi in preajma unor adevarate vedete, precum distinsii cioroi.
O sa imi fie extrem de greu sa aleg pe unul din voi, chiar nu pot sa va iau pe toti?

L.E.: sisu stie sa dea cu mopul, sa spele geamuri si sa bata covoare?
 

DeletedUser

Tu insisti sa-i dai idei sponsorului!! Cum sa ajunga pt toate odata? De ce dreacu nu facem un gratar de alea 200 milioane. Noi 3 si voi restul si gata concursul.Hai sa nu ne batem joc de banii omului.Una castiga pe unul din noi.Nu uita ca suntem practic voluntari
Nu draga, doar pe unul singur .Moama ce nesatula mai esti !!!! Tu vrei ca unul din noi sa-ti faca pedichiura, altul sa iti faca masaj si altul sa iti faca vant cu frunza de palmier ca vine acus canicula,nu?!!! De fapt de-asta ne-ai lua tu pe toti 3 ca premiu. Unul singur la pachet si cu certificat de garantie ,atat .
 

DeletedUser42114

pai daca pe post de premiu de consolare mi-l dai pe sisu, ce sa fac cu el? unu din voi in bikini pe o insula exotica si cu o frunza de palmier merge... atata tot sa nu fie Bora Bora inainte de incheierea concursului :D
 

DeletedUser

pai daca pe post de premiu de consolare mi-l dai pe sisu, ce sa fac cu el? unu din voi in bikini pe o insula exotica si cu o frunza de palmier merge... atata tot sa nu fie Bora Bora inainte de incheierea concursului :D

Cineva trebuie sa planga la final cand cade cortina, nu?Considerati-l pe sisu batista care va sterge lacrimile . Si tu ai fantezii cu negrii-n bikinii? Esti sora cu Miss Pinky? :D
Pe bune acum, oricum n-o sa vrea sisu sa se ofere voluntar asa ca stati fara spaima in suflet. Negrii nu se castiga la tombola .Negrii se castiga la MISS :D
 

DeletedUser

A aparut si a 4 a candidata .Hai ca iese ceva concurenta . Am eu impresia ca fetele s-au vorbit si-si scot nickname-urile de la naftalina,numai sa puna gheara pe un negru la pranz!!! Poate-l nu-l prindeti nici pe Frankfurt la cina daca sunteti prinse ca trisati.
 

DeletedUser

Sa vezi ce-ti impart eu o pereche de palme !! IETEH domne ce pretentii are Frankfurt!!! De-alea fragede doreste si pofteste !!
 

DeletedUser

5 candidate dupa o zi de la anunt! Felicitari :D
sper sa vina si bunaciunile din team, am vazut cateva poze mmm mmmm :)
 

DeletedUser

ba ce vrei ba sa iau eu ce e mai invenchit:| si pentru tine sunt
Domnul Costi inteles?.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Daca am fost de acord cu acest thread/concurs, nu am facut-o ca sa apara atacuri la persoana si/sau alte incalcari de regulament. Asa ca am rugamintea sa pastrati discutiile in limitele decentei, cat de cat, valabil pentru toti, indiferent de pozitie sau grade ( foste, actuale sau inchipuite ).
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Ma negrilor, in inboxul meu nu s-a inscris nici o gagica :mad:

Asa rau am ajuns? Si pe vremuri imi bateau toate la usa mesageriei :mad::mad:
 

DeletedUser

Ai imbatranit cioroiule.Nu mai esti de perspectiva!!! Si eu care credeam ca ne rupi gura cu cele mai multe candidate inscrise !!!!
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Nu mai sunt :(
Nu vezi ca acum frankfurt are pretentii la prospaturile intre 16-19 ani? Abia i-a aparut si lui putin puf pe la mustata, si se crede un fel de titus steel ...
 

DeletedUser

Ce sa facem negrule?!!! Vin generatiile noi din urma ,noi imbatranim . Generatiile astea cu papuci nu mai respecta batranetile. In primul si-n primul rand , noi pe timpuri, de rusine nici nu indrazneam sa ridicam privirea din pamant in fata oamenilor mai mari . Astia mici nu mai stiu ce-i respectul fata de oamenii in etate . Ce i-o invata dascalii aia prin scoli?!!
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
N-au ce sa ii mai invete bre...generatiile astea noi sunt absolut criminale...

Sisu.com? ba ce vrei ba sa iau eu ce e mai invenchit:| si pentru tine sunt
Domnul Costi inteles?.

Mah negrule, daca eu indrazneam sa vorbesc asa cu unu mai in varsta, imi luam doua sau trei perechi de palme si niste suturi in MS-DOS....nu mai exista pic de respect in ziua de azi la astia mici si stii de ce? Pentru ca noi astia mai mari le permitem...ia sa ii percutam la fiecare greseala sa vezi tu cum se linistesc :D
 
Sus