Concurs de MISS

  • Autor subiect Frizeru din Peru
  • Data de început

DeletedUser

Cine se inscrie la mine:eek:3,ca eu sunt mai mic si mai sexy si mai inforta nu ca mosii astia! :eek:3
 

DeletedUser

clara, asa va fi :(( trebuie sa avem grija de ei ca va fi vai de capul nostru
 

DeletedUser

hmm... parca-l si vad pe Khosty manager de produs la nu stiu ce detergent cum isi trimite agentii pe teren dupa comenzi
 

DeletedUser

Oameni buni nu va mai faceti griji ca o sa castig eu la Loto si va dau eu pensie...asa ca sunteti spameri buni...
 

DeletedUser

Mai asteptam inscrieri.Azi nimic, la mine . Este timp. Pana acum sunt 5 candidate doar .
 

DeletedUser

Stiu Frankfurt ca ai 12 ani. Mah tie iti mai trebuie niste valoare .Ca in rest ai totul
 

DeletedUser

Dai tu niste valoare Frizerule...ca tot faci dalea de 500 si le vinzi cu 1000 :))
E ziua copilului...cred ca merita un cadou mic :)
 

DeletedUser

Am o veste buna pt concurente si o veste proasta pt negrii:
Vestea buna : Daca vedeti ce piesa vreau s-o inscriu in concurs , renuntati toate.
Vestea proasta : Nu stiu cum s-o conving sa participe ca ea nu stie romana, eu nu stiu engleza. Si ce ma oftic cel mai tare e ca este cu mine-n trib...hahaha
 

DeletedUser

I-auzi...voi astia de la vale a-ti gasit si vreo mina neexplorata de femei...v-ati imbogatit cam rapid in ultimul timp...care e secretul vostru? :))
 

DeletedUser

S-a spart conducta cu trupe si resurse la gardurile satului sau? Sau ce? Daca nu ne spui tu...de la negru asta nu aflam nimic ca e chitros :(
 

DeletedUser40739

A inceput spam-ul cu gicu' mentosanu' ? :):p
Sariti cu pozele ! :D:)
 

DeletedUser

Pana acum sut 8 candidate inscrise.Lista pt inscrieri este deschisa.Astept cele mai frumoase femei .Dar merg si cele asa si-asa :D
 

DeletedUser

Lasa domne ca femeia e frumoasa si la 60 de ani.Daca o congelezi pe la 25,bineinteles .
 
Sus