Concurs de MISS

  • Autor subiect Frizeru din Peru
  • Data de început

DeletedUser

una dintre concurente ramase acasa e deja la aeroport
frizeruwelcomecopy.jpg
 

DeletedUser

Eu cred ca nu mai vedem nici pozele, nici fetele :)))... le-a luat pe toate cu el in vacanta :D

Daca ne inscriam si noi Blondy, eram la plaja acum... :D
 

DeletedUser

regretele de dupa nu-si mai au rostul :((
ii prieste vacanta asa de bine ca nici nu vrea sa se mai intoarca
 

DeletedUser

Buna seara popor talentat. In curand ,in curand . O sa va prezint noua mea colectie de vara a haremului ....hahahaha
 

DeletedUser

Ia sa vedem ce surprize ne rezerva Frizeru, care se pare ca tocma' a aterizat din concediu ( il lasam pe el sa va zica si unde a fost :D )

Frizeru din Peru
Member

Am fost intro vacanta polara de 14 zile la Polul Nord. Ai idee cine mi-a facut rost de bilet? :D
Am 2 surprize:
Una o s-o aflati vineri dimineata iar cea de-a 2 a o s-o aflati cand revin de la mare ca sambata dimineata plec la mare , in vacanta personala :D
Cand revin am o mare supriza doar pt fete. Acum vine faza interesanta: Daca garantezi ca nu patesc nimic, le arat fetelor ceva ce n-au vazut si nici n-o sa ma vada . Daca nu,o sa te blesteme fetele toata viata ca le-ai rapit cea mai mare bucurie :D
 

DeletedUser

Ai fost la POlul Nord...acum pleci la mare...ce mai vrei o duci bine...sa nu uiti sa-ti iei si fetele de la miss cu tine :)))
 

DeletedUser

Vreti fetelor sa va aduc un suvenir de la Mamaia? Daca Rahanu promite ca nu patesc nimic, va aduc un suvenir, daca nu.... C'est la vie ...:D
 

DeletedUser

Nu negrule. Un suvenir de la MAMAIA. Ia gandeste-te tu ce le-as putea aduce eu? Bine, marturisesc ca si eu daca m-as pune in pielea ta ,prima oara mi-ar trece prin minte, chestia aia de-o zisa-si tu : NITEL BRONZ PE STEGOZAUR...hahaha
 

DeletedUser

Gicule, te astept cu poze cu noul bronz, pe alea din Austria tot le-am vazut, asa cum le-a vazut si orbul.....
 

DeletedUser

Gogule ce e cu denumirile alea de la sate?:)
Promiti sincer?

Nu mai stiu ce denumiri aveam aseara la ele.Si asa mi-a trecut prin minte.Sa LE PUN IN ORDINE ALFABETICA PE MARCI DE TIGARI :D
Auzi bre? Vreau sa imi bag si eu cont premium dar n-am EURO ca sunt bugetar. Pe mine ma plateste statul in moneda asta . Cate puncte premium as putea cumpara cu 20 de banuti de-astia?Crezi ca-mi ajunge pt tot anul?!!!

qx3n0z.jpg
 

DeletedUser

Eu am stofa de boier
Nu lucrez pe santier
E-adevarat,nu-i minciuna
Am salon de coafura
Eu am stofa de boier
Stiu fetele ca-s Frizer
Ce mai tare meserie
E ,patron de frizerie

j9lylc.jpg
 

DeletedUser

negrule da ce freza mea nu m-ai anuntat si pe mine mai devreme ca faci asemenea concurs ?
doar sti ca veneam si eu cu o sponsorizare .........
 

DeletedUser

Negrule, ai timp, pana pe 1 iulie cand revin eu din "vacanta" ,poti sa cotrobai prin toate colturile serverului si sa mai aduci candidate . Pana acum sunt 16, daca mai sponsorizezi si tu cu 3-4-5 , in iulie fierb triburile impreuna cu hormonii masculilor :D

Frankfurt sa aibe grija de virginele lui deflorate .Sa nu il prind ca atenteaza la MISS-urile mele .Pardon, ale noastre.Ca-l parasc la maica-sa,Tanti Frusina si-l bate aia de il asculta cu urechea ...hahaha
PieS: Pt cine nu stie: Tanti Frusina este mama adoptiva a lu Frankfurt Palamida. Un personaj din noul meu roman .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Cand scoti romanul pe piata? Sau vrei sa petreci ceva ani la "facultate"..la Rahova eventual sa ai timp sa scrii? :)))
 
Sus