Concurs Razboinicul

  • Autor subiect DeletedUser8343
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Cel mai ok, în opinia mea, ar fi fost să să nu se fi dezvăluit identitatea concurenţilor.
Să fi fost...,, concurentul nr. 1...compunerea''..,,concurentul nr. 2...compunerea''..,,concurentul nr. 100..compunerea''
Chestiile tehnice..,,de cât %'', nu au relevanţă.
 

DeletedUser

deja se vad voturile cersite , date doar pentru ca-s prieteni si nu pentru ca merita
 

DeletedUser

i-as vota pe toti doar pentru ca au participat, dar totusi nu ma grabesc
concurentul 1: are potential si e placut de citit, chiar daca nu apare batalie si sange si morti cum ma asteptam la o asemenea tema, imi place ca a reusit sa scrie un text suficient de scurt ca sa poata fi citit usor, trebuie s-o tina tot asa - pentru asta merita vot
concurentul 2: daca ar fi toate povestile pe aceeasi taraba, pe asta a s cumpara-o pentru ca doar la simpla frunzareala te face sa zambesti si iti schimba dispozitia, lucru pe care cel putin eu il cautr aici - pentru asta merita vot
concurentul 3: imi face impresia unui autor profesionist, personal mi-a fost greu sa citesc prima data, teztul fiind destul de lung, dar e genul de creatie pe care iti place sa o recitesti - pentru asta merita vot
concurentul 4: a indesat in capul bietului Spartacus propriile intrebari existentiale si alte framantari - pentru asta merita vot (nu-mi place folosirea cratimelor, la mine se vad foarte urat, poate nu am setat eu ceva bine si ma deranjeaza cosmarele, nu am mai intalnit forma asta de plural - n-ar fi o problema, dar nu-mi place cum suna)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus