Concurs - Razboiul Iepurasului Viclean - pareri si opinii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser




Echipa Triburile România s-a gândit să va ofere ocazia unei relatari inedite a unui razboi, dintre armata Dvs si armata Iepurasului cel Viclean care vrea sa fure ouale de Paste.
Asteptam povestirea micului razboi in versiunea Dvs in cele mai mici detalii cu putinta.
Acest razboi s-a declansat datorita apropierii Sf. Sarbatori de Paste si a neputintei Iepurasului sa adune suficiente oua pentru a le colora de Paste, datorita crizei.
Echipa Triburile Romania va invita la un concurs pe aceasta tema in care sa demonstrati creativitatea, originalitatea si spiritul de luptator.


Ce trebuie sa faceti? Scrie-ne cel mai haios razboi din toate timpurile dintre cele doua tabere si te premiem!



Rasplata va fi pe masura, astfel :
1. Premiul I - 600 pp
2. Premiul II - 400 pp
3. Premiul III - 200 pp



Regulile concursului :
1. Creatia trebuie sa fie originala si sa nu se mai regaseasca in alta parte.
2. Descrierea razboiului sa nu depaseasca 45 randuri
3. Puteti participa cu maxim o propunere.
4. Modalitatea de alegere a castigatorilor - poll cu vot la vedere.


Regulament de votare:
1. Sunt acceptate numai voturile UNICE
2. NU sunt acceptate voturile de pe PROXY
3. Sunt acceptate voturile numai de pe conturi existente la momentul inceperii concursului (vechimea contului de pe forum sa fie de minim o luna)
4. Fiecare utilizator are dreptul la un singur vot (voturi la vedere)
5. Este voie sa se faca propaganda :)
6. Perioada de inscriere: 2 aprilie – 17 aprilie.
7. Perioada de votare: 18 aprilie - 25 aprilie.
8. Anuntarea castigatorilor: 28 aprilie.
9. Descrierea razboiului se va trimite in privat catre unul din organizatori.


Organizatori: motisor , lethal touch
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Trece-ma pe lista ca afli ce lupta eroica am dus eu cu armata lu bugs bunny .
 

DeletedUser38023

Cred ca cea mai frumoasa poveste care poate fi spusa de pe triburile, e a lui Stranutelu pe la inceputuri..
Daca ar vrea sa o povesteasca..

TALERUL :D
 

DeletedUser12439

Cred ca cea mai frumoasa poveste care poate fi spusa de pe triburile, e a lui Stranutelu pe la inceputuri..
Daca ar vrea sa o povesteasca..

TALERUL :D

bre mai da-l incolo pe dan ca se imbogateste prea mult.mai are de primit 600 de puncte daca mai ia si de aici unde ajungem.


ia baga si tu radule una.
 

DeletedUser6843

Cred ca cea mai frumoasa poveste care poate fi spusa de pe triburile, e a lui Stranutelu pe la inceputuri..
Daca ar vrea sa o povesteasca..

TALERUL :D

Boss , aici trebuie sa te lupti cu iepurasul :))
Iepurasul nu a primit niciodata back :))
Depinde si ce browser foloseste Iepurasul :))))))(asta ca sa mai dau idei sa fie amuzant :p)


bre mai da-l incolo pe dan ca se imbogateste prea mult.mai are de primit 600 de puncte daca mai ia si de aici unde ajungem.


ia baga si tu radule una.

Cristi , am primit 400 , nu 600 si nu am talent la dastea ,oricum nu mai particip la concursuri(cred), Rhadookoo le are cu povestiri amuzante , stie sa le zica altfel , pacat ca trebuie o povestire cenzurata .....

peseu:eek:ricum ma bazam pe votul tau Cristi daca participam ...cred...lalaalla
 

DeletedUser38023

Cristi, aici poate incerc si eu ceva.. :)) :D

Dane, ziceam de infrangerea talerului .. :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Atentie ca dupa opera mea , walt disney va crea un movie . Vreti sa-l vedeti pe lord adex jucand in filmul creat de walt disney dupa scenariul meu?
 

DeletedUser

Regulile concursului :
...
2. Descrierea razboiului sa nu depaseasca 45 randuri
ce inseamna 45 de randuri (care e lungimea randului)? ati putea modifica regula in numar de cuvinte? e mai usor de verificat cu un contor. multumesc:)
 

pirates406

member
Scor reacție
0
45 de cuvinte la o postare normala...
nu e nimic daca depasesti cu cateva randuri
pentru detalii, contact motisor
 

DeletedUser

Scrie clar: 45 de randuri , ce n-ati inteles? Pai eu in 45 de cuvinte nici macar inceputul nu-l fac. Unde mai bag cuprinsul si incheierea?
 

DeletedUser38023

Pana la urma cine s-a mai inscris la backstabbul iepurasului? :D:eek:
 

DeletedUser39099

Va salut pe tuturor! Despre mine nu doriti sa povestiti nimic? eu cred ca este ceva extraordinar sa povestiti si despre mine deoarece consider ca este ceva mult...
Doar unul sunt valjan!
 

DeletedUser6843

Marioleu este admin , nu?
Ai sanse foarte mici sa concurezi impotriva unui admin , pentru ca automat cunoaste mai multe persoane decat un jucator normal .

Plus ca el oricum primeste pp-uri moca , ar fi trebuit ca la concursul precedent sa fii cedat si el pp-urile urmatorului jucator din clasament , asa mai castiga si el ceva imagine.

Nu e corect sa concurezi VS admin , iar daca se intampla asa sa "paseze" si el pp-urile.
Nu am nimic cu marioleu , ca jucator parca a fost ok , ca admin nu stiu si nu ma pronunt , eu doar mi-am dat cu parerea la o treaba ....E DOAR UN PUR EXEMPLU.

nu am nimic de impartit cu el si cred ca nu are nimic cu mine :)).
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus