Concurs - Razboiul Iepurasului Viclean - pareri si opinii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

voi debuta si eu, am textul gata, de amorul artei as vrea sa-l ilustrez dar nu e lucru sigur
pp-urile vor fi donate pentru o cauza nobila :D desigur, daca vor fi
 

DeletedUser8343

Marioleu este admin , nu?
Ai sanse foarte mici sa concurezi impotriva unui admin , pentru ca automat cunoaste mai multe persoane decat un jucator normal .

Plus ca el oricum primeste pp-uri moca , ar fi trebuit ca la concursul precedent sa fii cedat si el pp-urile urmatorului jucator din clasament , asa mai castiga si el ceva imagine.

Nu e corect sa concurezi VS admin , iar daca se intampla asa sa "paseze" si el pp-urile.
Nu am nimic cu marioleu , ca jucator parca a fost ok , ca admin nu stiu si nu ma pronunt , eu doar mi-am dat cu parerea la o treaba ....E DOAR UN PUR EXEMPLU.

nu am nimic de impartit cu el si cred ca nu are nimic cu mine :)).


Sa stii ca in ciuda faptului ca x e admin sau y jucator ...voturile sunt pana la urma date si pe cum impresionezi. Nu imi spune ca tu ai luat locul 1 la concursul trecut doar ptc ai cunoscut multa lume..Sau insinuezi ca nu ai primit voturi pt emblema tribului pusa de tine...ci doar pe "voteaza-ma"??

Atata timp cat te stradui sa faci ceva impresionant e imposibil sa nu existe si rezultate..si fara sa conteze daca esti in team sau nu. Si ba da: este corect sa li se permita tuturor participarea atata vreme cat nu sunt organizatori.
 

DeletedUser6843

Eu cred ca 70% din voturi le-am primit prin "sistemul miloaga" , sa participe toata lumea pana la urma , eu asa consideram ca era frumos ca x sa le cedeze la urmatorul sa fie ceva impresionant pana la lacrimi :)) (glumesc)

Fiecare pana la urma face ce vrea , eu am avut doar o parere INGERASA , acum nu te supara aiurea.

Tu crezi ca eu ma "ascund" de ceva?:))

Atata timp cat te stradui sa faci ceva impresionant

ce e d-soara asa de impresionant ?
ca nu pot dormi pana nu aflu!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8343

ce e d-soara asa de impresionant ?
ca nu pot dormi pana nu aflu!

O declaratie de dragoste in care sa imi spui ca esti profund si iremediabil indragostit de mine :rolleyes:

On topic: deja s-au inscris mai multi si ...aveti niste povestiri interesante si amuzante :D
 

DeletedUser6843

Daca scriam asa ceva faceau pretendentii tot posibilul sa imi afle ip-ul si sa imi ia tastatura !

On topic : eu sunt curios si cine le-a scris , ca sa ma gandesc si ce minte bolnava are x sau y .
Si imi este "teama?" ca iara o sa fie numarul 1 , numarul 2 .....
 

DeletedUser26839

Marioleu este admin , nu?
Ai sanse foarte mici sa concurezi impotriva unui admin , pentru ca automat cunoaste mai multe persoane decat un jucator normal .

Plus ca el oricum primeste pp-uri moca , ar fi trebuit ca la concursul precedent sa fii cedat si el pp-urile urmatorului jucator din clasament , asa mai castiga si el ceva imagine.

Nu e corect sa concurezi VS admin , iar daca se intampla asa sa "paseze" si el pp-urile.
Nu am nimic cu marioleu , ca jucator parca a fost ok , ca admin nu stiu si nu ma pronunt , eu doar mi-am dat cu parerea la o treaba ....E DOAR UN PUR EXEMPLU.

nu am nimic de impartit cu el si cred ca nu are nimic cu mine :)).

Data Tranzacţie Modificare Premium-Puncte noi Informaţii
04.04.11 09:11 Manual 60 400
04.04.11 09:10 Manual 60 340
01.04.11 16:50 Transmite -200 280 to: InseamnaO

asta ca sa vezi ca am dat mai multe decat am primit, si inca inainte sa fie numarate voturile...conditia era sa fie membri ATC..ca doar cu tribul am participat....
 

DeletedUser6843

Ti-am spus ca jucator esti ok , mie mi-ar fi placut sa faci o combinatie de gen la acel concurs.
Consider ai dat din ele de aceea nu iti cer print screen sau ceva de gen sau sa port discutii interminabile pentru ca stiu ca esti ok :))))

Hai ca nu mai dormi 2-3 zile si esti profund impresionat.

Intrebarea e din 5 aprilie, in 7 am trimis un PM catre unul dintre organizatori (si acela fara raspuns)
Va rog, as dori un raspuns pana expira perioada de inscriere
Multumesc :)


Presupun ca inseamna sa scrii cat este randu (hai ca-s tare :)) ) sau sa sa faci o chestie misto intr-o poza sau mai stiu eu ce si sa dai print screen apoi si sa apara 45 de randuri prelucrate de tine :) ORICUM TREBUIE SA DAI DIN TINE-DESTULE FRAZE!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Presupun ca inseamna sa scrii cat este randu (hai ca-s tare :)) ) sau sa sa faci o chestie misto intr-o poza sau mai stiu eu ce si sa dai print screen apoi si sa apara 45 de randuri prelucrate de tine :) ORICUM TREBUIE SA DAI DIN TINE-DESTULE FRAZE!
tocmai ce-mi stersesem postarea pentru ca am primit raspunsul: e vorba de 45 de randuri contorizate in word

eu am peste 100 in textul meu :)) , voi fi descalificata!
 

DeletedUser6843

Incearca si tu sa le reduci , din moment ce te-ai chinuit sa faci 100 , ar fi pacat.
Eu nu as putea sa citesc 100 de randuri si nici 40 decat daca as stii cine le-a compus.

Si in triburi cand erau circulare cu 20 de randuri , scriam ok sau nu dadeam raspuns!
Pe mine ma interesa si cine le-a scris , dar cred ca nu o sa fie posibil decat la sfarsitul concursului.

Din cate observ inca se mai continua propaganda la concurs inseamna ca nu sunt prea multi "concurenti" oricum sunt pp-uri destule oricum ar trebui sa participe destula lume.

peseu: acest concurs presupun c-o sa il castige cineva care se pricepe cu animatii , gif-uri chestii de gen.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Vai de mine, dar nu m-am chinuit deloc, am avut inspiratie
Cine nu citeste pierde, e un text despre noua ordine economica mondiala, despre noobi, razboi, politica iar iepurele este inspirat de iepura5ul acela dragut de pe forum
 

DeletedUser36065

A fost odata un razboi amuzant.
Sfarsit.

sper ca v-a placut:))
 

DeletedUser

Vai de mine, dar nu m-am chinuit deloc, am avut inspiratie
Cine nu citeste pierde, e un text despre noua ordine economica mondiala, despre noobi, razboi, politica iar iepurele este inspirat de iepura5ul acela dragut de pe forum

Blonda Dulce te pricepi la afaceri?Uite ce idee de afaceri mi-a venit blondino : sa investim intr-o distilerie, sigur vom avea profit mare la cati drojdieri sunt in Romania. Este necesar ca tu sa vi doar cu prezenta ,pe eticheta, cascaval aduc eu.
 

DeletedUser

@Domnu Bula Nu ma pricep la afaceri, dar nu cred ca imaginea mea ti-ar creste vanzarile

On topic: imi incep campania agresiva de promovare a textului: trailer1/5
trailer1.gif
 

DeletedUser

@Domnu Bula Nu ma pricep la afaceri, dar nu cred ca imaginea mea ti-ar creste vanzarile

On topic: imi incep campania agresiva de promovare a textului: trailer1/5
trailer1.gif

Daca nu-mi cresc vanzarile,macar imi creste altceva. Apetitul sau cota maxima de ridicare a nivelului. Tu stii cum creste dunarea cand apar inundatiile?
Mai toata lumea stie sa citeasca printre randuri ,eu ma intreb cine stie sa citeasca printre puncte?
.......................................................
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus