crazycucu si vis3z se insoara

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

dupa multe rugaminti si lacrimi in ochi am decis sa le fac tema asta:
fiind nefericiti de destula vreme, si dupa cateva controale psihologice au ajusn impreuna la concluzia ca se insoara.
nu stiu daca ei doi ( cam e ilegal in Romania) sau separat.
daca au cu cine sau cauta.
cred ca oricum inimile saracelor fete vor fi distruse la aflarea acestor vesti :(

LE: mirii care sunt rusinosi mi-au transmis ca ei asteapta miresele sa isi etaleze corpul de gazela.
 

DeletedUser5151

De ce nu ai putut sa postezi asta la anunturi matrimoniale? Spam aiurea.

Bine pe langa faptul ca habar nu am cine sunt respectivii/ele
 

DeletedUser

Scuze, dar mie mi se par interesanti amandoi.

#2 Astăzi, 11:35:22 Sus
La ceva mai interesant nu te duce capu?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5151

Asta fiind primul tau post pe forumul extern, este si evident ca ti se pare interesant..
 

DeletedUser7556

Ce rai sunteti!

Eu ce sa zic:
CASA-DE-PIATRA-1.gif
 

DeletedUser

Scuze, dar mie mi se par interesanti amandoi.

#2 Astăzi, 11:35:22 Sus
La ceva mai interesant nu te duce capu?

draga mea..este o adevarata pierdere pentru noi si tribul nostru :(
mai ramane doar copacul si muzica lui kid rock.
ei nu or sa mai fie :(
 

DeletedUser

nu vorbeste romaneste decat atunci cand scrie la ce se gandeste...dar atunci, cum sa-ti spun am serioase dubii ca e persoana care zice ca e...:)
PS Ce a murit off topicul de se face asa o tema...:D:D:D:D:D:D:D:D
Mare ti-e gradina Doamne.
SI PS2... Ca sa nu-ti ofer placerea de a-mi da 5 punctulete pt off topic (ce gluma buna la asa un topic :D ) o sa fiu on topic...Casa de Beton si copii de fier forjat...Cand ii faceti filmati-va sa avem si noi si un alt subiect de ras, ca de celalalt ne-am plictisit.... Nu stie sa fie inovatoare... =))
 

DeletedUser

i0gina nu ai cum sa intelegi. micul nostru cerc intelege si se amuza
planeta soarelui...o lamaie ca sa nu iti fie greata?
 

DeletedUser

@sweet decadence ...(serios tu esti? ca si eu joc pe 13 si am dat inceput in acelasi timp...asta ca sa nu crezi ca ne duci :) )nu-i nevoie scumpete..... incearca tu o banana...poate ti-e fomica, in micul vostru cerc poate nu aveti bucatari...desi din poze nu s-ar zice...
Iti recomand "Gusa afumata" se gaseste in comert...Bineinteles in cazul in care ti-e foame
Si poti sa o faci si cadou in micul tau cerc... proaspetilor insuratei .cred ca se gaseste si in Galati
 

DeletedUser1260

Mamaaaaaa dar ce de persoane care stiu romaneste bine sunt pe aici.
Adica noi astia care nu avem atatea cunostiinte de limba si literatura romana nu avem voie sa dam cu sapa pe aici?
Unde va e simtul umorului fetelor? Pe unde l-ati pierdut?
Nu poate cineva sa posteze cateva cuvinte si hoppppppp, ca sar o duzina sa-i dea in cap cu cultura si sa critice.

Cucule si Vis3z, eu sper sa va gasiti alesele, daca nu v-ati gasit cumva unul pe altul, si sa ma invitati si pe mine, ca tare mult as mai vrea un dans la bara cu voi doi.
 

DeletedUser

Gina lasa oamenii... :) la matrimoniale nu s-a mai postat de mult. asa revigoram putin off topicul... creste in postari , nu se mai impusca si ei cand vad rating-ul de pe traffic...
Te aurezi cu mine nitel? Cred ca e vorba de o aura interioara mai...e cu schepsis...:D

Aaa...si vis3z ti-l sugerez pe somut ca nas.. :D:D:D:D:D:D:D:D


LE gata cu postatul, raman pe bara sa ma distrez ca la spectacol mai departe... :D
 

DeletedUser

Va incurca nunta noastra? Dar sariti fratilor peste ea, ca nu v-a invitat nimeni. Puteti sa va ascutiti limbile in alte 1001 de locuri.
 

DeletedUser1260

Doamne pai acum intru sa caut pe gugle sau cum nambii s-o scrie. Da ce e gugle asta oare?
Ziare? Net? Matrimonialeee??? Neaaaaaaa, nu se merita. As gasi numai fete asa destepte care vad ca stiu despre ce e vorba de ne tot indruma pe acolo.

Si sa stii ca nu-s chiar atat de proasta. Stiu si Catelus cu parul cret. M-a invatat mama cand am picat la liceu si am luat la scoala profesionala. Mi-a spus ca imi va fi de folos mai tarziu. Uite ca a avut dreptate. In felul asta pot sa va demonstrez si eu ca sunt desteapta.

Cucule si Vis3z, nu mai gasirati baieti pana acum pe nimeni? Ma ofer eu? Ma dati pe jumate?
 

DeletedUser

inca un topic interesant....mda...cultura mare monser....pe masura celui care l-a deschis.
1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.

parca era vorba sa se deschida topicuri interesante nu aberatii de genul asta.


puerilitate unu user de pe acest forum e in crestere....se tot ascunde dupa un alt user pentru a posta, de ce oare? simplu...pentru ca ii este peste masura sa raspunda cu userul normal...vorba aia....la clone inainte


pentru sadica...poti sa ma si banezi, tu tot asa o sa fii...adica tu ma ataci pe tot forumul si nu patesti nimc, dar eu imediat imi iau avertismente pentru ca spun adevarul in fata...mda...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

inca un topic interesant....mda...cultura mare monser....pe masura celui care l-a deschis.

parca era vorba sa se deschida topicuri interesante nu aberatii de genul asta.

cred ca ti-a zis contro si ics daca nu te intereseaza nu postezi...oricum esti senior.
cat despre cultura mea....nu te intereseaza cat am sau daca exista.
cucule sa ne spui si noua cum ramane cu burlacia si papucii in alt apartament in fiecare seara
 

DeletedUser

.....................

ai spus ceva?


2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.


hai ne lasi...am luat 5 puncte pentru ca nu am raspuns la aberatiile tale
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1260

Mamaaaaa ce de impunsaturi, ce de cutite infite in bietii nostrii omoplati de inculti si clone!
Daca ma clona cineva se ducea nambii planeta si nu a soarelui ci Terra.
Inca una ca mine si duduia pamantul. Oricum duduie cand ma misca cu gratia mea de balenuta. (Oare Vis3z si Cucu vad ce scriu si cum ma laud? Ca m-am pus pe ingrasat si mai rau pentru ei. Am auzit ca le plac astea scunde, obeze si posesoare a unui neuron si ala de blonda naturala. :D)

Yupiiiiii, ce se mai strang cuvintele grele pe aici. Cate ironii si sarcasme.
Doamne ce-mi placeeeeeeee!!!!
Hai sa vedem urmatoarele posturi inteligente. Am asa o pofta de a invata de la voi replici din astea destepte.

Urmatoarele cutite sunt convinsa ca imi sunt adresate.
 

DeletedUser

cred ca ti-a zis contro si ics daca nu te intereseaza nu postezi.

Ba postam dragutza, de ce sa nu postam. Manifestarea libera a spiritului umoristic... Capisci?


....oricum esti senior
Ia uite chiar ai si dreptate uneori
cat despre cultura mea....nu te intereseaza cat am sau daca exista.

poate catA ai...acordurile astea
cucule sa ne spui si noua cum ramane cu burlacia si papucii in alt apartament in fiecare seara

Da, spune spune....:D



Cam atata...
Si...doar o vorba sa-ti mai spun
Quem Dii oderunt, Sexy-sadik fecerunt.
Daca nu stii ce am vrut sa zic nu-i bai, ca tie iti dau lectii mereu. Scumpa mea :)

LE sadicutz...te intreci cu gluma papusa frumoasa... Nu-ti place cand vorbeste lumea cu tine? :D
"imi pare rau..chiar daca nu as avea apa am dunarea.
asa cum planeta soarelui a aflat unde e galatiul, a aflat si ca trece dunarea :D
si am apa din belsug.
o zi buna si nu te deranja sa imi raspunzi...se consuma calorii degeaba si nu vreau sa ma apuc de sunca afumata pe care mi-a trimis-o planeta."[/

eu i-o trimisesem lui sweet decadence...dar... :D
cel mai mult imi place cand confirmi ca tu esti sweet decadence...si era "gusa afumata" ...gata ai renuntat sa postezi de pe clona ta?
ce ma distrezi fetito!
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus