crazycucu si vis3z se insoara

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

ai citit sadico ce zice romanul asta? fa repede un topic ca ma insor, traiasca....sti tu:D
 

DeletedUser

cred ca ti-a zis contro si ics daca nu te intereseaza nu postezi...oricum esti senior.
cat despre cultura mea....nu te intereseaza cat am sau daca exista.
cucule sa ne spui si noua cum ramane cu burlacia si papucii in alt apartament in fiecare seara

Un minunat exemplu de moderator, semn clar de cultura, bun simt, respect fata de ceilalti. :rolleyes:

Seriously now, nu vi se taie cand vedeti asa ceva?

As dori sa fiu on-topic dar nu vad cum as putea.
 

DeletedUser

cred ca la partea "cu cultura" o duce bine ca sa ocupat Megara de inculti de pe forum:D
 

DeletedUser

atunci sa punem umarul cu totii....cine stie poate data viitoare deschide un topic mai interesant:D
 

DeletedUser7039

La mine in sat oamenii sunt spanzurati daca fac asa.. Pai, Teo, nu stiu nici eu care cum sunt, dar un singur lucru imi doresc in toata treaba asta:

Sa nu se posteze vreo poza in care mirele isi saruta mirele.. :))
 

DeletedUser25417

stai fata ca nu sunt lamurit daca viz3z este baiat:D
si ce nu ie voie?:cool:

aici nu e voie nimic.

chiar bai,am o idee pentru moderatori. aplicati penalizarile precum politistii...si amenda contraventionala pe langa punctele alea.la 5 puncte,2 milioane jumate. ca si'asa,multi va asemanati cu aparatorii patriei.
 

DeletedUser

deci, ca sa intelegi si tu copile(Rhadookoo), in aceste cazuri nu exista saruturi pentru ca unul dintre ei(mireasa) sta cu spatele:D
 

DeletedUser7039

Ce naspa.. :(

Oricum, le urez cat mai multi copii si Doamne ajuta sa nu iasa maro :))

ADICA ASA
 

DeletedUser25417

Ce naspa.. :(

Oricum, le urez cat mai multi copii si Doamne ajuta sa nu iasa maro :))

in eventualitatea in care ar ramane insarcinat,nici cel mai masochist homosexual cred ca n`ar avea boasele sa dea afara un copil,pe poponet.

noroc cu cezariana ..! apropo,cezariana vine de la cezar,marele imparat roman? oare el a nascut prin cezariana,sau ? :confused:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus