crazycucu si vis3z se insoara

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser3395

Hm, baieti se pare ca ati iscat scandalul! Deja fetele vad ca se paruiesc! N-am inteles daca planeta vrea sa-l impresioneze pe cucu sau pe vis3z! Poate ne lamurim pe parcurs!


PS: Felicitari si casa de piatra!
PS2 (caci vad ca se poarta): sa nu ma chemati la nunta caci anul asta am reusit sa n-am nici macar o nunta! :D
 

DeletedUser

Neaaaah! Nici vorba de incercat impresionat si de incercat subliniat faptul caaaaaa...forumul e dus cu pluta pe Dunareeeeeee!!

Defapt forumul aureaza pe Dunare.

Frumos , exact threadul pe care il asteptam de atata timp , chiar ma intrebam ce va ia atat de mult sa il deschideti :confused:

Sa fim seriosi , chiar crezi ( ma refer la OP ) ca e interesat cineva de tema asta ?
 

DeletedUser

ieu cred ca....merge si o nunta intre fete! sadico nu gasesti si tu o maso sa se bucure si ochii nostri?:D
 

DeletedUser3395

... pai si care-ar fi problema? Dunarea-i superba si racoroasa iar pe caldura asta un strop de racoare de-a lungul apei nu strica nimanui, mai ales ca vad ca unii au dat in insolatie deja!
 

DeletedUser

Uite că îşi îndeplinesc şi moderatorii rolul.De a deschide noi topicuri şi subiecte de discuţii! Bravo, ve să zic :confused::confused:
Dacă doreşti să deschizi un topic la offtopic ai mai multe şanse să nu ţi se aprobe decât să apară tema, dar o prostie de genu ăsta, e bună, doar e "descoperită" de un moderator!
Nu mai zic că majoritatea forumiştilor nu îi cunosc pe aceşti useri.
Iar în final, dacă se găseşte cineva să deschidem o temă la fel de captivantă ca aceasta, cu titlul "fallen-angel şi x merg la munte" să îmi dea PM!
P.S deşi e moda să fie ambii "subiecţi" de acelaş secs, eu prefer o fată! :D
 

DeletedUser4610

Am facut si eu un topic : Takeshi Tikano a racit . Astept sa fie acceptata...
 

DeletedUser

"fallen-angel şi x merg la munte"

Fallen spune-mi unde, cand si in ce fel. :))
 

DeletedUser

Poi asta ar urma să discutăm pe tema respectivă.
Un fel de destinaţii de vacanţă, recomandări din partea celorlalţi :)))
 

DeletedUser4863

valeleu cata lume a postat aci !

Pai ce sa spun.......Adio burlacie :)
 

DeletedUser

Da, întemeiatoarea temei se poate mulţumi de cât interes a stârnit această temă :rolleyes:
 

DeletedUser3251

Cine v a dat voie mai sa va insurati? La cratita in cortul din stanga din satul de pe dreapta, dupa ce sunteti majori pupati femei pana atunci bataie.
 

DeletedUser

Cer închiderea temei cât mai rapid, altfel să se aprobe celelalte topicuri de genul
"Ceasornicarul repară ceasuri".
 

DeletedUser

Cer închiderea temei cât mai rapid, altfel să se aprobe celelalte topicuri de genul
"Ceasornicarul repară ceasuri".

deci, eu chiar vreau sa-mi repare ceasornicarul un ceas. nu de alta dar daca il cunosc pe aceasta cale poate este moca:D.....reparatia!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus