Cronica de SPAM la speed

  • Autor subiect DeletedUser14000
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Iubi no.4 zice asa numai ca sa ma faca pe mine gelos. Asculta incoace sheherezado. Iti zic eu ca diseara cand iti arata pozele o sa-ti iei catel si-l inveti sa latre cu pozele lor . Sa nu-ti iei pisica . Intreab-o pe MISS PIRANDA daca mai se pisiceste motanul ei . In liceu ia aratat iubi no.4 lu miss piranda niste poze cu absolventii si a ramas motanul mut.
 

DeletedUser23185

Victoryyyyyyyy!!!!!!!!!!!

victoryo.png
 

DeletedUser

Iubi no.4 zice asa numai ca sa ma faca pe mine gelos. Asculta incoace sheherezado. Iti zic eu ca diseara cand iti arata pozele o sa-ti iei catel si-l inveti sa latre cu pozele lor . Sa nu-ti iei pisica . Intreab-o pe MISS PIRANDA daca mai se pisiceste motanul ei . In liceu ia aratat iubi no.4 lu miss piranda niste poze cu absolventii si a ramas motanul mut.

atunci si0a facut saracu operatie de schimbare de sex si acu am pisica in loc de motan =))
bravo radule, da' scoate degetu' ca nu-i frumos :p
 

DeletedUser

lasa un nr de tel si promit ca in fiecare dimineata la 5 jumate-6 iti dau trezirea :D
 

DeletedUser

<forum.triburile.ro>

Ai un nou mesaj privat.

Expeditor: GHICI CINE TE-A BANAT ?
Titlu: 'Ai primit o avertizare din partea Echipei de administrare a acestui forum'

clic OK pentru a-l vedea, sau întrerupe pentru a ascunde acest mesaj.

Ai fost banat pentru următorul motiv:
5.2

Data expirării ban-ului: 26.05.2011, 12:00:00

Chiar superb :D Stiu, este manioasa pt ca nu mai este in gratiile sultanului. Asa au facut toate cadanele care au fost expluzate din harem. Le apuca damblaua.
 

DeletedUser

Pe teren neutru intru fara legitimatie si daca se joaca la rupere de gioale. Sa nu vada arbitru foaia de joc .
 

DeletedUser38518

care rezerve sa mai bagam? am ajuns sa ne milogim de "rezerve" prin stanga si prin dreapta, ca ale noastre sunt indisponibile din punct de vedere "medical" :)))
 

DeletedUser

lili73 pe 12.05.2011 la ora 06:01
Te rog sa il lasi in pace pe amicul meu...daca nu..am destule fulgere si cutremure sa te tot tin pe loc...mersi
Domnu Bula pe 12.05.2011 la ora 16:35
MAH RICHTER? Ala este amicul tau? Atunci il cutremur eu de tot

No ca incepe sa ma prinda si grecopulis-ul asta. Deja este amuzant cand se supara astia mici . :D
Ce rezerve ?!!! La cum ne scoate UEFA din liga o sa ajungem sa jucam miuta in iarba, desculti. Dar tot dau cu pietre din tribuna :D
 

DeletedUser38518

Asta e un fel de zeus? sau are acces la armele alea secrete ale americanilor? care provoaca cutremure sau puls electromagnetic? :)))
 

DeletedUser

L-am bubuit pe unu si a intervenit richter asta ca sa-si apere prietenul. Stai sa vezi discutie a dracu cu ala bubuit :D Citeste de jos in sus :D

Domnu Bula astăzi la ora 01:03
Ce faci tarzane? Ma lasi sa plec cu mana gooala de la tine? Ai ascuns resursele ? Ma superi si ma enervezi .
wolffy83 pe 12.05.2011 la ora 23:26
ii astept ;)
Domnu Bula pe 12.05.2011 la ora 22:26
Ce dur esti tarzane!!! Vezi ca viiiiiiiiiiineeeeeeeeee :D
wolffy83 pe 12.05.2011 la ora 22:14
in intervalul asta orar sunt la munca dar sa stii ca am net si aicea deci pot fi on mereu sa iti arat ca Buturuga mica rastoarna caru mare ;)
wolffy83 pe 12.05.2011 la ora 22:13
ai grija cu atacurile din zilele urmatoare s-ar putea sa iti pierzi trupele
wolffy83 pe 12.05.2011 la ora 22:12
ai grija cu mine ca sunt o fire razbunatoare, ti-am vorbit frumos daca nu intelegi cu vorba buna trecem la atac si ma voi tine de joc si pe lumea asta numa ca sa te fac sa suferi
wolffy83 pe 12.05.2011 la ora 22:10
daca vreisa dispari de pe harta sau sa iti dai restart poti sa incepi, ma doare fix in cutremur :p
Domnu Bula pe 12.05.2011 la ora 16:35
Ti-ai pus tovarasii pe mine? Azi te cutremur rau de tot . Te pedepsesc
wolffy83 pe 12.05.2011 la ora 03:00
mai sunt jucatori pe insula, oricum nu iei resurse uitete la raportul ultimului atac
Domnu Bula pe 12.05.2011 la ora 02:46
Cu nimic. Te atac asa de plictiseala . Sa-mi treaca plcitiseala. Ce ? NU ESTE AMUZANT?
wolffy83 pe 12.05.2011 la ora 02:38
frateeee cu ce ti-am gresit de ma tot ataci...ti-am zis lasa-ma sa fac 1000 de puncte si apoi orasul este al tau il poti si cuceri daca vrei nu ma mai intereseaza
Domnu Bula pe 11.05.2011 la ora 16:14
Multumesc frumos vecine. Am sa tin cont se sfaturile tale nemarginite. Astept sa-l bage la ei pe ZAMOLXE si il aleg pe el.
wolffy83 pe 11.05.2011 la ora 05:57
dap :))
oricum ca prim zeu iti recomand HERA, apoi de la orasul 2-3 in sus alegi zeus sau poseidon
Domnu Bula pe 11.05.2011 la ora 05:55
ZEU RAZBOINIC VREAU. RAZBOINIC ASA CUM ESTE LEUL ROMANESC , S ELUPTA CU VALUTA IN FORTA.
wolffy83 pe 11.05.2011 la ora 05:06
daca vrei zeu care sa tina cu casa ia hera are vraji mai mult pt resurse
daca vrei zeu razboinic ia zeus sau poseidon
atena este un zeu protector mai mult...usles
Domnu Bula pe 11.05.2011 la ora 04:50
Care este indicele zeilor? Cine este cotat mai bine pe piata? Dintre toti zeii ?
wolffy83 pe 11.05.2011 la ora 04:48
poi ce teintereseaza...
Domnu Bula pe 11.05.2011 la ora 04:45
CE SFATURI POTI SA-MI DAI?
wolffy83 pe 11.05.2011 la ora 04:41
dap, daca vrei si sfaturi te pot ajuta, **** daca este primul tau server sau ai mai jucat dar eu am o experienta destul de mare, am 27 de orase pe delta
Domnu Bula pe 11.05.2011 la ora 04:27
Bine vecine. Merg pe mana ta atunci. O sa devin miliardar pt ca imi ramane mie tot argintul.
wolffy83 pe 11.05.2011 la ora 01:04
cand ating 1000 de puncte vei avea mai mult de castigat
o sa fie depozitul mare si minele mai ridicate...deci vei avea ce lua
Domnu Bula pe 10.05.2011 la ora 08:29
Bine vecine. Ca sa vezi ca sunt un sultan marinimo, am sa te las sa-ti faci treaba linistit . Cui ii erai dator? Acum ii vei fi dator si sultanului pt asta. Ai datorie la mine.
wolffy83 pe 10.05.2011 la ora 06:37
salutare vecine, cred ca ne putem intelege, contul asta l-am facut pt gold-ul cuiva caruia ii eram dator, daca vrei sa ne rafuim te astept pe delta.
totusi, lasa-ma sa fac 1000 de puncte la oras si apoi il poti farma cat vrea inimioara ta, nu vreau sa ma apuc de facut armata si aicea...nu ma intereseaza loomea asta, ms pt intelegere
 

DeletedUser

Am sa ma adresez natiunii negre pt a le multumi de victorie:

Stimati cioroi ? Va felicit pt victoria in lupta contra rasei visatorilor si va inmanez cate o cupa.. de sampanie . Sa inchinam in cinstea gloriosilor nostrii eroi care au udat cu sange intinsele campii ale celui de-al 4lea mapamond. Cinstiti si drepti cioroi ( Si acum mah cioroilor voi strigati ura dupa ce auziti fraza cu CINSTITI SI DREPTI CIOROI. Mai zbierati URA cand inchei spiciu, strigati ura sa rasuna valea ) Sa nu va fie frica de dusman si sa nu va temeti de nimic. Alah sa va aibe in paza si protectie.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus