Cronica de SPAM la speed

  • Autor subiect DeletedUser14000
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser23185

Eu am nevoie sa mi se plateasca reparatii de razboi!!!
Am pierdut oameni importanti si de neinlocuit pe teritoriul lumii 4...


Sa tinem un moment de reculegere pentru eroii cazuti la datorie:

Raresdjkkk
Bai Raducule
Rhadookoogt
Jon salbaticul
PanteraVerde

Dumnezeu sa-i ierte!
 

DeletedUser

Sa tinem un moment de reculegere pt CEI MAI ROMANTICI LUPTATORI PE CARE I-A AVUT PLANETA . 2 minute de post si rugaciune pt LISTA GLORIOSILOR EROI
 

DeletedUser

sa nu ii uitam si pe ceilalti eroi ce si-au servit patria... say yes si care au mai fost ieri
 

DeletedUser

Nu se uita niciun brav erou. Sa vina preacuviosu patrafir sa tina o slujba de pomenire a eroilor neamului bronzat .
 

DeletedUser38518

si sa nu uitam si de mine, care am pierdut cativa barvi soldati, dar am reusit in cele din urma sa le dau "El Remate Final" ( Lovitura decisiva) :))
 

DeletedUser

Mie mi-este un pic dor de visatori . Erau asa de amuzanti cand s-au vazut ei in ditamai campul de lupta si nu stia cu cine are meci .Credeti ca visatorii o sa urasca Clanul Negrilor pana la moarte? Oricum ei sunt morti deja, DE CIUDA :D
Cool Turistu De La RIO, the patriot
PWAHAHAHAHAHAHAHA. Sunt vii UNII DINTRE EI:D

Ungurii negrii sunt protejati prin lege bre :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser23185

Astăzi au ziua de naştere
whysky.party? (14)


Daca forumul nu ne minte, azi e ziua lui Radu Pwned, colegul nostru mai mic de spam si de speed...

La multi ani, sa ne traiesti si sa ne cresti mare si rau! :D
 

DeletedUser

Astăzi au ziua de naştere
whysky.party? (14)


Daca forumul nu ne minte, azi e ziua lui Radu Pwned, colegul nostru mai mic de spam si de speed...

La multi ani, sa ne traiesti si sa ne cresti mare si rau! :D

deci party fara whysky????
sa ne traiesti, negrule si... sa nu inveti prea multe de la noi (decat alea ca in viata e bine sa fii destept, al dracu si cu mici arome de curva). de baut stim ca dai la majorat asa ca pana atunci ne ploua-n gura :D
 

DeletedUser

Trupe noi:

- halebardier: sa fie un arcas pedestru cu rang de atac egal cu cel al arcasilor in aparare, si cu damage mai bun impotriva cavaleriei grele ( sunt foarte cunoscute cazurile cand cavaleria grea salveaza multe sate de la innobilare si totusi nu au un concurent serios dpdv terestru..)
- magician: 1 magician sa fie facut pe conditii similare ca si pentru nobili ( exemplu: bati un taler magic ai 1 magician, mai bati 2 ai al doilea magician...etc, talerul magic sa fie de 4 ori mai scump ca si taleri pentru nobili), rolul lor sa fie:
a). cand face parte dintr-o trupa de atac sa "fure" trupele de aparare de pe satul ce il ataca, sa le "vaporizeze", acest lucru ajuta foarte mult la lumile avansate atunci cand granitele sunt super blindate
b). daca ferma atacata cu 1 magician, este ferma de atac ( si nu de aparare ca in cazul a ..) sa intoarca armele impotriva satului atacat ( efectiv sa dezerteze si sa atace trupele de aparare din sat )
c). avand in vedere abilitatile lui de "magician" rangul lui defensiv sa fie mic, adica ca sa-si faca "treaba" trupele ce il insotesc sa nu moara sub 50% din efectiv
d). daca ataci 1 sat ce are magician in el cu armata de atac si 1 magician in ea, efectiv magicieni se vor anula reciproc, acolo unde sunt 2 magicieni contra la doar 1, ramane 1 pe pozitie si indeplineste conditiile a si b
- paladinii, de multe ori uit sa-l folosesc, propun la fiecare 20 sate sa se acorde un al doilea paladin, la 40 sate al treilea si asa mai departe
- paladinii sa poata fi inarmati mai bine, exemplu: in alt joc de strategie un astfel de "erou" poate fi inarmat cu mai multe artefacte, ceea ce si aici mi se pare corect sa pot folosi cate artefacte vreau sa pun pe el si nu doar unul...

Idei mai am resurse sa aibe serverele InnoGames ....

ASTA ARE O IMAGINATIE MAI BOGATA CA A MEA . De unde se nasc ideile astuia? Stie cineva? Cred ca a vazut prea multe filme cand era mic, cu indiana jones. Imi place finalul, este teribil: IDEI MAI AM,RESURSE SA AIBE SERVERELE INNO. Da domne, vezi ca ai jos palaria. Te poti kk in ele de idei si apoi sa te stergi cu palaria la dos . Artefacte? Vrei si-un paladin arheolog? MAGICIAN? Vrei sa-ti pazeasca satu MERLIN? Nu mai citesc ideile omului ca deja seamana cu ASIMOV la creatie SF

Unde e junioru negru? Il duce nenea bula la curve. E destul de major la 14 ani . La multi ani juniorule
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14000

Mie imi place ideea cu magicianul, da l-as adapta pentru cateva treburi casnice:) (ortodoxe unele, unele nu prea :)

Unde e junioru negru? Il duce nenea bula la curve. E destul de major la 14 ani . La multi ani juniorule

Are bolentin...ai grija sa nu te duca el pe tine, in vremurile de acu...orice e posibil :)

La multi ani, juniorule!
 

DeletedUser23185

Faptul ca Aliat are imaginatie , nu e un lucru rau, dar:

Cum pana mea e Halebardierul arcas :))))

Si despre magician nu am mai indraznit sa citesc :)) Azi am ras peste norma... :eek:
 

DeletedUser

merem, bre, sa ii stropim setarile cu o picatura de negrii? ca eu din primu post dupa pagina inteleg ca avem liber sa ne dam cu parerea... nu?!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus