Cronica de SPAM la speed

  • Autor subiect DeletedUser14000
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Vreti sa mai radeti putin?
Se merita. Si culmea. Cine e din prahova mana sus? Patriotu sa o lase jos ca oricum nu e de folos :D



http://www.youtube.com/watch?v=zUh-jURabx8&feature=share


Mai am un link dar este infiorator. Ceea ce veti vedea peste 10 minute va fi rezumatul luptei negrilor cu visatorii. Atentie ca peste 10 minute urmeaza imagini socante. Avertizez de pe acum persoanele slabe de inima sa nu deschida link-ul de peste 10 minute. Nu de altceva dar o sa ma injurati ca nu v-am avertizat.
 

DeletedUser23185

YOY! Tampita aia, prima, zice cu cartile ca si cand ar zice unul: am avut atat de multe femei incat acum sunt gay :)))
 

DeletedUser

Are bolentin...ai grija sa nu te duca el pe tine, in vremurile de acu...orice e posibil :)

La multi ani, juniorule!

Sheherezado,tu chiar insisti sa vad unde ma duce junioru la DAME DE COMPANIE? Termen preluat din nomenclatorul meseriilor. Atentie sporita la clipul urmator. Sa nu te puna sfantu sa te uiti ca nu mai doarme gogu in casa 2 saptamani. Il iei la bataie si dai vina pe mine . Din cauza acestui clip. Te avertizez foarte serios sa nu te uiti. GANDESTE-TE ca daca il vad insomniacii , nu mai vezi o luna vreun post la topicul insomniacilor :D
 

DeletedUser

bre, cine a citit "Cetelege"? sa imi faca si mie rezumat ca eu am citit foarte multe carti de Mihai Creanga si nu mai sunt in stare sa citesc si Cetelege =))
 

DeletedUser33163

Vreti sa mai radeti putin?
Se merita. Si culmea. Cine e din prahova mana sus? Patriotu sa o lase jos ca oricum nu e de folos :D



http://www.youtube.com/watch?v=zUh-jURabx8&feature=share


Mai am un link dar este infiorator. Ceea ce veti vedea peste 10 minute va fi rezumatul luptei negrilor cu visatorii. Atentie ca peste 10 minute urmeaza imagini socante. Avertizez de pe acum persoanele slabe de inima sa nu deschida link-ul de peste 10 minute. Nu de altceva dar o sa ma injurati ca nu v-am avertizat.

=)) Genial =))
 

DeletedUser

sar'mana, titlul e mai mult decat suficient :D
si bre, am primit la majorat 2 bucati de loctiitor de mascul care merg pe Varta, nu pe bere si mancare... asa ca am 2 in dotare in caz ca ma supara cineva si vrea sa-l spal pe dinti :D

si sa vezi acu ce sar reporturile...
Currently Active Users Viewing This Thread: 3 (3 members and 0 guests)
katus*, Cool Turistu De La RIO, Lord Adex
 

DeletedUser

Daca iti arat noua mea coafura, nu mai dai pe forum 6 luni :))

Care sheherezado? Aia isoscel? Te-ai tuns bros ca mario? Ia inspaimanta-ma cu noua freza? N-are cum sa-l inspaimante pe sultan ,frezura la cea mai iubita femei din tot imperiul otoman.
 

DeletedUser8343

Libertate de exprimare nu inseamna sa postati toate tampeniile pe aici care nu-s tocmai ok pentru toate varstele!
Asa ca va rog aveti grija ce postati si in ce limite .
Multumesc
 

DeletedUser

Libertate de exprimare nu inseamna sa postati toate tampeniile pe aici care nu-s tocmai ok pentru toate varstele!
Asa ca va rog aveti grija ce postati si in ce limite .
Multumesc

E clar. La noapte dormi cu lumina aprinsa iubi no.4 :D Ai vazut clipul,nu-i asa iubi?
 

DeletedUser

nu bre, a vazut freza lu geo si nu i-a placut... ca a sters topicu cu poza :((
apropo, pe L4 a ramas un topic deschis, ala cu templierii, cum dracu nu l-ati vazut, ma, pana acu? offff... 10 negrii mititei si tot negresa sa vina sa va traga de piele :(
 

DeletedUser

Noapte buna NEGRILOR. Ne auzim dimineata la radio ca am postat iar la GHICI CINE TE-A BANAT? .... PE LUME . Si mi-este ca iar se supara si se enerveaza si poc: BANN :D asta este bannul de draci looooool
 

DeletedUser

neatzaaaaaa
cafea-1.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

si daca tu pleci... eu cui raman? :((

Ii ramai lu RADU.
Aseara la UN SHOW PACATOS un mega subiect incendiar. Pudelul lu' Oana Bercaru a fost devorat de 24 maidanezi . Cand am auzit asemenea stire ingrozitoare ,m-am gandit in primul rand la topicurile visatorilor . Banuiesc ca azi dimineata vedeam un topic : Credeti ca ar trebui eutanasiati cainii comunitari? Nu stiu de ce dar am impresia ca acolo ,unde s-au dus ei ,pe TARAMUL VISELOR, au deschis un topic: CREDETI CA NEGRII TREBUIESC EUTANASIATI ? Stiti de ce ne urasc visatorii? Din cauza lu sisu . El este vinovat . V-am zis sa nu il dati cu crema de ghete pe fata si sa-l trimiteti in linia 1 pe front. :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus