Cum va fi cucerita L3

DeletedUser6

In acest thread am sa va expun cum vad eu continuarea acestei lumi:

In cateva saptamani 3-4 triburi de elita(probabil continentale) care acum se afla in top 20 si unul care se va creea zilele acestea or sa faca o alianta de fier. Aceasta alianta nu va avea ca scop principal ajutorarea reciproca a jucatorilor cu defensive cat distrugerea sistematica a triburile din actualul top 10 si eliminarea lor completa de pe acele k. In maxim o luna o sa vedeti un top complet diferit cu cel putin 3 triburi in top 10 care vor avea sub 100 de membri. Triburile mamut vor disparea complet din peisaj lucru care deja a inceput sa se intample. Singura mea dilema este ce se va intampla cu tribul Circ. Parerea mea este ca el se incadreaza undeva intre elita si mediocritate fix la mijloc. As putea sa va spun mai multe daca le-as cunoaste aliantele. Daca ei nu au nici un aliat sau max 2 atunci palaria jos si va asigur ca vor fi mult timp de acum in colo in top insa daca au multi aliati atunci va asigur ca si ei vor pica.

L 3 abia de acum incepe sa devina interesant si sunt sigur ca o si forumul va fi mult mai populat de acum in colo datorita acestui lucru.

Va doresc tuturor un joc cat mai placut.
 

DeletedUser1959

nici nu sti cat ma bucura sa te aud...
Speram sa tina miscarea
 

DeletedUser523

o enigma, hm, oare chiar asa vor sta lucrurile:confused: sunt curios ce au de zis actualii lideri din top 20!;)
 

algernon

member
Scor reacție
0
inclin sa fiu de acord cu talibanul,urmarind cateva triburi care nu au multi membrii,dar nucleul "dur" e constituit din jucatori cu experienta in lumea1,mai ales din cateva triburi gen TLD
nu le va fi greu sa colaboreze,deci
:D
 

DeletedUser

asta e de tot rasul ...

Lista de poziþionare
Triburi
Jucãtor
Continentul Triburi
Continentul Jucãtor
Inamici învinºi
Inamici învinºi
Ca agresor Ca apãrãtor În total
Rang Porecla Cucerit
1461 eoscristi 6.258
1462 PullMyFinger 6.257
1463 daemoniko 6.253
1464 aiurea 6.251
1465 paulicus2002 6.245
1466 Piticul Verde 6.242
1467 Second2None 6.237
1468 Brakus 6.236
1469 J-Maguire 6.226
1470 misamama 6.224
1471 motorase 6.216
1472 KING DARKMAN 6.214
1473 Mahomed 6.212
1474 jocky 6.206
1475 legolasx7 6.203
1476 toreadoru 6.202
1477 G@bry9000 6.201
1478 Vetkin007 6.195
1479 andreea85deea 6.194
:):):):)1480 cricshor 6.190 :):):) locul 1 la general a pierdut doar atat ":))

Sunt sigur ca toti stiti sa cititi acest clasament...
e posibil sa cuceresti 11 sate si sa pierzi doar 6190de unitati???
Poate imi raspund administratorii la aceasta intrebare??
Am furat si am fost banat.!!..am acceptat pedeapsa.....Dar fiti fratilor corecti cu totii...Daca faceti reguli faceti pentru toti
 

DeletedUser

Unitatile alea nu-s pierdute de el ci de cei atacati de el. Asta inseamna ca a luat sate slab aparate (sau ajutat de cineva la atacuri?), nu ca ar trisa neaparat..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:)

scuze frate....dar esti pelanga joc...
mai intreaba si tu...si ai sa vezi......
Unitatile acelea...sunt unitati pierdute in lupta !!!!...
Intreaba si tu jucatorii adevarati...
 

DeletedUser

"inamici invinsi... ca agresor" tie ce iti spune? :)
mie imi spune ca atatia "inamici" au omorat toporasii si calulii lui cand au atacat.
acuma, daca altii au curatat satele inainte si el doar si-a plimbat nobilii acolo sa le ia, sau daca a dat de jucatori cu aparare slaba, e foarte posibil ca trupele lui sa nu fi gasit ce sa omoare. astfel ca omul are sate, dar nu are ranking ca si atacator. ;)
 

DeletedUser1978

eu nu sunt un jucator adevarat dar trupele alea sunt ale inamicului si nu ale lui
inamici invinsi ca agresor--trupe distruse prin atacuri
inamici invinsi ca aparator--trupe distruse in satul/satele tale
in acest caz din urma la tine vor fi cumulate si trupele distruse de armata trimisa la tine ca sprijin, nu numai ce omoara trupele tale
la inceput eram destul de atent la fazele astea asa ca sunt destul de sigur ca am dreptate
 

DeletedUser

deja vad ca triburile despre care se vorbea in primul post urca frumos spre varful clasamentului, dar cel mai surprinzator mi se pare faptul ca nu au inca 40 oameni(primii 40 conteaza la clasament). Oricum acest lucru nu poate decat sa ma bucure:)
 

DeletedUser523

sa vedem ce fel de miscare va fi si ce soarta va avea:confused:;)

___________
black
 

DeletedUser177

talibane, iti multzumim! eu cel putin sincer iti multzumesc, auzisem ceva de genu' asta aqm ceva zile si asa k m-am bagat si eu pe L3 kiar azi, dak se va continua asa in continuare, wow ar fi super! :D ar fi kiar k-lumea :D
 

DeletedUser6

talibane, iti multzumim! eu cel putin sincer iti multzumesc, auzisem ceva de genu' asta aqm ceva zile si asa k m-am bagat si eu pe L3 kiar azi, dak se va continua asa in continuare, wow ar fi super! :D ar fi kiar k-lumea :D

we aim to please:p nu uitati si de valiusha el a inceput treandul din pacate eu sunt outer core asa ca...
 
Sus