Cum va fi cucerita L3

DeletedUser177

we aim to please:p nu uitati si de valiusha el a inceput treandul din pacate eu sunt outer core asa ca...

@da, sigur ca ii multzumesc si lui vali,

@aqm poate poate k se va face si un trib format numai din catziva membri si in zona mea, am inceput pe k66, aqm nu pot decat sa sper, ma bucur ca o sa pot juca shi pe lumile de pe .ro cu o mai mare placere :D

@si poate se vor gandi serios adminii si vor introduce si o lume cu limita de membri

Oricum va multzumesc talibane si tzie vali ca vretzi sa ne facetzi un joc cat mai placut, shi fara triburi mamut!!! :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

disparitia singuraticilor - singurul episod

cred ca aveti o problema.

toti ati fost in triburi mamut.
toti o sa ajungeti acolo, sau la marginea hartii.

asta e realitatea. voi sunteti visatorii.

cred ca ar trebui inchis tot forumul asta in afara de sectiunea de noutati si plangeri impotriva calitatii oferite (serverelor).
 

DeletedUser177

cred ca aveti o problema.

toti ati fost in triburi mamut.
toti o sa ajungeti acolo, sau la marginea hartii.

asta e realitatea. voi sunteti visatorii.
.

@eu? intr-un trib "mamut"? man, cel mai mare trib "mamut" in care am fost era de 200 si ceva de membri si am iesit dupa ceva timp de pe lumea respectiva, in acest moment cel mai mare trib in care sunt e pe .net de 87 de membri.


-sper k m-am facut inteles.
 

DeletedUser

@pictard - pe cat punem pariu ca nu se va intampla nici una din variantele tale?:D
 

DeletedUser

nu imi place sa pariez.
astept cele 2-3 saptamani promise in postul initial sa vedem ce se intampla.
a trecut deja una, in care CIRC a triumfat!

ce nu vreti sa credeti voi este ca si un trib "mamut" se poate sparge, sub aceeasi umbrela, si actiona ca mai multe triburi mici.
totul tine de oameni, nu de puncte, nu de armata.

voi ati etichetat deja un trib cu multi oameni ca "mamut", adica ceva nedem de voi!?

am jucat pe cele trei L si in CIRC am gasit armonia. este aproape perfect!
ar trebui sa incercati si voi.
 

DeletedUser177

@pictard, in clubul de clowni ai gasit tu armonia?
@hmmmm, eu unul nu as putea, e drept k poate o fi asa cum spui tu, dar un trib de 40+ membrii e greu de condus, unul de 300+ cum e? te rog sa-mi raspunzi, k tu pari a sti k se poate, lamureste-ma si pe mine k sa nu mor prost.


PS: Dak ar mai posta hades, ce te-ar mai critica! :D
 

DeletedUser

17366 Galagas Kings 336 1 336 :eek:
Inexistent pe alte lumii

Nu stiu daca un noob asa mare ca tine ar dreptul la astfel de afirmatii , te rog daca viitoare sa te abtii.
 

DeletedUser

17366 Galagas Kings 336 1 336 :eek:
Inexistent pe alte lumii

Nu stiu daca un noob asa mare ca tine ar dreptul la astfel de afirmatii , te rog daca viitoare sa te abtii.


Lasa man mai stii o fi top class baiatul dar joaca pe servere mai ascunse...:)
 

DeletedUser

unu la mana, nu e obligatoriu ca toata lumea sa joace su acelasi nick pe toate lumile sau sa mai joace.

doi la mana, poate imi explica si mie careva ce legatura are ceea ce a fost CIRCul pe L1 cu ceea ce este pe L2 sau L3 :D. in afara de nume. pe care ar trebui pus copyright, dupa cum zicea cineva pe aci. daca insisti sa cauti CIRC-ul pe L3, il gasesti mult mai degraba in Black, de exemplu ;)
 

DeletedUser

pictarde, câte resurse pui la bãtaie cã triburile "micuþe" apãrute nu vor fi exilate în margine?:)
sã ºtiu ºi eu cât primesc dupã vreo douã sãptãmâni.
 

DeletedUser

baieti, ne vedem in joc.
eu nu mai comentez aici, va las pe voi ca se pare ca le aveti mai bine la comentat decat la jucat.

spor.
circaru'

p.s. la un concurs de nume, probabil ca CIRC ar iesi codas, dar in L3 va bate la *** pe toti
 

DeletedUser177

recunosc, sunt cel mai mare n00b de pe .ro si ash vrea sa ma nivelati, domnu' circar pictard cu cele 9 sate ale sale si 52.620 de puncte e cel ce ma deconspirat, el circaru' mare atat la stat cat si la sfat care joaca de mai bine de o luna jumatate e un geniu al TW, iar eu, cel care joaca pe L3 numai de 2 zile is n00b pt k am numai 363 de puncte in timpul indelungat de 2 zile, domnu' pictard in a doua zi isi innobila deja primul sat. of... :(
 

DeletedUser523

Eu zic ca black va cuceri pe oricine ai va sta in cale!;)Asta asa, ca sa mai destind atmosfera si sa mai auda lumea si de black!;)


_____________
black
 

DeletedUser

@galagas ...nu te-am deconspirat eu.
nici nu m-a interesat cate puncte ai sau ce ai jucat

p.s. mor pe astia care incurca persoanele si se mai dau si rotunzi

p.p.s mi-am permis sa imi editez postul pentru ca s-a rezolvat problema pe pm
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ma tavalesc pe jos de ras.

Darth Revan (Member):
17366 Galagas Kings 336 1 336
Inexistent pe alte lumii

pictard (Junior Member)

O fi inexistent pe alte lumi si nimeni nu e obligatoriu ca cineva sa auda de jucatorii de pe alte lumi sau sa-i gaseasca, dar nu se poate sa nu va sara in ochi ce scrie pe forumul asta fix sub numele galagas -> Senior Member

Concluziile le trageti voi :D
 

DeletedUser

sunt tineri, trebuie sa-i intelegem si pe ei, asa am fost si noi(si inca mai suntem, dar ei nu stiu:p)
 

DeletedUser

Nu inteleg cum, inca mai sunt jucatori care ii cauta pe cei din lumea 3, in lumea 1?...chiar nu v-ati prins ca multi au inceput lumea 3 cu alta identitate?...
Nu este nimic ilegal in asta, regulamentul spune clar, "Un cont pro lume"
multi, printre care si eu, am dorit un fresh start si am patit sa fiu si eu judecata dupa performanta mea in lumea 1, in care Noisette nu exista, oricum :)
 

DeletedUser523

de acea e bine sa se vada abiliatatile de jucator pe harta si mai putin cele verbale aici, desi daca le ai cu amandoua cu atat mai bine!;)


_________________
black
 

DeletedUser177

@morbent fell, ai dreptate, dak ai sa iei la pas tot forumul ai sa gasesti posturi ce dateaza de la inceputul forumului triburile.ro atunci cand hades era in centrul atentiei, poate k sunt doar o gura sparta si care se baga sg in seama, dar pe harta L3 nu stiu dak sunt judecat corect, dati-mi un ragaz si o sa va demonstrez dak sunt sau nu un n00b, cred k 2-3 zile nu sunt deajuns, in fine dak pictard are o parere despre mn eu nu-l pot opri nu?
 
Sus