Cupa Mondiala - discutii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

bestialule...cam esti in inferioritate numerica
mai bine las-o balta

PS:pacPac
 

DeletedUser

nbz joc si 2,3 runde, dar pana la urma deasta e forumul sa postam pe el nu? Sau acum nu mai am voie sa postez ca se ridica unu ca tine cu pretentii? Si da sunt un maaaare n00b, te oftici? Poate ma inveti tu cate ceva:).

Kala nu am zis niciodata ca sunt un profesionist sau mai stiu eu ce jucator, doar ca mi sa paraut ca de rahat ca anumiti jucatori de pe .ro, jucatori buni sa va duceti sa jucati pe .net ca vezi domne acolo e echipa acolo e "femei gratis".

E forum sa postezi, nu sa incerci, sa arati cat esti tu de plin in cultura, prostilor.

Mai afla ceva, noi nu dorim sa jucam in echipa .ro din mai multe motive. Acest topic, a fost creeat cu cateva luni in urma ( fara rost sa zic asa ) unde toata lumea a incercat sa-si dea cu parerea (normal) a intervenit cearta.
S-a incercat asa zisul antrenament care s-a dovedit un esec, de ce ? Din cauza copiilor retardati, care vor sa joace cu tot dinadinsul, dar n-au nici cea mai mica idee de cum se joaca o runda speed in echipa. Deci, hai sa le lasam pe alea cu noi fitosi, si profesionisti, si cu nasul pe sus, nu, sunt o serie foarte buna de jucatori pe .ro cum ar fi Rhadookoo, Kala, Misha, Finu.ro, Theory, Th9one, X gamer, etc, care stiu jocul mai mult decat bine, vorba era doar sa facem cateva antrenamente pentru a cizela jocul echipei. Acest lucru nu s-a putut deoarece, a inceput sa strige aia micii, sa se injure, sa-si bage organele peste tot, la doar unu din aceste antrenamente, pai sa faceti voi linistit echipa cu Sisu.com si cu ceilalti jucatori de acolo. O sa va dati seama chiar in momentul meciurilor cu cine aveti de a face.

Si daca e pana acolo, nu trebuie sa ai curaj sa joci pentru .ro, pentru ca la ora actuala doar .net .br si mai ales .de pot face diferenta. Noi ar trebui sa ne batem cu .de in rest nu ar trebui sa aiba nimeni nici o sansa.

Asa ca.. lasati-o mai moale cu tupeul, ca nu e mare lucru ce o sa faceti voi. Sper sa strangeti 20 de jucatori la fiecare meci, asta daca nu cumva, unul o sa fie pe WC, unul la matusica, unu la bunicuta, altul la bere. Sper sa gasiti acei jucatori seriosi. Bafta.
 

DeletedUser40605

nbz joc si 2,3 runde, dar pana la urma deasta e forumul sa postam pe el nu? Sau acum nu mai am voie sa postez ca se ridica unu ca tine cu pretentii? Si da sunt un maaaare n00b, te oftici? Poate ma inveti tu cate ceva:).

Kala nu am zis niciodata ca sunt un profesionist sau mai stiu eu ce jucator, doar ca mi sa paraut ca de rahat ca anumiti jucatori de pe .ro, jucatori buni sa va duceti sa jucati pe .net ca vezi domne acolo e echipa acolo e "femei gratis".

Eu am jucat prima data speed pe .net, acolo am invatat sa joc bine, acolo am intalnit prieteni adevarati, acolo vreau sa joc pentru ca pdmdv serverul .ro nu merita ca eu sa il reprezint. Alte intrebari legate de alegerea mea?

Si da, acolo 'e' femei gratis, are TM fete pentru toti.

Daca te crezi mare smecher ca ai castigat cateva runde in primele speeduri de pe .ro ar trebui sa taci! Spune-mi te rog, cu ce nume ai jucat pe .net.
 

DeletedUser28514

Problema este alta, ok va intelegem intr-o oare care masura, pe .ro sunt toti taranii, copii care se dau mari jucatori etc. Buuun nici o problema nu va obliga nimeni sa alegeti sv romanesc, dar daca tot ati ales .net stati fratilor acolo nu mai veniti cu texte demoralizatoare pe forum.ro ca nu e frumos. Si nu stiu unde vedeti voi atatia copii care vor sa joace ca eu vad deabii vad 19 inscrisi. Si daca intradevar erau copii retardati care habar nu au ce inseamna speed inscrisi pe lista nu era logic ca nu vor merge mai departe? Deci ramaneau oameni care puteau forma o echipa si puteau reprezenta tara. Cu asta am incheiat ori ce discutie pe tema aceasta. Multa bafta va urez in turenu si sper sa va intalniti in finala cu echipa romaneasca.
 

DeletedUser40605

Si eu va urez sa ne intalnim in grupe, ne vom asigura ca nu treceti de ele.
 

DeletedUser36071

Problema este alta, ok va intelegem intr-o oare care masura, pe .ro sunt toti taranii, copii care se dau mari jucatori etc. Buuun nici o problema nu va obliga nimeni sa alegeti sv romanesc, dar daca tot ati ales .net stati fratilor acolo nu mai veniti cu texte demoralizatoare pe forum.ro ca nu e frumos. Si nu stiu unde vedeti voi atatia copii care vor sa joace ca eu vad deabii vad 19 inscrisi. Si daca intradevar erau copii retardati care habar nu au ce inseamna speed inscrisi pe lista nu era logic ca nu vor merge mai departe? Deci ramaneau oameni care puteau forma o echipa si puteau reprezenta tara. Cu asta am incheiat ori ce discutie pe tema aceasta. Multa bafta va urez in turenu si sper sa va intalniti in finala cu echipa romaneasca.

ma rog , eu nici nu am vrut sa se vada lista cu inscrisi , nu ca sunt vreun las sau nu am curaj , insa uite la ce s-a ajuns cand a pus petrisor lista cu cei de pe.net ... se trezeste unul ca tine sa-si dea cu parerea , acum o dai ca ... problema este alta? care a fost faza cu de ce postez eu aici daca m-am inscris pe.net? nu am voie? data viitoare gandeste si ramai la subiect
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Ati incercat, ok, dar la primul hop ati cedat, cativa jucatori nu pot sa dea peste cap un proiect.
In concluzie voi anula participarea teamului .ro la acest campionat in cazul in care in maxim o saptamana de azi inainte nu reusiti sa treceti peste divergente si reusiti sa formati echipa macar pentru preselectii. ( cel putin 40 de jucatori, asa cum am spus acum ceva timp in urma...din care se vor alege cei 20 ).

Totodata voi inchide si toate topicurile referitoare la CM, daca cineva doreste sa se inscrie/participe pentru Romania imi da mesaj privat si il voi trece in lista.

Orice discutie ulterioara este inutila avand in vedere ca nu exista nimic constructiv.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus