Cupa Mondiala - discutii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser36071

Si totusi savana eu nu prea inteleg de ce te afirmi tu aici. Atata timp cat nu joci cu noi impotriva altor tari si joci impotriva noastra parerea mea este ca tu esti cel mai slab, slab pentru ca nu ai avut curajul sa joci alaturi de ai tai si ai fugit pe .net.

Miri te saluta toxic-moon:D

cum spuneam ,... am scris de 4 ori de ce joc pe.net , pentru ca pe.ro nu am chef sa ma cert si cand cer deff sa nu primesc macar , echipa de pe.ro e formata din niste jucatori incapabili sa intretina o relatie de socializare , pe .net sunt mai uniti , nu scrie nicaieri ca joc impotriva voastra , inca nu se stie ce tara cu ce tara se va infrunta , te rog frumos inainte sa postezi sa gandesti de 2 ori data viitoare si oi fi slab ... bravo mie :)
 

DeletedUser28514

Sti care e chestia? Ca nici macar nu ai incercat ca sa spui treaba asta. :)
 

DeletedUser

bestalule ei vor sa ne lsae sa castigam finala ma:-j ca vom juca impotriva lor lasa daca asta e alegerea lui....
 

DeletedUser

Şişule faci şi tu parte din echipă?

*

B3stialu a spus:
Atata timp cat nu joci cu noi impotriva altor tari si joci impotriva noastra parerea mea este ca tu esti cel mai slab, slab pentru ca nu ai avut curajul sa joci alaturi de ai tai si ai fugit pe .net.

Află că atât kala, cât şi IRC şi Savana iniţial au dorit să joace pentru serverul .ro. Aşa că... nu atinge tema CURAJULUI. Nu de alta, dar nu se simte bine B3st când aude de "curaj"...))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser36071

Sti care e chestia? Ca nici macar nu ai incercat ca sa spui treaba asta. :)

Ok , oricat as incerca sa-ti explic , nu merge ... crezi ce vrei tu ... nu ma intereseaza parerea ta despre mine :) sunt un las si da , intradevar , sunt cel mai slab de aici , promit sa numai dau reply vedetelor de acum 1 secol ... scuze ... e ok ? multumit? gata? Sunt un las si m-am dus sa joc la echipa de pe.net pentru ca nu am avut curaj sa joc aici , nu din cauza faptului ca aici sunt jucatori cu probleme de socializare si glume proaste
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser28514

Nu ai ce sa imi explici atata timp cat nu incerci un lucru nu ai cum sa spui ca nu va merge:).
 

DeletedUser36071

Nu ai ce sa imi explici atata timp cat nu incerci un lucru nu ai cum sa spui ca nu va merge:).

da , daa ,ai dreptate , corect ... gata :) multumesc de acest sfat ... de cand a plecat valjan in vacanta , am ramas fara un idol sa trag la imprimanta posturile de pe forum si sa le pun pe perete , merci mult ... imi pare foarte rau daca nu am incercat si am vorbit aiurea , asa e ...
 

DeletedUser23101

pai tipu care o sa ia cele mai multe sate de la alti playeri probabil va fi ales la fi si cei care sunt in top la agresori si au sate cel care e in top 3 la aparatori si inca are o pozitie in top hmm si cei cu pile logic doar e echipa romaniei :D
 

DeletedUser

si totusi...cum spuneau si altii...alte servere deja au echipa facuta
noi de ce nu o facem odata?
tot palavragim degeaba...
 

DeletedUser35333

Suntem in Romania .. si asta ne ocupa tot timpul... deci, de unde timp de facut echipa ?
 

DeletedUser

Si totusi savana eu nu prea inteleg de ce te afirmi tu aici. Atata timp cat nu joci cu noi impotriva altor tari si joci impotriva noastra parerea mea este ca tu esti cel mai slab, slab pentru ca nu ai avut curajul sa joci alaturi de ai tai si ai fugit pe .net.

Miri te saluta toxic-moon:D

Ma bucur sa aud de ea :D joaca pentru .net?


@IRC: nu zice nimeni ca b3st e cel mai bun (doar numele lui) dar sa nu vina cineva si sa spuna ca nu e bun :) poate il face savana, poate ma face si pe mine, poate ne face pe amandoi odata...bun, sa joace pt. noi ca de jucatori de genu' avem nevoie...dar te asigur ca si eu si b3st avem loc in team-ul asta la orice ora...si mai stiu jucatori vechi care la fel, merita.
 

DeletedUser40605

mai bestialule, vrei sa jucam amandoi 1vs1 pe o runda speed? fara triburi sa ne sprijine.


PS: profesionistule
 

DeletedUser

Aceiasi legatura care o are si savana. :rolleyes:

Mai bine ai merge si ai juca si tu vreo 2-3 runde, decat sa-ti bati dinti-n gura degeaba :) m-am saturat de guri cu diaree verbala. Pot spune ca esti doar un noob, care habar n-are sa-si tina mouse-ul in mana. Daca vrei sa dovedesti contrariul, arata asta pe server, nu pe forum.
 

DeletedUser28514

nbz joc si 2,3 runde, dar pana la urma deasta e forumul sa postam pe el nu? Sau acum nu mai am voie sa postez ca se ridica unu ca tine cu pretentii? Si da sunt un maaaare n00b, te oftici? Poate ma inveti tu cate ceva:).

Kala nu am zis niciodata ca sunt un profesionist sau mai stiu eu ce jucator, doar ca mi sa paraut ca de rahat ca anumiti jucatori de pe .ro, jucatori buni sa va duceti sa jucati pe .net ca vezi domne acolo e echipa acolo e "femei gratis".
 

DeletedUser36071

nbz joc si 2,3 runde, dar pana la urma deasta e forumul sa postam pe el nu? Sau acum nu mai am voie sa postez ca se ridica unu ca tine cu pretentii? Si da sunt un maaaare n00b, te oftici? Poate ma inveti tu cate ceva:).

Kala nu am zis niciodata ca sunt un profesionist sau mai stiu eu ce jucator, doar ca mi sa paraut ca de rahat ca anumiti jucatori de pe .ro, jucatori buni sa va duceti sa jucati pe .net ca vezi domne acolo e echipa acolo e "femei gratis".

tu numai ai voie sau eu? vad ca tu imi zici mie sa numai postez :) tu esti cam enervant deja ... daca tot recunosti ca esti noob , mai bine taci :) si scriu cand am eu chef pe acest forum , nu imi ordoni tu mie

apropo ... e treaba fiecariua la ce echipa se va duce , nu te priveste pe tine , daca ai chef acum sa comentezi la fiecare post al meu ca nu am ce cauta aici ca joc pentru .net , zi-mi de pe acum sa stiu daca te mai bag in seama
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus