davidcdd79-NOI o fi bine?

  • Autor subiect DeletedUser6843
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Mentineti discutiile pe un ton civilizat altfel voi considera ca nu mai este nevoie de aceasta tema.
Acesta a fost un avertisment
 

DeletedUser

Stranutelu'.... Plimba cercu' prietene...! ( De cate ori tre sa`ti zic?! )
Nu te mai da mare inteligent ca nu iei vre`un premiu.
 

DeletedUser4920

Nu toti au luat sate intern mai masoara vorbele si vedeti de treaba "plimba cercu"




ai dreptate cind spui ca ar trebui sa-mi vad de treaba mea. asa o sa fac.


daca imi spui tu unde am zis ca totii jucatorii au crescut luind numai sate intern te rog sa mai citesti odata.am zis unii sau unele. si stii foarte bine ca am dreptate.

te vad avid de puncte multe .tragi speranta ca il vei prinde din urma pe mult prea mediatizatul david. vezi ce faci cu warom. fii viteaz acolo nu cu mine.te rog. stiu esti cel mai bun. nimeni nu-e ca tine. bafta multa.

te rog fii mai destept ca mine si nu imi mai raspunde .e mai bine asa.asta ar fii trebuit sa fac si eu.

o fac de acum incolo. am incheiat discutia cu tine.te rog fa-o si tu.multumesc anticipat.cu respect model2.



Iti spun 3 motive de ce king nu va ajunge nici la jumatatea renumelui lui david

1 E ofensiv cu sate maxime ...pierde moral aiurea si trupe ...good job my man:rolleyes:

2 Nu e nici pe jumatate cat de activ e david ....si aici e marele merit a lui david.


3 Nu stie a juca defensiv ......ori la bal ori la spital
 

DeletedUser

Iti spun 3 motive de ce king nu va ajunge nici la jumatatea renumelui lui david

1 E ofensiv cu sate maxime ...pierde moral aiurea si trupe ...good job my man:rolleyes:

2 Nu e nici pe jumatate cat de activ e david ....si aici e marele merit a lui david.


3 Nu stie a juca defensiv ......ori la bal ori la spital


Mai vedem:;)

2.6.1. Toate mesajele trebuie sa contina un numar de minim 4 cuvinte.Mesajele care incalca regula de post-lenght vor fi considerate Spam si sanctionate ca atare.
Orice abreviere de genul "LOL", "BRB", "ROFLMAO", "ICU", etc. va fi luata in calcul ca reprezentand un singur cuvant.
De asemenea, mesajele e nu se vor completa cu alte cuvinte de genul "unu, doi, trei", "patru cuvinte per post", etc.

Acesta este un avertisment.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Orice post care contine mai putin de 4 cuvinte este considerat SPAM.
Nu posta ceva ce nu are legatura cu topicul.


Moderator ma fac cand is mare :D


2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.

Acesta este un avertisment.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

multa minte iti mai tre' ca sa ai si tu putina...
daca taceai filozof ramaneai e o vorba prin batrani;)

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.

Acesta este un avertisment.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

.dar ia mincat pe unii din ei mushn1 in zile.lua mushn1 20 de sate pe zi. jucatorii in marea albastra.


vorbesti prostii! fanus7 a plecat de buna voie in Gloria si apoi a fost innobilat de musHn1 cu acceptul lui iar marianopol a iesit din trib si innobilat parte in parte de noi si mushn!
niciodata musHn1 nu a luat 20 de sate din NOI! a luat jucatori...ca si colegii tai actuali!
in cel mai rau caz...a luat 4 sau 5 sate intr-o zi...si-apoi nimic...ca am intrat eu sitter unde ataca el!
 

DeletedUser

De ce l-am luat pe david!? Ia sa vedem...dece oare!?
Care era cealalta optiune...sa nu-l luam, nu!?
Aveam Waroom si-un p.n.a cu un trib cu care nu aveam granita...si mai aveam FK....Dadeam noi in ei pe-o parte...Waroom pe alta...si al un moment dat....a inceput sa se cam ducaaaaaa...Se apuca Waroom si recruteaza si cand recruteaza si NOI, Waroom zice "aaaa...nu mai recrutati ca o sa ne certam!".
...si adica noi de ce nu daca voi da!?
celalalt aspect ar fi ca in momentul in care am fi avut granita cu Waroom, am fi avut si razboi...dat fiind faptul ca ei rare ori tin vreo granita blocata de diplomatie. Aveam de ales intre un razboi iminent cu Waroom cu noi membrii din F.K. si implicit cu mai multe sate si...un razboi cu Waroom cu mai putini membri si mai putine sate. Am castigat o bucata de harta...mica da...am castigat-o...Daca o lasam pe mana Waroom , era mai bine!? De ce am inlesni dezvoltarea unui trib care duce o politica expansionista si care oricum ne-ar fi dat in cap cu prima ocazie!?
De ce l-am luat pe David!? De ce sa nu-l luam!?Razboiul cu Waroom ar fi venit oricum, de ce sa mai asteptam!? Din ce in ce mai multi jucatori se lasa, ce sa mai asteptam!? e un joc de razboi iar NOI ne-am atins de mult scopul...cam de cand am ajuns pe locul 10, tot ce mai vrem acum este sa rezistam cat mai mult si sa demonstram ca asa mamuti cum suntem , avem si noi un cuvant de spus si nu vom fi unul dintre sutele de triburi de pe L5 de care nimeni nu isi va mai aduce aminte peste un an...
Au fost multe triburi mari sau mici care s-au topit in fuziuni de-a lungul timpului...Noi inca mai suntem aici, si-o sa mai fim o vreme...
 

DeletedUser4920

Atheon poti vorbi de zona aia cat vrei oricum nu ai treaba cu zona asa ca te bagi aiurea...si se vede ca nu stii ce discutasem eu cu stranutelu :)


Oricum ai numio tu prin luuuungile tale postari ....tot backstabing este asa ca hai sa nu ne scuzam si sa o zicem pe fata:)
 

DeletedUser6843

Setzel ce discutasem noi nu era nesimtire,chiar nu ma bag sa ii iau apararea Monicai ca oricum comparabil cu ea ca lider esti = 0,ea macar are cuvant.
IN rest da,sincer ne-am inteles super bine,numai cuvinte de lauda si chiar numa asteptam ca vreodata sa nu avem diplomatie,cel putin din partea mea.
Nu este un razboi cum este cu SAS tribul din care face parte Qiilindory-Zis Mânuta-care viseaza sa aive o prietena si el....schimba mana

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.

Acesta este un avertisment. Incercati sa pastrati discutiile strict legat de joc.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12439

vorbesti prostii! fanus7 a plecat de buna voie in Gloria si apoi a fost innobilat de musHn1 cu acceptul lui iar marianopol a iesit din trib si innobilat parte in parte de noi si mushn!
niciodata musHn1 nu a luat 20 de sate din NOI! a luat jucatori...ca si colegii tai actuali!
in cel mai rau caz...a luat 4 sau 5 sate intr-o zi...si-apoi nimic...ca am intrat eu sitter unde ataca el!


am exagerat putin. sa zicem ca nu erau 20 sate pe zii.dar eu am spus ca david a venit in cel mai bun trib pentru inobilari si ca tu si dan ati facut multi jucatori mari din inobilari interne. adevarat . da. stii povestea cu cei trei porcusori si lupul.la prima suflare a lupului au si cazut.unii dintre ei.e adevarat.da.mai multe nu spun.daca vrei sa vorbim. hai sa vorbim pe privat. nu iti raspundeam dar mi-ai zis ca vorbesc prostii.
 

DeletedUser

Am ajuns sa inteleg.. prin ce zice stranutelu... ca NOI are cea mai buna conducatoare... sincer sa mor daca am auzit eu de conducatoarea aia, pe setzel il stiu de pe clasica, facea capu mare, pe L5 a jucat iar foarte bine, si tine in picioare WaRooM dupa plecarea lui h3rifl3 si a mea, asa.. ca nu compara tu pe setzel.. cu toata lumea, probabil sti doar server 5, asta e problema ta, dar nu vorbi in necunostinta de cauza.
 

DeletedUser4920

Setzel ce discutasem noi nu era nesimtire,chiar nu ma bag sa ii iau apararea Monicai ca oricum comparabil cu ea ca lider esti = 0,ea macar are cuvant.
IN rest da,sincer ne-am inteles super bine,numai cuvinte de lauda si chiar numa asteptam ca vreodata sa nu avem diplomatie,cel putin din partea mea.
Nu este un razboi cum este cu SAS tribul din care face parte Qiilindory-Zis Mânuta-care viseaza sa aive o prietena si el....schimba mana



Chiar nu ma intereseaza ca eu sunt un 0 fata de ea ...ai zis bine ea macar are cuvant tu nu :)


Imi place cand recunosti singur fara sa vrei :)


O zi buna in continuare.
 

DeletedUser

cum poate sa te creada lumea pe tine cel mai bun conducator???!!!
 

DeletedUser

Am ajuns sa inteleg.. prin ce zice stranutelu... ca NOI are cea mai buna conducatoare... sincer sa mor daca am auzit eu de conducatoarea aia, pe setzel il stiu de pe clasica, facea capu mare, pe L5 a jucat iar foarte bine, si tine in picioare WaRooM dupa plecarea lui h3rifl3 si a mea, asa.. ca nu compara tu pe setzel.. cu toata lumea, probabil sti doar server 5, asta e problema ta, dar nu vorbi in necunostinta de cauza.

Acum de ce comentezi tu cand nu cunosti situatia?
Eu iti garantez ca Atheon este una dintre cele mai bune conducatoare..sunt multi care pot confirma asta..si nu numai din NOI!
 

DeletedUser

Acum de ce comentezi tu cand nu cunosti situatia?
Eu iti garantez ca Atheon este una dintre cele mai bune conducatoare..sunt multi care pot confirma asta..si nu numai din NOI!


Cum poate ala sa zica ca setzel e 0 pe langa atheon?? aaa? explica, ba baiatu mai ai de papat zile in fata pc-ului binocland ochii pe satuce. Eu nu cunosc? lasa.. cunosti tu si pentru mine :rolleyes:
 

DeletedUser

Unde am zis eu asta ???

au zis altii ,oricum eu imi cer scuze pentru toate tampeniile care le zic ,nu tie cituturor ne apropiem de craciun si nu vreau sa supar pe nimeni si mai ales sa ma cert cu nimeni,nu mai comentez nimic pe forumul general...pana dupa craciun.

va urez SARBATORI FERICITE !!!si sa ne auzim cu bine in noul an;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus