Dbd

  • Autor subiect DeletedUser13914
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

V-aş propune relaţii de PNA dacă acceptaţi. Am descoperit că un trib puternic pune la cale eliminarea Federaţiei DBD . Dacă sunteţi serioşi şi demni de respect, aş putea demasca pe acei conspiratori, dar îmi oferiţi protecţie. Dacă începeţi cu ameninţări nu vă mai spun nimic. Dar să ştiţi că v-au spionat federaţia vreme mai îndelungată.
Respectati-ne si va vom respecta, suntem corecti si cerem corectitudine, dorim pace şi bine tuturor celorlalti membri ai acestei Lumi.
 

DeletedUser

bha frate ......eu cred ca ulisse al nostru are 2 conturi:))
ulisse21 de 1.782 puncte
Ulisse2 de 281 puncte
si la ambele conturi scrie la profil ca are 40 ani si ii din Buc.!
Oare o fii o coincidenta?:D:confused::)
 

DeletedUser

Topic lumea 2

Vă recomand următorul adevăr despre ceea ce ne caracterizează:
Fiţi atenţi şi ascultaţi atât solii, cât şi vorbele lui Ştefan cel Mare
Ştefan cel Mare şi solii turci

Voi sunteţi precum Otomanii , dar eu îl reprezint pe Ştefan cel Mare.
Adică aveţi mândrie şi porunciţi cutremurător, cum s-ar spune, milă cât o adiere de primăvară dar gândul şi puterea ca o volbură a furtunii!
Însă preabunii şi prietenii, fraţii români, dorim să trăim în tihnă în acest colţ de lume, unde am prins rădăcini; nu-s datori nimănui şi nu prigonim pe nimeni niciodată, să trăim în înţelegere cu vecinii .

Sper să nu vi se pară jignire sau ofensă, că sunt vorbele bunului domnitor Ştefan cel Mare. Ei, cum vi se pare?
 

DeletedUser

Esti scriitor bun,dar nu cred ca esti prea bun jucator de triburi!Nice anyway!
 

DeletedUser12305

ce federatie, bai tata, ca star trek s-a terminat de multa vreme.
 

DeletedUser

Si Aldana la fel....hai cuminti amandoi!.......park vad ca ma trezesc cu atacuri :)
 

DeletedUser15142

ulise iti dau un Pm sa ma primesti in trib ( voi fi spionul DBD-ului=)):))) ce are acuma urmaza EW toata familia =))
 

DeletedUser11201

DBD vs. Fam.Toons

Ce ziceti ce inobileaza Toons din DBD :D?

Macel
 

DeletedUser

E razboi de ceva vreme,si se pare ca tu nu prea stii folosi TW-stats...
 

DeletedUser

Fratilor pe cand se mai programeaza un razboi asa de talie mondiala,caci eu mi-am pregatit deja popkornul si sunt curios cam cum se termina
Icelight-pe tine te cunosc destul de bine si tu ma cunosti si deaceia te-as ruga sa te abtii de la asemenea comentari am pretenti la tine,prietene.
Cat despre razaboiul mentionat mai sus,no coment,cine stie cunoaste ....;):D
 

DeletedUser15142

cine stie cunoaste ...eu stiu dar nu cunosc:))) xD ..eu sunt pe acolo Cag2EW in zona aia:)) ..dar sunteti multi :)) nu gluma
 

DeletedUser15142

trb ta, eu nu ma dau mare poti sa crezi cum vrei ..este un lucru interpretabil:))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus