DIABLO F. vs H.K. F.

  • Autor subiect DeletedUser20252
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser18527

Opteron am nevoie de un sitter te bagi?
Ca ma lua somnu :(

Nu trebuie decat sa faci dodge la niste nobili dati pe bonus... hai ca stiu ca te descurci... :p
 

DeletedUser17395

sigur da aici :).. Oricum sunt platit pe timpu petrecut :). Da sunt sigur ca nu iti calci tu pe inima sa lasi contu neaparat, tu care ai tinut o granita intreaga ^^. PS, DA-i lu sigman, sigur e treaz si incearca sa agate minore cu fraze consumate :)
 

DeletedUser18527

cred ca ala cu granita esti tu.

Eu stateam maxim la unu....

Doar azi facu-i exceptie si am 3 :D
1 in vest doi in est.. plus neddhu vs lucica :D
 

DeletedUser17395

cred ca ala cu granita esti tu.

Eu stateam maxim la unu....

Doar azi facu-i exceptie si am 3 :D
1 in vest doi in est.. plus neddhu vs lucica :D

nu mai e lucica, da sigur stiti asta...Vai da ce ma bucur ca imi tiii de urat :)...
 

DeletedUser

Domnu Stranger... esti cam strain de situatie... cum si numele iti spune.
eu zic ca e peniila statistica pt un atac miseleste in cadrul unei aliante, o granita descoperita.
E in favoarea voastra ca va laudati cu astfel de statistici.

p.s. la cat de mare e granita, statisticile isi au rostul peste cateva saptamani, timp in care s-ar putea stabiliza situatia. ;)


Cu stima,
un combatant.
 

DeletedUser

@opteron,

- stiu ca sunt depasit probabil de situatie, dar crezi ca exista vreo regula intr-un razboi, daca erau reguli nu erau razboaie. Apoi daca ei sate.. de ce tot ii degrenezi, cand va fi o statistica favorabila :).. atunci totul este ok, dar pana atunci nu inteleg de ce multa lume cauta sa intre in penibil
 

DeletedUser17395

@opteron,

- stiu ca sunt depasit probabil de situatie, dar crezi ca exista vreo regula intr-un razboi, daca erau reguli nu erau razboaie. Apoi daca ei sate.. de ce tot ii degrenezi, cand va fi o statistica favorabila :).. atunci totul este ok, dar pana atunci nu inteleg de ce multa lume cauta sa intre in penibil

Pai e doar un joc si putem fi fair-play, nu ?? Daca era razboi adevarat, da, toata lumea cu ochii in patru, si camaradu poate fi neamtz :).
Cat despre penibil, da , situatia te depaseste..
Oricum eu tin cu cei mai defavorizati, si in cazul asta ...Diablo, care au doua razboaie adevarate, nu Hkk care nu pot tine maxim decat un razboi serios, si unu la misto :).
 

DeletedUser18527

daca era asa terminam MIR-ul si pe urma dadeam in DIABLO si eram ambele triburi jumate de harta. Dar in momentul in care Lord K ala se crede mai presus de jumate de harta si ia sate din 3 conturi innobilate intern de la noi, si face ce vrea muschiul lui cu complicitatea conducerii Diablo atunci razboi nene.
 

DeletedUser33089

nu doresc sa supar pe cineva dar voi cei din H.K. ati fii inceput razboiul si fara sa acuzati X,Y jucatori de la noi ca au incalcat alianta..:rolleyes:
si din cate stiu cred ca este singura lume(cel putin in ultima perioada) in care cele doua triburi mari de pe primele 2 locuri incep un razboi intre ele.
dar urez mult noroc la joc si cat mai multe sate sa fie cucerite.
fie ca cel mai bun trib sa castige:)
 

DeletedUser

hai ma ca sunt numai vrajeli aici...toata lumea stia ca asta e deznodamantul. si Diablo si HK si-au pregatit granitele din timp. si nu numai granitele ci si cativa jucatori capcana prin interiorul adversarilor. singura faza un pic nasoala este "blitzkrieg-ul" HK. insa nu e nici primul trib nici ultimul care face asa. depinde de strategia conducatorilor.
 

DeletedUser33089

asta nu se numeste blitzkrig pt ca nu au reusit sa inainteze prea mult in zona noastra am pierdut numai cateva sate mai ales de la jucatori mici..
blitzkrig= razboi fulger:D
 

DeletedUser20252

Din astfel de strategii de kk eu personal pot trage o singura concluzie si anume:frica sau neputinta adversarului,ca daca ai sange in instalatii nu recurgi la astfel de viclenii.


Din cate vad eu acest inceput de razboi aduce foarte mult a balci si unele persoane care le credeam mai sanatoase,dau dovada de o idiotenie iesita din comun.Spre exemplu se pun statistici pe forum care arata ca inamicul a luat n sate de la DIABLO intr-o zi,eu asta o consider prostie curata sau o strategie de recrutare a jucatorilor slabi de inger,pentru ca ori un idiot poate crede ca satele luate de la DIABLO pana acum au fost pe merit si nu prin viclenii,ori un jucator care nu cunoaste pe deplin intelesul cuvantului granita si care se gandeste deja sa plece la inamic dupa aceste 30 de ore de razboi.


Oricum eu urez succes tribului DIABLO in acest razboi si fie ca ei sa castige.
 

DeletedUser

sunt de acord cu tine referitor la statistici. granita e mare si razboiul e de durata. sunt partial de acord cu tine referitor si la modul de incepere al razboiului. normal era ca profu` si cretu` sa vorbeasca civilizat: "fratele meu, cand ii dam drumul si cum?...joi? duminica? in aprilie?...ca stau astia si freaca menta prin sate".
anticipez in prima parte a razboiului sute de sate pe zi plimbate dintr-o parte in alta. cert e un lucru: povestea Diablo-Viking e greu sa se mai intample. e "spatele" mult prea mare de data asta. si experienta la fel.
din pacate insa observ asemanari intre fostul conflict HK-TSL, si anume limbajul suburban al unora, putini cei drept, si neseminificativi. si pun asta mai mult pe seama varstei si a entuziasmului. acesti jucatori ar trebui insa sa fie nebagati in seama de ambele triburi.
 

DeletedUser17395

sunt de acord cu tine referitor la statistici. granita e mare si razboiul e de durata. sunt partial de acord cu tine referitor si la modul de incepere al razboiului. normal era ca profu` si cretu` sa vorbeasca civilizat: "fratele meu, cand ii dam drumul si cum?...joi? duminica? in aprilie?...ca stau astia si freaca menta prin sate".
anticipez in prima parte a razboiului sute de sate pe zi plimbate dintr-o parte in alta. cert e un lucru: povestea Diablo-Viking e greu sa se mai intample. e "spatele" mult prea mare de data asta. si experienta la fel.
din pacate insa observ asemanari intre fostul conflict HK-TSL, si anume limbajul suburban al unora, putini cei drept, si neseminificativi. si pun asta mai mult pe seama varstei si a entuziasmului. acesti jucatori ar trebui insa sa fie nebagati in seama de ambele triburi.

Draga Jaby , Hkk e plin de intelectuali vezi sigmann, dar care practica manevre urate , deloc fair-play. Scuza-ma , dar decat asemenea personaje, care sa imi zambeasca in fata, si sa imi bage cutitu pe la spate, prefer un dusman care sa ma injure in fatza.
Culmea am dat si noi pe w46, de niste romanasi, care la fel, s-au dat prieteni buni, si au inceput sa ne atace pe nespusa masa..
Eu prefer sa pierd decat sa fiu curva, nu stiu altii cum sunt .
 

DeletedUser20252

In ambele triburi exista si vor exista mereu jucatori care sa amuze sau sa scarbeasca cititorul.
Acesti jucatori niciodata nu vor disparea,si sincer nici nu imi doresc sa dispara,deoarece forumul ar intra in monotonie din cauza vorbelor diplomatice in exces.

Sincer eu ma bucur ca ca il avem pe dica,altfel cine m-ar mai concura la banuri. :D
 

DeletedUser

:)) ma simt flatat :))care mai e situatia pe front??:D ca astia pe mn nu ma ataca...niste magari ce pot sa zic...nici macar un spionaj acolo sa ma amuz si eu...nimic...:(
 

DeletedUser

In ambele triburi exista si vor exista mereu jucatori care sa amuze sau sa scarbeasca cititorul.
Acesti jucatori niciodata nu vor disparea,si sincer nici nu imi doresc sa dispara,deoarece forumul ar intra in monotonie din cauza vorbelor diplomatice in exces.

Sincer eu ma bucur ca ca il avem pe dica,altfel cine m-ar mai concura la banuri. :D


eu lucian iubitule...**** cu ce am suparat-o pe stef :( ca m-am rugat si eu sa-mi faca cineva un interviu si m-a penalizat :))...ia zi..care e tinta noastra???dam pe Shtrainezu???

Hai Diablo!!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Draga Jaby , Hkk e plin de intelectuali vezi sigmann, dar care practica manevre urate , deloc fair-play. Scuza-ma , dar decat asemenea personaje, care sa imi zambeasca in fata, si sa imi bage cutitu pe la spate, prefer un dusman care sa ma injure in fatza.
Culmea am dat si noi pe w46, de niste romanasi, care la fel, s-au dat prieteni buni, si au inceput sa ne atace pe nespusa masa..
Eu prefer sa pierd decat sa fiu curva, nu stiu altii cum sunt .

teo...george ce vina are aici?...crede-ma pe cuvant ca e un baiat bun. soarta a facut sa fiti inamici si buni de gura amandoi.
cat priveste w46, nu-mi fac griji, niste fuchiu bine plasat cu goagal tanslate rezolva toata treaba cu romanasii aia. ca acolo adminii nu stiu romaneste :))...pune-l pe lucifer =))
In ambele triburi exista si vor exista mereu jucatori care sa amuze sau sa scarbeasca cititorul.
Acesti jucatori niciodata nu vor disparea,si sincer nici nu imi doresc sa dispara,deoarece forumul ar intra in monotonie din cauza vorbelor diplomatice in exces.

Sincer eu ma bucur ca ca il avem pe dica,altfel cine m-ar mai concura la banuri. :D
de ce sa vorbim de scarba intr-un joc?...sunt cuvinte mult prea mari. daca joci Heroes sau Age of Empires nu poate sa-ti fie scarba pe calculator ca ti-o trage atunci cand iti e lumea mai draga. eu zic sa ramanem la partea cu amuzamentul. si sa-l bagam si pe teo in discutie, nu numai Diablo si HK pentru ca observ ca, oricat de animata este w46, in ventricolul lui stang tot l 7 are loc la loja
 

DeletedUser18527

Un calduros la multi ani tuturor doamnelor si domnisoarelor din diablo si ddb de 1 martie. Sa aveti o zi frumoasa si un an cat mai bun.
E o placere sa va avem printre noi pe lumea 7.

Cu respect catalin.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus