DIABLO F. vs H.K. F.

  • Autor subiect DeletedUser20252
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

bey...tu dute si canta la alta masa...cand ajungy intr-o granita atuncy sa te bagi in seama cu mine ok?:)
 

DeletedUser

si cu look-ul schimbat tot oaie ramane :))
Intrebarea este...cine ii este ciobanul??:D
 

DeletedUser

:))) a da ma scuzi...acum...un hkkt coleg cu oitza...sa ne lamureasca...cine este ciobanul lu oitza??:D
 

DeletedUser17395

adevaru nedhule ca iar te eschivezi de granita .. :). Nu stiu cum faci da iei sate unde e pajistea verde, si vacutele au pete mov :)
 

DeletedUser

:))) a da ma scuzi...acum...un hkkt coleg cu oitza...sa ne lamureasca...cine este ciobanul lu oitza??:D

Dica am citit olitza sa mor sa innebunesc :)) cate adevaruri incep sa iasa la suprafata...ce inseamna sa n-ai obraz chiar asa pe un simplu joc...onoarea si corectitudinea nu cred ca au loc in razboiul asta...oricum fie ca cei mai buni la joc(nu ala de culise) sa castige!!!
 

DeletedUser

:)) opti...ce ai cu omu fratica??asta e...daca el nu vrea sa se streseze...tb lui...nu mai ** ii faci un interviu ca sa mai uitam si noi de suparari??:D
 

DeletedUser18527

adevaru nedhule ca iar te eschivezi de granita .. :). Nu stiu cum faci da iei sate unde e pajistea verde, si vacutele au pete mov :)

Momentan il curat pe lucica cel viteaz ... 40 de sate curatate vreo 4-5 luate... ia luat si gabitza vreo 15 .... Sunt in prima linie ...dar pe partea aialalta .. mi-a facut unu opteron si unu jabba cadou vreo 150 de sate (mersi baietzi) si am granita cu MIR-u vreo 200 de sate :D
 

DeletedUser17395

Esti o valoare ....te bati de la egal la egal cu barbarii si conturile parasite :), si culmea mai te si lauzi :))
PS in noaptea asta sunt de munca , stau siter la cei interesati sa stresez conturi hkk :)
 

DeletedUser10561

Ehe ..vad ca si aici aceeasi guralivi din Diablo se bat cu pumnii in piept ca fac, ca dreg...aceeasi baieti de la care am sprijin de 3 luni de zile si care se pare ca au uitat sa-l mai retraga:)...va multumesc baieti;)...bafta in razboiul cu Hk...pun pariu ca acolo nu o sa gasiti la fel de multi "oameni de duzina" ca la noi si ca nu o sa va fie la fel de usor. Oricum este un joc si fie ca cel mai bun sa castige;)
 

DeletedUser

:)) stay tu linishtit ca in hkkt sunt numai uscaturi...;))ei au intrecut chiar si viking-ul la fuziuni :))
 

DeletedUser10561

te asigur ca daca ar fi langa ei, majoritatea celor care au fost in viking si au trecut la voi ar intra in "Hkk" cum ii spui tu ;)...dar sunt putintel mai departe :)...exact cum le place lor...
 

DeletedUser18527

Esti o valoare ....te bati de la egal la egal cu barbarii si conturile parasite :), si culmea mai te si lauzi :))
PS in noaptea asta sunt de munca , stau siter la cei interesati sa stresez conturi hkk :)


In caz ca nu stiai lucica e activ ba chiar non stop.. A omorat nobili cu caruta... dar degeaba e prea mult atac si nobili langa el ;)
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: H.K. H.K.A.
Players:

Side 2:
Tribes: DIABLO DDB
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 539
Tabăra 2: 347
Diferență: 192

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 198
Tabăra 2: 38
Diferență: 160

Cam urata prima zi de razboi ...sa speram ca va merge mai bine ...ca vreau actiune :))
 

DeletedUser17395

Side 1:
Tribes: H.K. H.K.A.
Players:

Side 2:
Tribes: DIABLO DDB
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 539
Tabăra 2: 347
Diferență: 192

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 198
Tabăra 2: 38
Diferență: 160

Cam urata prima zi de razboi ...sa speram ca va merge mai bine ...ca vreau actiune :))


tipic tu ...atacati miseleste pe la spate, si va dati virgine, si va laudati cu cateva sate luate...Toata lumea stie ce fel de trib e hkk,nu te mai chinui ....Nici voi nu va suportati intre voi.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus