DIABLO F. vs Ramasitele H.K.

  • Autor subiect DeletedUser20252
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

poate ca 3 zile ai plins tu dupa contul tau,mai stergere de cont, cand porcaria numita tsl , a disparut de pe harta(excelenta decizie de altfel) haita inca exista.
 

DeletedUser17395

Haita exista ? Haita a fost Baubau si restu, voi niste naparliti ati luat numele si v-ati facut de cacao...Existati ? Penibilule.... pe harta asta exista doar Diablo...
PE alta lume exista TSL , majoritatea jucatorilor de pe l7 suntem acolo, si avem succes teribil pana acuma....
Da ai incercat si tu sa fii acolo, dar te-ai ofilit ca o carie mucegaita ;)....
Fa si tu ceva remarcabil, si o sa iti dau o bere .... :)
 

DeletedUser22922

Nu e numai DIABLO ;)...chiar crezi ca sunt asa invincibili...din cate vad eu acolo e incompetenta la nivel inalt :)
 

DeletedUser

bA , da esti chiar nesimtit? cum adica o bere? baga si tu mai mult ce faci ma lasi sa mor de sete la masa?numai vorbi tu de ce exista pe harta asta, de ce? findca tu esti=STERGERE DE CONT.
 

DeletedUser33089

cheles am sa imi calc pe promisiunea care am facut-o sa nu te mai bag in seama

dar se pare ca tu nu observi ca in proportie de 99.9% sau chiar 100% sunt statistici care arata tribul diablo pe plus fata de TNT..
ce realizari ati avut voi in razboiul cu familia diablo?

vrei sa iti zic eu ce realizari aveti..

1.ati inceput razboiul cand inca eram sub alianta si atunci exista tribul H.K.(cred ca toti stiu asta)
2.Tribul H.K s-a desfintat numai dupa o luna si ceva de la inceputul razboiului cu Diablo(dupa parerea mea va-ti facut de cacao pt ca tribul VIKING cand a existat a rezistat mai mult decat voi)
3.la inceputul raboiului tribul H.K. abea cu 100 de milioane mai mult decat diablo la puncte si ce a facut?
4.am vazut cum s-a realizat tribul H.K si am vazut ca el s-a format din fuziunea a cate triburi?
 

DeletedUser17395

Nu e numai DIABLO ;)...chiar crezi ca sunt asa invincibili...din cate vad eu acolo e incompetenta la nivel inalt :)

pai nu e incompetenta, e lipsa de chef, ti-am mai zis ca am si eu cont si de abia intru sa nu fie pe galben....
Ce placere sa mai am sa atac un looser ca kutzubai ?? L-am batut pe unde l-am prins =)..
Am cont retardel, de aia pot sa vorbesc si aici, si chiar daca nu aveam, am facut mai multe aici cat am jucat decat ai facut tu si toti prietenii tai ratati din tribu ala, de cand ati inceput sa jucati si pana cand va lasati de penibilitate :)
 

DeletedUser22922

eu si prieteni mei aia ''ratati'' am facut de 20-30 de ori mai mult decat ai facut tu pe l7+ celelalte lumi pe care ai jucat..ce ai facut tu ?..ai aparat acolo la cateva mii de atacuri,ai stat sitter ai organizat un atac(daca ai organizat) si in rest ?...imi aduc aminte cand il atacai pe organsmul de replica aia ''Te vreau'' si el te-a intrebat daca esti ''Poponar''
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nenea stergere de cont, pardon , domnul mare intemeitor al tribului TLA. lasa dracu vrajeala. ca nu te crede nimeni pe aici si fi si tu mai gentelman , ce dracu nu ai invatat nimic de la englezi aia?
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Text original Gabyy89 Vezi discuţiile
si cand voi maturati pe jos cu ei, tribul meu si Hk matura pe jos cu voi...deci, ciocu mic si joc de glezne teodor, nu te mai da in spectacol ))


gabyy am si eu o intrebare in ce trib ai fost? in fOtR nu sau ma insel?
nu imi amintesc ca fOTr sa fii facut ceva pe lumea asta posibil numai f multe aliante ca sa nu se lupte cu nimeni sau macar ati avut vreun razboi cu cineva?

in fotr, imi amintesc ca am avut razboaie destul de multe si din care am iesit castigatori , pot enumera triburi ca dark , narf , haita, tsl... mai bine te informezi inainte sa deschizi gura domnul cresto :D
 

DeletedUser33089

eu si prieteni mei aia ''ratati'' am facut de 20-30 de ori mai mult decat ai facut tu pe l7+ celelalte lumi pe care ai jucat..ce ai facut tu ?..ai aparat acolo la cateva mii de atacuri,ai stat sitter ai organizat un atac(daca ai organizat) si in rest ?...imi aduc aminte cand il atacai pe organsmul de replica aia ''Te vrea'' si el te-a intrebat daca esti ''Poponar''

sa imi spui pe ce lumi am jucat si ce am facut eu ca vad ca te cam umfli in pene cheles
eu am facut destule pe lumea 7 am ajutat multa lume si stiu sa joc in echipa(realizarile mele sunt cu tribul meu nu personal e mai valoroasa aceasta realizare decat realizare proprie)
da am organizat cateva atacuri pe niste jucatori.
[...imi aduc aminte cand il atacai pe organsmul de replica aia ''Te vrea'' si el te-a intrebat daca esti ''Poponar'']sa imi spui despre cine este vorba in ceea ce zici tu aici =)) ca eu din cate stiu eu nu am avut asemenea conversatii cu acel jucator care ma intrebat ca sunt poponar(sunt niste acuzatii foarte grave care le faci si eu unul nu sunt de genul acesta)
am vazut destui jucatori de la voi ce fel comportament au(se stiu care sunt)
 

DeletedUser29025

crestule, chelu ii raspunsese lui opteron :d
nu are el treaba cu tine in postu ala :D

oricum multe postari aiurea pe aici, imi place de astia "morti" cum se mai lauda ei cate au facut pe aici =))

e clar , lumea 7 va fi castigata de barbari !
felicitari ramasitelor pt felul cum lupta :D
 

DeletedUser32269

cica ,am revenit intre ramashitze :rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser33089

crestule, chelu ii raspunsese lui opteron :d
nu are el treaba cu tine in postu ala :D

oricum multe postari aiurea pe aici, imi place de astia "morti" cum se mai lauda ei cate au facut pe aici =))

e clar , lumea 7 va fi castigata de barbari !
felicitari ramasitelor pt felul cum lupta :D

tibi eu imi dau mai greu seama ca chelu la cine se refera pt ca vorbeste mult si prost=))
te corectez lumea o sa fie casticat de sittere =))
 

DeletedUser

luptam chiar bine nai ce zice in privinta asta! daca ati avea vreo 10 jucatori ca si la noi cu putina experienta ati castiga in 2 saptamani! dar asa nu mereti nicaieri! numa se continua razboiul !si nu se sfarseste :p:(
 

DeletedUser33089

mai da asa o replica slaba poti sa dai
nu mai exista entuziasm in aceste declaratii de razboi?:(
Haideti la lupta!!!:eek:

Side 1:
Tribes: DIABLO, DDB, EXE
Side 2:
Tribes: TNT, TNT~A, B.S.

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 413
Tabăra 2: 238
Diferență: 175

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 180
Tabăra 2: 20
Diferență: 160

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 3,928,423
Tabăra 2: 2,363,145
Diferență: 1,565,278

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,648,381
Tabăra 2: 213,834
Diferență: 1,434,547

chart


ce se mai spune de asta?:D
 

DeletedUser

si ce mai fac ramasitele?...cedeaza satele de frica :D

O statistica:

Side 1:
Tribes: DIABLO, DDB
Side 2:
Tribes: TNT, TNT~A

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 549
Tabăra 2: 371
Diferență: 178

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 215
Tabăra 2: 19
Diferență: 196

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 5,426,137
Tabăra 2: 3,505,594
Diferență: 1,920,543

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,157,360
Tabăra 2: 185,925
Diferență: 1,971,435

chart


Si eu care ma gandeam ca nu mai am ce lua ma facui de 3 sate...si reveni de 3 ore juma pe cont :))
Side 1:
Players: maruskk
Side 2:
Tribes: TNT, TNT~A

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 3
Tabăra 2: 371
Diferență: 368

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3
Tabăra 2: 0
Diferență: 3

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 28,134
Tabăra 2: 3,505,594
Diferență: 3,477,460

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 28,134
Tabăra 2: 0
Diferență: 28,134

chart
 

DeletedUser33089

mai maru stai f bine la statistici tine-o tot asa :D
uite si la mine o statistica :)
Side 1:
Players: Cresto
Side 2:
Tribes: TNT, TNT~A, B.S.

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 33
Tabăra 2: 1,614
Diferență: 1,581

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 24
Tabăra 2: 0
Diferență: 24

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 367,506
Tabăra 2: 15,551,868
Diferență: 15,184,362

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 261,753
Tabăra 2: 0
Diferență: 261,753

chart



Hai Familia Diablo!:D
 

DeletedUser

Side 1:
Players: MArtyneel
Side 2:
Tribes: TNT, TNT~A, B.S.

Timeframe: Ultimele 3 luni

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 443
Tabăra 2: 18,291
Diferență: 17,848

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 198
Tabăra 2: 0
Diferență: 198

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 4,397,801
Tabăra 2: 166,718,812
Diferență: 162,321,011

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,942,744
Tabăra 2: 0
Diferență: 1,942,744

chart





ia zi ma Gabitza....merit sa conduc L7?? :"> :))
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
probabil ... dar daca stau bine sa ma gandesc, oricine de la voi ar avea statistica favorabila cu tnt sau ce triburi mai sunt si alea... inactivi multi oricum :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus