DIABLO F. vs Ramasitele H.K.

  • Autor subiect DeletedUser20252
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

gabyy nu imi vine sa cred cat de greu ai dat o replica la asemenea tema...mai dezamagit :D

"LEGAL...daca-l duce capul, te poate ataca din sitter de pe toate conturile de pe lumea asta..si repet...LEGAL"
shaule tu te referi ca te pe orice cont in sitter poti sa ataci acelasi jucator si este legal?cate baneri au primit jucatori care au facut asa si zici ca e legal?

poate s-a schimbat regulamentul dar e cam prea SF chiestia asta =))

Vezi ca bataushul e MORPHEN toata ziua...vorbiti de zor unii cu altii si habar nu aveti cu cine vorbiti...bravo...mai bine va ocupati doar de joc.
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
asta vroiam sa-i zic eu... ca bataushul e agariciul ala de morphen :))) cu shau n-as fi vorbit asa deoarece am fost colegi :)
 

DeletedUser33089

mai Night elf daca am fost informat gresit cine este ce vrei sa fac?:confused:

sa ma ierte morphen
hai diablo !!:D
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: DIABLO, DDB
Side 2:
Tribes: TNT, TNT~A

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 503
Tabăra 2: 304
Diferență: 199

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 267
Tabăra 2: 32
Diferență: 235

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 5,035,545
Tabăra 2: 2,716,866
Diferență: 2,318,679

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,737,474
Tabăra 2: 323,578
Diferență: 2,413,896

chart
 

DeletedUser

Poi eu inainte sa deschid gura intai ma informez ca sa nu spun prostia intelegi?

Asa ca cel mai bine e sa inveti din greseli si sa faci exact asa cum am spus eu mai sus de acum inainte.

Night.elf este un fost jucator de pe lumea 17 si atat gaby,alte detalii nu sunt importante.
 

DeletedUser

ma intreb ce ratiuni au stat la baza reducerii costului talerilor pe L7. Cand am cerut noi, nu erau decat argumente contra! Asta ar fi asa ca un bonus pentru cuceritori? sa dispara mai repede baietii rai?
de asemenea, ar cam trebui controlati cuceritorii astia pe la contuletze! sigur se vor gasi destui care joaca in conturi alternative. In timpul atacului HK si contra HK, era de inteles si nimic de zis, necesitate de razboi. Acum insa e rusinos!
Stiu cel putin un caz de cont mare lasat in paragina care dintr-o data se trezeste si riposteaza. Sa nu spuneti ca a stat contul in rosu 30 zile (sau mai mult) si dintr-o data se trezeste la viata! sau ca sitter-ul nu observa pagini de aracuri si lipsa satelor timp de 2-3 saptamani!
Chestie de buca .... ash zice!
 

DeletedUser

Am citit de doua ori lucrul asta:ma intreb ce ratiuni au stat la baza reducerii costului talerilor pe L7..Cand s-au ieftinit talerii pe 7 ca eu nu stiam?
 

DeletedUser

de cand esti pe L7? nu de mult, presupun!
Istoria lumii asteia este lunga si tumultoasa! Si, desigur, nu tocmai curata! Spre exemplu smecheria asta cu talerii e una din bubele ei!
 

DeletedUser

dar crezi ca ma intereseaza?:eek: lasa gabyy ca poate tu stii cine e.. si mie si lene sa mai citesc inainte sa vad cine e pe numele acela:p

Sunt o persoane nesemnificativa si absolut plictisitoare,nu ar avrea rostul sa stii cine sunt eu.

Oricum bafta DIABLO si poate prin iarna ma voi intoarce inapoi sa ma joc cu voi,daca dati bulangii care strica tribul afara din trib.
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Cine sunt aia night elf? Ni-i poti enumera aici ? Ca tare sunt curios sa vad ce uscaturi aveti voi pe acolo...bininteles in afara de morphen, ca el e uscatura no 1 :)))
 

DeletedUser35292

..bininteles in afara de morphen, .... :)))

Din ce parte a tarii esti?..Ups...scz...tb sa fiu politicos cu domnia voastra. Se datoreaza traumelor din timpul recitalurilor domniei voastre?...inteleg ca asta ar putea produce ceva probleme gatului dumneavoastra...dar deja ....mai faceti o pauza :D...stiu ca va este greu sa-mi pronuntati nikul si ca nu poti ridica privirea din pamant dar...cand doresti sa scrii ceva...ai permisiunea de a ridica privirea...doar 5 secunde...sa nu te inveti
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
bai agarici flausat, era o exprimare de la tine de la tara, ca sa intelegi si tu ce am vrut sa scriu ma :)))

si iar vorbesti sa nu adoarma pestii , doar ei saracii inteleg ce vrei tu sa explici in increngatura aia de cuvinte pe care o dai din tine :)))
 

DeletedUser35292

bai agarici flausat, era o exprimare de la tine de la tara, ca sa intelegi si tu ce am vrut sa scriu ma :)))

Aici bubico ...ai dreptate...cand te-am zamislit pe tine eram la tara...pacat ca tu ai ramas tot acolo...dar lasa ca te faci tu mare :p
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
:))) vai iti dai seama cat de inteligent ai parut la faza asta? nici tie nu-ti vine sa crezi nu-i asa? zic asta pentru ca mata a ramas chiar uimita cand a vazut ce bou a adus pe Terra :)))
 

DeletedUser35292

:))) vai iti dai seama cat de inteligent ai parut la faza asta? nici tie nu-ti vine sa crezi nu-i asa? zic asta pentru ca mata a ramas chiar uimita cand a vazut ce bou a adus pe Terra :)))

Nu-ti transpune propria-ti imagine asupra altor persoane...asta esti...consoleaza-te:D
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
vai, ce termeni elevati, cata inteligenta, dumnezeule ma uimesti :)) cand colo, un obosit cu grebla si cu sapa in mana , sapca in cap tricoul transpirat ... cu alte cuvinte morphen :)))))
 

DeletedUser35292

vai, ce termeni elevati, cata inteligenta, dumnezeule ma uimesti ... cu alte cuvinte morphen :)))))

Multumesc

...cand colo, un obosit cu grebla si cu sapa in mana , sapca in cap tricoul transpirat
ti-am spus putin mai sus...nu-ti mai transpune imaginea....am inteles de prima data ce parere ai despre tine..

DACA...te referi la mine...sunt obosit ...dar vezi tu dublu...nu era nici grebla..nici sapa ...iar tricoul era transpirat...ca de...cand te vad imi dau seama ca trebuie sa depun mai multa "munca" ptr a nu mai iesi si al doilea specimen care sa-ti semene...poate poate...daca nu....asta este...macar nu voi prinde perioada in care viitorul tau fratior va apuca sa joace si el :p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus