Die. si Die..

  • Autor subiect DeletedUser1685
  • Data de început

DeletedUser

ce sa comentez ...prefer sa nu mai comentez...si engy eu nu sunt greeny...asa o sa fie si in razboi adevarat...o sa ne tradeze toti copii si fricosii? o sa ne vanda ptr asi pastra el pielea?
 

DeletedUser

sa inteleg ca suntem patetici jigsaw???sarcasmul tau lasa de dorit.ai fost chiar rautacios aici.nu uita ca fara "admiratori",ramane falit "cantaretul".asa ca pana si cei mai mari au invatat ca e bine sa nu superi admiratorii ca s-ar putea sa ramai singur.asta asa ,facultativ,nu ca m-ar interesa parerea lui jigsaw ,sau macar comentariile unui om de fier.







Cred ca vorbea de cei care "improvizeaza".
 

DeletedUser7905

:)

ce sa comentez ...prefer sa nu mai comentez...si engy eu nu sunt greeny...asa o sa fie si in razboi adevarat...o sa ne tradeze toti copii si fricosii? o sa ne vanda ptr asi pastra el pielea?

fazele ce s-au intamplat nu se intamplau dak ALIAT era om ... eu nu cred k am plecat in Die sa-mi salvez "pielea" , mie chiar mi indiferent dak maine pierd satele pana la urma urmei este doar un jok
 

DeletedUser

PATETICI si SPAMERI hahahahahaha

Go home and get a life boys and girl(s) :D


P.S. Die. va rezista in topuri si pe harta pana la sfarsitul Lumii 3. Noi suntem singurii care stim cat va rezista tribul si cine ne va putea pune probleme serioase intr'un viitor apropiat sau indepartat. Asa ca, prevazatorii si clarvazatorii :D, sa isi incerce meseria in alte locatii.;)

Atat timp cat suntem bagati in seama pe forumul extern in aproape toate topicurile, noi ne simtim extraordinar de bine.:D

Sa curga cu postarile pro si contra, acceptam jigniri si orice fel de injurii. Primim mesajele la kilogram, iar pe harta veti dansa cum va cantam noi. ;)

Mesajul nostru catre triburile din Lumea 3 care nu au nici un fel de relatie diplomatica cu noi, si nici nu vor avea: You Die ;) Die Die Die Die Die Die Die Die Die Die :cool:

Tu cati ani ai, pustiulica? :))) Loveai cu ursuletul de plus in monitor in timp ce amenintai in stanga si-n dreapta?

Esti singurul care face previziuni pe aici, Mr JigSaw, asa ca dumneata esti singurul inrudit cu larva de Lepidoptera. Tot tie ti se datoreaza si prostul nume pe care il are Die. Nu de alta, dar aroganta, nesimtirea, lipsa cuvantului etc nu sunt complimente in lumea in care traim noi, muritorii de rand. Si, in caz ca nu stiai, locul 59 face si el parte dintr-un top, iar rimul e si el pe harta ;).

@SelenaX: Niciodata nu m-am considerat aliata Die pentru ca niciodata n-am fost tratata ca o aliata (cel putin nu de cand ati fuzionat cu GoW - care se pare ca e singura alianta pe care n-ati calcat-o in picioare). Si oricum imi exprim parerile personale, nu sunt purtatoarea de cuvant a TLB-ului, dupa cum se poate observa ma retrag de pe L3. Atatea luni de joc la granita cu die imi da dreptul sa imi exprim parerea in legatura cu aceasta eroare/oroare a L3, si nu sunteti voi in masura sa ma cenzurati. :)
 

DeletedUser

Singura care incalca o alianta esti chiar tu,prin vorbele pe care le spui.Se pare ca ai mereu ceva de comentat,si nu o faci nici macar demn.Tu te legi de toata lumea cu un aer de superioritate,pune picioarele pe pamant si revino la adevarata ta valoare.Nu esti la un TALK SHOW unde poti arata lumii cat de desteapta esti tu folosind cuvinte care nu isi gasesc locul in complexitatea de neinteles a argumentelor nefondate exprimate in discursurile tale .
 

DeletedUser

Tu cati ani ai, pustiulica? :))) Loveai cu ursuletul de plus in monitor in timp ce amenintai in stanga si-n dreapta?

Esti singurul care face previziuni pe aici, Mr JigSaw, asa ca dumneata esti singurul inrudit cu larva de Lepidoptera. Tot tie ti se datoreaza si prostul nume pe care il are Die. Nu de alta, dar aroganta, nesimtirea, lipsa cuvantului etc nu sunt complimente in lumea in care traim noi, muritorii de rand. Si, in caz ca nu stiai, locul 59 face si el parte dintr-un top, iar rimul e si el pe harta ;).


Uuuuuuu ... touche pussycat :D "pustiulica" sa ii zici lui Valica nu mie ;)

Ai grija sa nu iti curga pe birou cristalele lichide din monitor :rolleyes:

Mica si impertinenta ca deobicei.:D Jocul continua, oamenii raman la fel.

P.S. Nu ma intereseaza clasamentele, joc de placere si pentru prieteni. Pe tine te'a tinut cineva din scurt si nu ai reusit sa iti faci prea multi.:D
P.P.S. Prima postare a mea de pe acest topic a vizat jucatorii care ataca in mod repetat prin mesaje subiective tribul Die. si membrii acestuia.
 

DeletedUser

Am deviat de la subiect? Prin ce? Ca ne exprimam parerea la ce a scris jigsaw sau Nienna?

Nu mi se pare ca deviem de la nimik...In continuare este vorba despre DIE, nu? Te-as ruga sa nu mai stergi din post-uri, ca doar suntem o tara libera, unde toata lumea are voie sa-si exprime parerea? Sau aici suntem inca in comunism?
 

DeletedUser

:))

ba nu era deloc off topic.jigsaw a inceput prin a ne face spammeri pe cei care vorbim pro sau contra DIE.Asa ca nu vad unde e off topic.Va place sa faceti atata pe sefii si sa stergeti tot ce nu va convine voua,nu?Sau nu avem dreptul sa comentam la spusele cuiva ,ca hop,se sterge.
 

DeletedUser

In postul urmator jig a explicat cui i s-a adresat,nu inteleg de ce va simtiti in acea categorie.
 

DeletedUser

Daca nu incetati voi muta intreaga tema la offtopic sau o voi inchide.
 

DeletedUser

Nu e vorba de jig, sau altceva, e vorba de administratorul acestui forum.

1. Ceea ce a spus jigsaw este off-topic (lauda DIE, nu? ce legatura este intre spusele lui si tema acestui topic?)
2. Ceea ce a spus nienna este de asemenea, off-topic (se ia de ceea ce a spus jigsaw)
3. ceea ce a spus engy este off-topic (ce legatura are ALIAT cu tema asta?)
4. Ceea ce ai spus tu este off-topic (ii iei apararea lui jigsaw)

Si din toate aceste lucruri, administratorul s-a gasit sa stearga post-urile mele, ale cookie-mookie si unul al lui dulcavlad. Numai mie mi se pare ciudat?

Dar, urmare a postului meu, administratorul, ramanand (probabil) fara replica, va inchide tema - si imi cer scuze daca o va face in urma acestui post.

stima.
 

DeletedUser8467

salll

QUOTE=Rosito;114325]mai exista A-swat ? ... nu luase aliat toate conturile sub numele lui ? :rolleyes:[/QUOTE] domnule rostito tu se pare ca ai uitat
ca acum ceva timp de zile cand exita gow si die era cat pe aici sa nu mai joci pe l3 sau ai uitat asa usor de HIPERRION:D pote ca daca acel jucator exista tu acum nu mai comentai aici si nu ami stiai cei aia l3

acum sa va spun si eu ceva haideti ca gandim cu toti se termina razboiul cu swat castiga sa zicem die ce va face in continuare :

1 - la granita cu ei sunt TDK,TLB,va urca din cate am aflat SCITII si mai este si LR
2- LR nu pote sa dea pt ca din cate stiu eu au o relatie bune cu ei si cerd ca este singura relatie diplomatica pe care o va respecta pt putin timp bine inteles,TLB hmmmmmmmm aici se lasa un semn de intrebare daca vor intra in razboi cu ei pt ca se stie ca TLB lucreaza in preuna cu cei din SCITII,ramane cei din TDK ei se pare ca raman cam singuri si este singura posibilitate de dezvoltare a tribului die:D deci concluzie se pote ca pe viitor sa vedem un razboi TDK-DIE sau sau CE SA INTAMPLAT CU DIE SI GOW sa se intample si cu cei din TDK-DIE sa se uneasca si sa fac alt trib asa ca mai bine selena x gandestete la un nou nume al tribului ca aici tu te pricepi sa o faci:eek:

3- die vs TDK dac nu se intampla ceva si va intra in razboi inpotiva familiei TLB- SCITII
ceva ce nu cred ,ca nu au asa mare putere cei din die cat de mult si-ar dori ei cred ca aici die va cadea sigur
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser184

domnilor cumva vreti sa va afirmati in fata unui moderator nou si sa va impuneti punctul de vedere?
nu va convine ca face curatenie intr-o tona de offtopic?
pai daca vreti sa o dati din pepsi in cola si din mirinda in fanta ati gresit sectiunea - incercati la o pravalie de cartier poate acolo puteti.
@boohoohoo - la urmatorul raspuns de genul respectiv ai 2 saptamani "vacanta" pe forum - pentru moment ai decat 5 puncte.
daca cumva nu ati citit regulamentul va invit sa o faceti - va ofer si linkul, asta pentru a facilita accesul cat mai rapid -->http://forum.triburile.ro/announcement.php?f=16&a=12

conf. regulamentului:
1.3. Va rugam sa nu raspundeti la off topicuri si sa nu postati in topicuri care probabil vor fi sterse. Postari de genul "primul pe pagina" sau "am scris si in topicul asta" sunt interzise.
6.1. Moderatorii si adminii au dreptul de a edita, sterge sau inchide topicuri. Va rugam respectati instructiunile lor.
6.4. Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice incercare de a deschide o discutie pe aceasta tema pe forum va fi considerata infractiune si pedepsita cu un avertisment.
 

DeletedUser

Warn

Nu e vorba de jig, sau altceva, e vorba de administratorul acestui forum.

1. Ceea ce a spus jigsaw este off-topic (lauda DIE, nu? ce legatura este intre spusele lui si tema acestui topic?)
2. Ceea ce a spus nienna este de asemenea, off-topic (se ia de ceea ce a spus jigsaw)
3. ceea ce a spus engy este off-topic (ce legatura are ALIAT cu tema asta?)
4. Ceea ce ai spus tu este off-topic (ii iei apararea lui jigsaw)

Si din toate aceste lucruri, administratorul s-a gasit sa stearga post-urile mele, ale cookie-mookie si unul al lui dulcavlad. Numai mie mi se pare ciudat?

Dar, urmare a postului meu, administratorul, ramanand (probabil) fara replica, va inchide tema - si imi cer scuze daca o va face in urma acestui post.

stima.

6.4. Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice incercare de a deschide o discutie pe aceasta tema pe forum va fi considerata infractiune si pedepsita cu un avertisment.

Aici e politica si propaganda, e normal sa se laude triburile!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser184

pentru a nu continua in offtopic aceasta sectiune si daca mai ai alte nelamuriri o sa te rog sa ma contactezi pe privat - asta daca ai nelamuriri.
@booohoohoo observ ca vrei sa te invarti dupa un ban - asta cu insistenta - excluzand reply-ul tau care il consider normal caci iti apari punctul de vedere.
nu am de ce sa fiu partinitor - nu joc pe lumea3 - singura lume pe care joc este lumea clasica si acolo nu se face politica si propaganda - sau cel putin eu nu doresc sa fac.
la pravalie am fost - era inchis - au falimentat.
art. 6.3 momentan nu isi are locul in aceasta discutie - caci grima nu este implicat ca parte jucatoare in acest topic.

insa daca insisti sa primesti ban avem unul pentru tine special pregatit - eu nu tin cu tot dinadinsul dar daca insisti .....

revenind la subiect - orice abatere de la subiect sau orice alta abatere de la reguli va fi penalizata aspru.
 

DeletedUser

acest lucru va continua pe orice tema care va contine cuvantul " Die. " :) nu cred ca aveti ce face :|
 

DeletedUser

domnule rosito tu se pare ca ai uitat ca acum ceva timp de zile cand exita gow si die era cat pe aici sa nu mai joci pe l3 sau ai uitat asa usor de HIPERRION:D pote ca daca acel jucator exista tu acum nu mai comentai aici si nu ami stiai cei aia l3

incurci ciorbele .. singura problema care am avut-o a fost pe vremea divinului ( o parte din cei care au atacat atunci au disparut, sau chiar sunt colegi de trib ) ... despre Hiperrion ... daca nu ma inseala ramul am cateva sate in "custodie" de la el ;) ... alte amintiri ? :)
 
Sus