Die. si Die..

  • Autor subiect DeletedUser1685
  • Data de început

DeletedUser1685

Au trecut atatea pagini si exact cum am anticipat s-au scris tone de pareri, 99% pe langa subiect.

Nu vad care ar fi problema niennei care by the way ar trebui sa fie mai rezervata, fiind aliat, care e problema lui astro care nu are nici o treba cu SWAT, care este problema altora ca Die are academie...

Exista o vorba romaneasca 'prostul moare de grija altuia' . Ce ar fi sa va vedeti voi de jocul vostru si sa demonstrati in joc ce aveti de demonstrat, ca vorba aceea, vorba lunga, saracia omului. (ups, unii dintre cei care si-au lasat pretioasa parere nu mai au cum :rolleyes:)

Relatiile noastre cu aliatii nostri ne privesc direct si daca avem aliati inseamna ca meritam sa avem aliati. Furtuna asta intr-un pahar pe care incercati voi s-o declansati este patetica.

Nu avem de ce sa dam explicatii si in nici un caz celor care sunt pe acest forum, noi doar v-am anuntat :). Ca sunt acum unii care au probleme si carora nu le-a picat bine, asta stim, nu mai trebuie sa va expuneti frustrarile pe forum.

In rest, toate bune si frumoase :D
 

DeletedUser4863

Die die die. atata Die.

Ce este asa de important subiectul Die. un trib ca oricare altu din aceasta lume.

Bv lor pt manipulare.


Take care cu Arogantza supara cam multa lume. :cool:
 

DeletedUser1685

Die die die. atata Die.

Ce este asa de important subiectul Die. un trib ca oricare altu din aceasta lume.

Bv lor pt manipulare.


Take care cu Arogantza supara cam multa lume. :cool:

Nu este vorba de aroganta, este vorba ca aici este prea multa vorbarie pentru gustul nostru. Poate ca jucatorii Die sunt mai mult obisnuiti cu tw unde nu se trancaneste atat si se face treaba in joc. Fiecare dintre noi putem pierde, eu, tu, oricare. Nimeni nu este Dumnezeul triburilor. Fiecare isi face strategia cum crede de cuviinta si cum poate. Nu suntem noi sfinti pe pamant, dar nici altii nu sunt.

Fiecare trib urmareste un scop, unii sustin ca la noi scopul scuza mijloacele. Fiecare este liber sa creada ce vrea si probabil pentru a-si spune parerea s-au inventat forumurile care prind excelent pe ro. Ca de vorbaria nu costa, e pe gratis si fara urmari...
 

DeletedUser4863

Nu este vorba de aroganta, este vorba ca aici este prea multa vorbarie pentru gustul nostru. Poate ca jucatorii Die sunt mai mult obisnuiti cu tw unde nu se trancaneste atat si se face treaba in joc. Fiecare dintre noi putem pierde, eu, tu, oricare. Nimeni nu este Dumnezeul triburilor. Fiecare isi face strategia cum crede de cuviinta si cum poate. Nu suntem noi sfinti pe pamant, dar nici altii nu sunt.

Fiecare trib urmareste un scop, unii sustin ca la noi scopul scuza mijloacele. Fiecare este liber sa creada ce vrea si probabil pentru a-si spune parerea s-au inventat forumurile care prind excelent pe ro. Ca de vorbaria nu costa, e pe gratis si fara urmari...


Dupa cate obs eu u ai deschis acest subiect si ai cerut sa se faca 20 de pag lumea nu face altceva decat sa-ti indeplineasca dorinta.
Binenteles ca nu te-ai astp doar la felicitari apa & flori.
N-am sa fac acum analiza celor care au parasit tribu Swat si nu cred ca toate persoanele au plecat din cauza Die.

Nu cunosc atat de bine situatia de acolo si nu vreau sa intru in Offtopic.


Din partea mea foarte buna miscarea.


PS: pt academia Die.. Daca vrei să faci un produs imbunatatit, trebuie să fii deja angajat în producerea unuia inferior.
 

DeletedUser

l3sv0.png

..........
 

DeletedUser6837

Am eu impresia sau ai ramas in urma cu stirile ... s-a cerut concedierea .. a fost concediata ... simplu :)

Rosito tu esti in urma cu evenimentele...jucatorul de care vb eu este slayer666(*pana acum nici nu i-am postat numele aici) nu e vreo femeie de care zici tu eu nu am auzit de asta...vrei sa vezi rapoarte de la cel putin 5 jucatori T.D.K. si PDT?Eu nu am decat spionaje ca am primit acel mesaj de la un player din Die. chiar cand sa atacam si pana ne-am dezmeticit noi era deja in academie
 

DeletedUser

Mai vorbiti pe PM.Se va rezolva problema,sunt sigur.Am facut prea mult Off-Topic.Aici este vorba de academia Die.,care cred eu ca va face o treaba buna atat pentru noi cat si pentru voi si pentru ei,normal.Parerea mea personala.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

va face treaba buna ptr voi die dar ptr ei si tdk ma indoiesc...or sa aibe aceeasi soarta ca alte academii ale voastre? sau e cu dublu plan...acum ii racolati de la noi sa ne desparta si pe urma atacati tdk cu ei? timpul va trece si vom vedea ...deabia astept ziua in care tdk va recunoaste ca au fost pacaliti

da eu am o intrebare spre nelamurirea mea....infintarea acestui trib a fost munca die dar si tdk...de ce tdk a acceptat ca acest trib sa devina academia die?
 

DeletedUser

va face treaba buna ptr voi die dar ptr ei si tdk ma indoiesc...or sa aibe aceeasi soarta ca alte academii ale voastre? sau e cu dublu plan...acum ii racolati de la noi sa ne desparta si pe urma atacati tdk cu ei? timpul va trece si vom vedea ...deabia astept ziua in care tdk va recunoaste ca au fost pacaliti

da eu am o intrebare spre nelamurirea mea....infintarea acestui trib a fost munca die dar si tdk...de ce tdk a acceptat ca acest trib sa devina academia die?



Este prima academie Die.,nu stiu de care alte academii vorbesti.Relatiile diplomatice se fac intre triburi si diplomatii lor,nu pe forum,cred ca T.D.K.,cand a acceptat a stiut ce face si nu cred ca ar lua o hotarare care s-ar putea intoarce impotriva lor.Au dovedit ca sunt puternici si foarte hotarati.Ce se vorbeste aici pe forum sunt doar incercari esuate de a dovedii contrariul,la fel cum am repetat de zeci de ori,timpul va dovedii,nu putem sa facem previziuni pe care sa le numim "concluzii" doar pentru ca situatia aceasta seamana cu altele nereusite din trecut.Istoria lumii ne-a dovedit contrariul.
 

DeletedUser7905

:)

va face treaba buna ptr voi die dar ptr ei si tdk ma indoiesc...or sa aibe aceeasi soarta ca alte academii ale voastre? sau e cu dublu plan...acum ii racolati de la noi sa ne desparta si pe urma atacati tdk cu ei? timpul va trece si vom vedea ...deabia astept ziua in care tdk va recunoaste ca au fost pacaliti

da eu am o intrebare spre nelamurirea mea....infintarea acestui trib a fost munca die dar si tdk...de ce tdk a acceptat ca acest trib sa devina academia die?

TDK in sus TDK in jos....numai de TDK vorbiti...swat a ajuns sa iubeask asa mult TDK sau voi nu puteti trai dak nu stiti ce face capra vecinului?

domnule laur... din cate am observat tu postezi pe extern numai sa te afli in treaba si doar doar o sa aduci TDK inpotriva Die .... :)

ti-am explicat pe privat unele chesti dar vad k tot nu ti-au intrat in cap :)))))
 

DeletedUser

Este de inteles atitudinea celor din SWAT,insa nu ii mai crede nimeni,in primul rand pentru ca nu au nimic de spus,in al doilea rand au dovedit in timp ca nu te poti baza pe spusele lor;membrii care au inteles ca nu au ce cauta intr-un trib condus de un om care nu stie ce este respectul si care a spalat creierul celor multi,au rabufnit facand academia Die.Puteau fi academia TDK,sau oricui se bate cu SWAT.Important este ca s-au trezit si vor sa termine "imperiul" construit pe carti de joc numit "SWAT".
 

DeletedUser

engy shhhttt...nu ai drept de apel in acest caz atata timp cat esti cel mai mare tradator...si nu ma intereseaza ca esti tradatoru swat ci al prietenilor tai si vecinilor tai asa ca nu mai incerca sa impresionezi si sa iti ridici si tu numele din noroi...cu asta am incheiat
 

DeletedUser7905

:)

engy shhhttt...nu ai drept de apel in acest caz atata timp cat esti cel mai mare tradator...si nu ma intereseaza ca esti tradatoru swat ci al prietenilor tai si vecinilor tai asa ca nu mai incerca sa impresionezi si sa iti ridici si tu numele din noroi...cu asta am incheiat

voi toti din swat ziceti k engy tradator engy fraier engy prost.... voi ziceti asa k eu am ajuns in Die si voi nu :))) recunoasteti ....:))) greeny si Gyca au recunoscut :)))) stilul si caracterul meu de jok au dovedit cine sunt dak nu eram om de onoare si cu caracter nu ajungeam unde sunt :) (PS nu ma laud singur sunt vorbele a multor playeri din L 3 )
 

DeletedUser

Mai terminati -va ... parca sunteti copii. Ala a facut, ala a dres, alalaltu nu stiu ce a mai facut.

Fiecare din voi a tradat o data, si-a inselat prietenii din joc, etc...si cine nu recunoaste e un mare ipocrit. Si engy, si dulcavlad si toti cei care posteaza aici.

Asa ca...:) gura mica toti. Oricum DIE o sa castige, asa ca vorbiti degeaba :)

Ca sa nu mai zic ca toti se lauda ca nu stiu ce a facut, nu stiu cum, etc...v-au murit laudatorii?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

JigSaw is back

Text scos de Grima

P.S. Die. va rezista in topuri si pe harta pana la sfarsitul Lumii 3. Noi suntem singurii care stim cat va rezista tribul si cine ne va putea pune probleme serioase intr'un viitor apropiat sau indepartat. Asa ca, prevazatorii si clarvazatorii :D, sa isi incerce meseria in alte locatii.;)

Atat timp cat suntem bagati in seama pe forumul extern in aproape toate topicurile, noi ne simtim extraordinar de bine.:D

Sa curga cu postarile pro si contra, acceptam jigniri si orice fel de injurii. Primim mesajele la kilogram, iar pe harta veti dansa cum va cantam noi. ;)

Mesajul nostru catre triburile din Lumea 3 care nu au nici un fel de relatie diplomatica cu noi, si nici nu vor avea: You Die ;) Die Die Die Die Die Die Die Die Die Die :cool:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:)))

laur?nu comentezi nimica??sau acum il suni pe ALIAT sa iti spuna ce sa scrii???:)))))
 

DeletedUser

:)))

oare io fi ramas in gat lui ALIAT ca suntem academie DIE?pardon,rectificam...oare dl ALIAT s-o fi innecat?
 

DeletedUser

P.S. Die. va rezista in topuri si pe harta pana la sfarsitul Lumii 3. Noi suntem singurii care stim cat va rezista tribul si cine ne va putea pune probleme serioase intr'un viitor apropiat sau indepartat. Asa ca, prevazatorii si clarvazatorii :D, sa isi incerce meseria in alte locatii.;)

Atat timp cat suntem bagati in seama pe forumul extern in aproape toate topicurile, noi ne simtim extraordinar de bine.:D

Sa curga cu postarile pro si contra, acceptam jigniri si orice fel de injurii. Primim mesajele la kilogram, iar pe harta veti dansa cum va cantam noi. ;)

Mesajul nostru catre triburile din Lumea 3 care nu au nici un fel de relatie diplomatica cu noi, si nici nu vor avea: You Die ;) Die Die Die Die Die Die Die Die Die Die :cool:

Aici ai fost rautacios JigSaw...o opinie (sau un sfat, ia-o cum vrei) ... nu-ti subestima niciodata adversarul, oricat de mic este el.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

sarcasm?

sa inteleg ca suntem patetici jigsaw???sarcasmul tau lasa de dorit.ai fost chiar rautacios aici.nu uita ca fara "admiratori",ramane falit "cantaretul".asa ca pana si cei mai mari au invatat ca e bine sa nu superi admiratorii ca s-ar putea sa ramai singur.asta asa ,facultativ,nu ca m-ar interesa parerea lui jigsaw ,sau macar comentariile unui om de fier.
 
Sus