Die. si Die..

  • Autor subiect DeletedUser1685
  • Data de început

DeletedUser

Ce inteleg eu dupa ce am urmarit evolutia lucrurilor in zona respectiva...

Avem urmatoarele lucruri cunoscute: :)
- Die. a declarat razboi swat pt. niste recrutari :)
- Die. au facut acum ei recrutari. Din frontul TDK :)

Intr-o fraza ca sa intelega toata lumea: Die. a facut altuia ce lor nu le place.

3 concluzii se pot trage.

1. Pe die. ii doare in 14 de toata lumea
2. TDK este marioneta die.
3. Au dezbinat si vor cuceri.

Care este cea adevarata cred ca ar trebui sa va dati seama!!!

3 este

De ce?! Foarte simplu. Daca cei din die..(academia) se simt la adapost prin aceasta alianta eu le spun ca nu vor fi. Vor fi la adapost pana cand SWAT nu v-a mai conta.

Ca argumente pt. ceea ce am spus mai sus.
- Daca die. ii voia impreuna cu ei ii invita direct in trib, academie suna a "sluga".
- Ce academie a rezistat vreodata de cand jucati triburile fara sa se certe cu tribul mama intr-un final.
- Die. are antecedente (drept, nu chiar academie, dar promisiuni da). Si am facut parte din cacealmaua aia.
- Aroganta tribului Die.
- Inobilarile interne din tribul Die. (sircan mai nou, fantasticul01 si mai cativa de care nu imi aduc aminte, au fost destule scandaluri pe tema asta :) ) Motive pt. innobilari se gasesc tot timpu.
- SWAT si Die. parca erau la fel de aliati inainte de a incepe razboiul. Diplomatia s-a schimbat peste noapte.

Sa-l omitem pe dulcavlad.

Vreau sa aud niste argumente Pro. academia die. De ce nu au intrat direct in trubul mama si au intrat in academie. Argumente care sa ma faca sa cred ca cei din academie vor ramane TOTI alaturi de die. dupa ce acestia vor termina cu SWAT.
 

DeletedUser6837

mai astro daca T.D.K. era marioneta Die. eu acum eram concediat din T.D.K. pentru ca am indraznit sa observ un lucru care mie mi se pare incorect
 

DeletedUser

3 concluzii se pot trage.

1. Pe die. ii doare in 14 de toata lumea
2. TDK este marioneta die.
3. Au dezbinat si vor cuceri.


Aici intrebam eu cum ai tras tu concluziile................asa pur si simplu?
Tu nu vezi cat de absurd esti? Pacat ca pica in capcana asta unii.
 

DeletedUser

Bun. TDK nu e marioneta Die. Dar nu vi se pare ca ia avans in fata voastra?

Ce rost are academia die.? in acest moment. Decat de a slabi SWAT?

dulcavlad desi am spus ca nu-ti mai raspund. Trezeste-ti si ceilalti neuroni si spune alta concluzie?! Dupa multe lupte v-ati dat seama ca voi de fapt iubiti o parte din SWAT? Ati facut academia tocma pt. ca nu puteati invinge SWAT.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Bun. TDK nu e marioneta Die. Dar nu vi se pare ca ia avans in fata voastra?

Ce rost are academia die.? in acest moment. Decat de a slabi SWAT?


Uite cum incerci sa inciti si sa pacalesti,auzi ia avans.............ma ce om....
 

DeletedUser6837

dupa parerea mea au dreptul sa faca cate academii vor atata timp cat nu invita refugiati cum e cazul celui de care am amintit eu fara sa-i dau numele...pana la urma si noi avem o academie alaturi de care vom lupta pana la sfarsitul lumii
 

DeletedUser

dar ce te intereseaza pe tine ma ce treaba ai tu cu academia noastra ? nu inteleg ce iti tot trebe.. inteleg.. vrei sa i intorci pe TDK impotriva noastra... da.. bn ..cel putin milogeste-te de ei " TDK va roggggg faceti un razbel mic cu Die. " nu o mai lua pe ocolite si treburi dealea ..
 

DeletedUser

dupa parerea mea au dreptul sa faca cate academii vor atata timp cat nu invita refugiati cum e cazul celui de care am amintit eu fara sa-i dau numele...pana la urma si noi avem o academie alaturi de care vom lupta pana la sfarsitul lumii

deci tocmai au invitat :)

Bun Deci cu TDK am terminat.

Dar e interesant cum a ajuns die. sa-si iubasca adversaru :). La cei din IR. ma refer. Ma intreb cat o sa tina aceasta dragoste :). V-am mai spus. Intotdeauna academiile s-au certat cu tribul mama. De ce aici ar fi altfel?

De ce nu i-au invitat direct in Die?

Probabil dupa ce vor termina cu SWAT dragostea de academie o sa scada....sau dragostea de TDK.

1 din 2 :)

SirEmil cand vii cu ceva constructiv te bag in seama ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8467

salllllll

stati linistiti ca va veni si momentul celor din TDK :D ei au facut pana acum ce a vrut die dar va veni momentul cand o va simti pe pielea lor ce a simtit si swat
 

DeletedUser

Daca ALIAT a facut greasala sa faca recrutari din triburi dusmane ,
Die. nu a facut acelasi lucru acum ??????? facandu-si academie ???
nu vad de ce Die. vs T.D.K. nu e valabil ?
falcosuleeeeee v-a inchis un pic de front ! ce v-a urma ?o sa-l inchida de tot ?
ca sa intelegeti un lucru , eu unu nu doresc un razboi Die. cu T.D.K. pt ca nu am nicio treaba pe lumea asta.
vreau doar sa stiu daca un precedent (ALIAT si recrutarile) e echivalent cu Die. si academia .

T.D.K. + Die. = Love !

in locul vostru eu nu m-as increde in niciunu din triburile astea.

TRADARE e cuvantul de astazi!
copilasi va rog strigati in cor : TRADARE..... TRADARE...... TRADARE
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ba voi nu intelegeti ca lucrurile astea au fost de comun acord cu ALIATII nostrii?
Sunteti patetici.
 

DeletedUser

chiar sunt bulversat ca T.D.K. a acceptat sa ii inchideti din front !!!
uau !
asta nu s-a mai intamplat pana acum .

P.S. Pt cine nu s-a prins eu instig la violenta si dreptate !
 

DeletedUser8467

salllllll

ce sa spui si tu acum mr dulcavlad crezi ca tribului die ii va pasa de TDK iti spun eu nu si lasa textele astea cu diplomatia ca stim noi cum se schimba diplomatia in die azi esti aliat maine esti daca te ajuta dumnezeu te trec la un pna daca nu direct la dusmnaii sau mai rau se ataca intre ei:D as vrea sa vad un duel jigsaw-selena x :D:D:cool:
 

DeletedUser

ce sa spui si tu acum mr dulcavlad crezi ca tribului die ii va pasa de TDK iti spun eu nu si lasa textele astea cu diplomatia ca stim noi cum se schimba diplomatia in die azi esti aliat maine esti daca te ajuta dumnezeu te trec la un pna daca nu direct la dusmnaii sau mai rau se ataca intre ei:D as vrea sa vad un duel jigsaw-selena x :D:D:cool:

jigsaw vs selena x e ceva imposibil.:p
 

DeletedUser

jalnici jalnici spuneti desteptilor o alianta care a respectat-o die vreodata pe L3 o da scuze sa corectam nu a avut nevoie
 

DeletedUser

ce sa spui si tu acum mr dulcavlad crezi ca tribului die ii va pasa de TDK iti spun eu nu si lasa textele astea cu diplomatia ca stim noi cum se schimba diplomatia in die azi esti aliat maine esti daca te ajuta dumnezeu te trec la un pna daca nu direct la dusmnaii sau mai rau se ataca intre ei:D as vrea sa vad un duel jigsaw-selena x :D:D:cool:

Iti meriti numele.........esti fantastic................bine in sensul rau al cuvantului.



Prin ceea ce faceti si a ce comentati,ii jigniti chiar pe cei din TDK,care sunt oameni destepti si cu capul pe umeri..........
 

DeletedUser

asta era si ideea .
jicnim T.D.K. pt faptele trecute!
si criticam pt ce v-a urma
 

DeletedUser

n-am ce sa mai prezint. :) Mi-am prezentat parerea cu cateva pagini in urma dspre ce se petrece acolo. Este parerea mea personala si trebuie sa te obijnuiesti cu ea. Daca o sa fiu Jules Verne sau Nostradamus o sa vedem in viitor. Ceea ce am afirmat ramane parerea mea. Cunosc tribul Die.(GoW) de la inceputul acestei lumi.
 

DeletedUser

Ce sa-i faci, un lucru este cert de cand lumea...cand esti bun ai multi dusmani ;))
 
Sus