Die. si Die..

  • Autor subiect DeletedUser1685
  • Data de început

DeletedUser

A aparut iar ASTRO..........ce "imbarligaturi" ne mai prezinti?

Ce simpatic e el, cum se agita ca un Pepsi pe aici. :) Oare imbarligaturile lui Astro au un sambure de adevar care deranjeaza putin linistea prea-minunatului Die.? Te simti cu musca pe caciula? Si eu m-as simti daca as fi intr-un trib care a tot declarat razboi aliatilor. Iar cu mutarea asta v-ati facut de tot rasul... dupa ce ati declarat razboi aliatilor din SWAT pt ca au facut recrutari pe linia frontului, exact asta ati facut si voi cu TDK. Si mai aveti si tupeul sa va mirati cand unii jucatori pun problema asa cum a facut-o Astro.

Parerea mea este ca Astro si-a argumentat foarte bine ideile propuse. Degeaba te-ai chinuit 20 de pagini sa contesti afirmatiile lui, n-ai reusit sa incropesti un amarat de argument cat de cat solid. Daca n-ai nimic interesant de spus printre milioanele de ... mai bine stai cuminte in bancuta ta.

PS: Pe cand avem si un Die...? Hai, poate reusiti sa taiati si frontul celor din LR. :)
 

DeletedUser

dulcavlad tu citesti pe orizontala forumul . Nu are rost sa-mi bat capu cu tine :)

Ms. Niena :)
 

DeletedUser

de unde stii tu ca nu isi dau dreptate?:confused:esti ghicitor?:D

fi serios nu tre sa fi ghicitor sa sti ca 2 triburi sau 2 oameni sau 2 chesti orice ar fi ele inamice dusmane nu au cum sa isi dea dreptate ei bine ca am reusit sa intindem si gluma asta bine ca am pus L
 

DeletedUser

Ma lupt cu morile de vant. :)))
Eh, hai ca mai pun un ultim post pt aceasta seara, fie-mi cu iertare excesul de zel, dar n-am mai postat de multisor. :eek:

Draguta schimbarea de ton, pacat ca deja ai dat cu bata in balta mai devreme. Repet din toata inima recomandarea cu vaselina, la capitolul asta nu se vede nici o imbunatatire.
Uite cum sta treaba: un anume jucator cunoaste harta lumii 3 (haide sa-i spunem jucatorul Cosmo :D), acel jucator e familiarizat cu evolutia unui anumit trib care tocmai si-a facut academie incalcand tocmai un protocol pe care l-au folosit ca pretext pentru razboi in trecut. Cosmo al nostru studiaza putin pozitionarea pe harta a diferitelor grupari si relatiile dintre ele si in urma unui sir de inferente, prezinta o posibila dezvoltare viitoare a politicii tribului vizat. O expune frumos pe forum asteptand pareri.
Ce anume ti se pare ciudat? Ce il face frate cu "Omida"? (jalnic cliseu).
Cred ca e vremea sa lasati prostiile astea copilaresti si sa incercati sa raspundeti mai matur unor astfel de intiative. Pentru asta e forumul, nu pt debitarea la nesfarsit a acelorasi ineptii.

Noapte buna tuturor!

nu ne zici si noua ce grupari:confused:
 

DeletedUser

Draguta,cred ca ai uitat ceva,ma refer la incercarea esuata de a recruta din SWAT,pentru a crea front cu Die.,asta iti spunea Cosmo?
Hai noapte buna.
 

DeletedUser

Ce inteleg eu dupa ce am urmarit evolutia lucrurilor in zona respectiva...

Avem urmatoarele lucruri cunoscute: :)
- Die. a declarat razboi swat pt. niste recrutari :)
- Die. au facut acum ei recrutari. Din frontul TDK :)

Intr-o fraza ca sa intelega toata lumea: Die. a facut altuia ce lor nu le place.

3 concluzii se pot trage.

1. Pe die. ii doare in 14 de toata lumea
2. TDK este marioneta die.
3. Au dezbinat si vor cuceri.

Care este cea adevarata cred ca ar trebui sa va dati seama!!!

3 este

De ce?! Foarte simplu. Daca cei din die..(academia) se simt la adapost prin aceasta alianta eu le spun ca nu vor fi. Vor fi la adapost pana cand SWAT nu v-a mai conta.

Ca argumente pt. ceea ce am spus mai sus.
- Daca die. ii voia impreuna cu ei ii invita direct in trib, academie suna a "sluga".
- Ce academie a rezistat vreodata de cand jucati triburile fara sa se certe cu tribul mama intr-un final.
- Die. are antecedente (drept, nu chiar academie, dar promisiuni da). Si am facut parte din cacealmaua aia.
- Aroganta tribului Die.
- Inobilarile interne din tribul Die. (sircan mai nou, fantasticul01 si mai cativa de care nu imi aduc aminte, au fost destule scandaluri pe tema asta :) ) Motive pt. innobilari se gasesc tot timpu.
- SWAT si Die. parca erau la fel de aliati inainte de a incepe razboiul. Diplomatia s-a schimbat peste noapte.


mai ar fi argumente dar nu mai pot gandi acum ca sunt obosit dupa o zi de munca. Mi-am expus si eu parerea. Stiu ca o sa supere multa lume, chiar prieteni de pe K32-33,dar cred ca asta e adevarul si l-am argumentat.

PS Pacat ca mmcdemolator nu mai prea joaca. Cumpara tot jocu si tot NU castiga Die. :)) (joke)

Mai nene cum dai tu cu batu'n balta ... despre swat si die motivul razboiul s-a vb pana s-a plictisit lumea sa strice tastaturi ( multumesc acelui admin anonim care a inchis pana la urma topicul )

Restul acuzatiilor ... ehh toata lumea acuza si vede de afara, interpreteaza cum ii este mai favorabil and so on.
 

DeletedUser

am si eu o intrebare...de ce ieri cand organizasem atacuri pe un player din 300care acum vad ca e in Die.. ne trezim cu mesaje de la un player din Die. sa nu-l mai atacam?:)...asta ca sa vad si eu cat de mult ne respecta Die. pe noi astia care toti zic ca Die. o sa ne elimine pe noi dupa SWAT...dar de unde stiti voi ca in caz de razboi T.D.K. nu poate invinge Die.?:rolleyes:

Am eu impresia sau ai ramas in urma cu stirile ... s-a cerut concedierea .. a fost concediata ... simplu :)
 

DeletedUser

deci tocmai au invitat :)

Bun Deci cu TDK am terminat.

Dar e interesant cum a ajuns die. sa-si iubasca adversaru :). La cei din IR. ma refer. Ma intreb cat o sa tina aceasta dragoste :). V-am mai spus. Intotdeauna academiile s-au certat cu tribul mama. De ce aici ar fi altfel?

De ce nu i-au invitat direct in Die?

Probabil dupa ce vor termina cu SWAT dragostea de academie o sa scada....sau dragostea de TDK.

1 din 2 :)

SirEmil cand vii cu ceva constructiv te bag in seama ;)

Nu o sa primesti explicatii ;)
 

DeletedUser

28 A~SWAT 3.708.958 6.166.748 233 26.467 1122 5.496 :eek:ce repede au facut 3 milioane.
 

DeletedUser

ce sa spui si tu acum mr dulcavlad crezi ca tribului die ii va pasa de TDK iti spun eu nu si lasa textele astea cu diplomatia ca stim noi cum se schimba diplomatia in die azi esti aliat maine esti daca te ajuta dumnezeu te trec la un pna daca nu direct la dusmnaii sau mai rau se ataca intre ei:D as vrea sa vad un duel jigsaw-selena x :D:D:cool:

Hi hi s-a dat drumu la cine are cea mai bogata imaginiatie :eek:
 

DeletedUser

poate tipu e clarvazator sal intrebam poate o gaseste pe elodia:D.=)))) scuze da nu mam putut abtine.:p
 

DeletedUser

dulcavlad tu bati campii. M-am saturat sa-ti tot repet :)) Ti-a recomandat Nienna solutia cu vaselina :)


Rosito nici nu ma asteptam la explicatii de la voi, de la die. E clar ca nu o sa va expuneti planul :) Ar fi culmea.

Ma asteptam la o discutie cu pareri pro si contra, argumentate, din partea utilizatorilor forumului (CU CEVA IQ) care se numeste politica si propaganda :).

Ady the King in afara de offtopic ai ceva de spus? Daca nu te rog sa TACI!
 

DeletedUser

Ce simpatic e el, cum se agita ca un Pepsi pe aici. :) Oare imbarligaturile lui Astro au un sambure de adevar care deranjeaza putin linistea prea-minunatului Die.? Te simti cu musca pe caciula? Si eu m-as simti daca as fi intr-un trib care a tot declarat razboi aliatilor. Iar cu mutarea asta v-ati facut de tot rasul... dupa ce ati declarat razboi aliatilor din SWAT pt ca au facut recrutari pe linia frontului, exact asta ati facut si voi cu TDK. Si mai aveti si tupeul sa va mirati cand unii jucatori pun problema asa cum a facut-o Astro.

Parerea mea este ca Astro si-a argumentat foarte bine ideile propuse. Degeaba te-ai chinuit 20 de pagini sa contesti afirmatiile lui, n-ai reusit sa incropesti un amarat de argument cat de cat solid. Daca n-ai nimic interesant de spus printre milioanele de ... mai bine stai cuminte in bancuta ta.

PS: Pe cand avem si un Die...? Hai, poate reusiti sa taiati si frontul celor din LR. :)

Sa intelegem ca faci parte din generatia Omida ? NU sti, NU cunosti ... NU aduci acuzatii ...

doar o parere generala despre spusele majoritatii care are ceva de comentant la adresa tribului Die.
 

DeletedUser

28 A~SWAT 3.708.958 6.166.748 233 26.467 1122 5.496 :eek:ce repede au facut 3 milioane.


nu e corect ... astia iau pastile :D

In speranta ca o sa ajunga un topic mai vizitat ca Die vs. Swat, va urez noapte buna ( pe forum ) si poate imi aduc aminte peste o luna sa intru iar sa vad evolutia noilor scenarii, poate strangem fonduri si facem un film cu subiectul Evolutia tribului Die. ... vad ca toti ne cunosc deci ma astept la mult mai multe persoane sa intre sa posteze din istoria zbuciumata a L3 ( care are leg cu Tribul Die. )

hai pa si multumesc pentru portia de ras, sper sa nu se depuna.

bby
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

dulcavlad tu bati campii. M-am saturat sa-ti tot repet :)) Ti-a recomandat Nienna solutia cu vaselina :)


Rosito nici nu ma asteptam la explicatii de la voi, de la die. E clar ca nu o sa va expuneti planul :) Ar fi culmea.

Ma asteptam la o discutie cu pareri pro si contra, argumentate, din partea utilizatorilor forumului (CU CEVA IQ) care se numeste politica si propaganda :).

Ady the King in afara de offtopic ai ceva de spus? Daca nu te rog sa TACI!


Acu' e PLANUL...........esti fantastic.............nienna doarme pe ea......sau ai nevoie de ajutor? Si inca ceva studiati harta........
 
Sus