Dilaii Fam. V.S. Fear Fam.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Pana acum asta este situatia.


Side 1:
Tribes: Dilăii Dili-A
Players:

Side 2:
Tribes: FEAR FEAR!
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 86
Tabăra 2: 92
Diferență: 6

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5
Tabăra 2: 2
Diferență: 3

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 168,665
Tabăra 2: 185,434
Diferență: 16,769

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 10,749
Tabăra 2: 4,627
Diferență: 6,122

chart




P.S.: Rog pe cei care au chef de offtopic sa posteze la spam
 

DeletedUser34356

map.php


Cu rosu Dilaii , cu albastru Fear
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nui corect razboiul,daca ar fi doar fear cu dilaii in razboi ar castiga fear va asigur insa fear se mai bate pentru nestiutori cu shock,viking,cpo,iobag,sgp,fbi si sfr.concluziile le trageti,desi is atacati din toate partile rezista,asta demonstreaza ca nus asa cum cred unii.
 

DeletedUser

Daca au in conducere oameni incapabili sa discute o diplomatie s-ar putea sa mai creasca lista de dusmani .
 

DeletedUser

Fear sunt un fel de razboinicii lumii 21?...pfff,si eu care credeam ca Shock sunt. Gata,ma duc in Fear :)
 

DeletedUser

Daca au in conducere oameni incapabili sa discute o diplomatie s-ar putea sa mai creasca lista de dusmani .

nu te contrazic,insa nu e vorba numai de vorbit,toti stim ca pe voi va protejeaza shock si ca daca nu erau ei voi nu erati in stare sa faceti pagube,daca este sa pun pe acest forum rapoarte ale noobilor de la voi cu 10.000 de puncte cred ca rad si restu noobilor de voi.
 

DeletedUser

Shock ne protejeaza?:)) Asta-i buna.. Ne protejeaza in sensul ca nu ne ataca poate.
Nu cred ca primim noi sprijin de la shock.. De asta mor dusmanii..(in sensul de razboi nu de cocalar)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus