Din Ciclu De ToaTe Pentru Toti JigSaW vs Aliat

  • Autor subiect DeletedUser6681
  • Data de început

DeletedUser

ai vb despre rucsandra nitu, care intradevar te antipatizeaza profund, insa ceia ce tu nu sti este faptul ca atata timp cat a fost admin a refuzat cu obstinenta sa se bage in orice disputa iar cand nu a mai putut pur si simplu s-a lasat
iar daca o intrebi acum de tine o sa-ti raspunda:" care aliat?!"
ps sa sti ca noi toti suntem de acord ca esti una dintre cele mai pitoresti figuri de pe L3
 

DeletedUser

"adevarul" pe care tu il spui este unul foarte subiectv...
cat despre invitatii ce sa mai zic
noi am invitat 6 voi 300
a mai fost inca unul pe care l-am dat afara sa il inobilezi era dusmanul tau personal
iar tu l-ai primit in swat
pdt nu a fost o greseala
dimpotriva...
nu o sa regretam niciodata
si probabil nici ei:)
daca nu ar fi devenit academia noastra majoritatea ar fi fost in swat
nu comentez mai mult
si nici nu voi mai comenta
e un cerc vicios in care fiecare sustine ca adevarul e de partea lui
eu stiu ca nu mit
si cu siguranta si tu stii lucrul asta
 

DeletedUser

atunci iti propun sa-l ceri de nevasta:D
in viata reala nu ma intereseaza domnul aliat
in joc insa are o problema de imagine

Sany nimeni nu este perfect orcum pacat de tine nu ai avut sansa sa il cunosti pe ALIAt cu adevarat
 

DeletedUser

pe L7 ALiAT e in Die. deci poate nea` visez nu vorbeste tocmai prostii...si in plus traim intr-o lume minunata in care dusmanii de azi sunt pretenii de maine si viceversa :D
 

DeletedUser6681

Eu .. pot avea multe...:) ... si chiar defecte.. dar cand ... ma apuc de scris cred in ce scriu.. :) .. va rog frumos cei care citesc.. sa inteleaga inca odata.. :) ca .. nu vb prostii.. oricum succes voua celor ce nu aveti ochi sa vedeti
 

DeletedUser

vis3z am si eu o intrebare pt u: pana la urma ce te roade pe u ca aliat si jigsaw sunt prieteni(ipotetic vorbind)? nu au voie sau ce?:confused::confused::confused:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6681

eu nu inteleg .. de oameni care.. :) .. se bat cu pumnul in piept ca niciodata nu vor juca impreuna ca se jignesc de ochii lumii ..:)))) si atunci cand colegi de trib ataca.. tu sa stai ( probabil ) sitter .. si sa le rupi armete colegilor.. asa ceva ai voi ?

sau in timp ce LR ataca tlb ..:) tu probabil erai sitter prin tlb si fentai atacuri ? ... asta se poate :) nu stiu nimic nu este imoral.. in razboi .. dar nu cred ca se cade.. sa faci pe lupul moralist fatza de colegi tai.. si apoi;) sa faci schimbarea la fatza :)

Dar na .. azi cu noi maine cu voi .. si tot asa..

Ps : Traiasca Lupi Moralisti :) Asa .. E corecT asa Sa Va Ajute Dumnezeu ! ( corectilor )
 

DeletedUser4863

am stat 20 min sa citesc tot topicul....

Pana cand am ajuns la concluzia ca sunt Nebun :) si pe langa mine mai sunt si alte persoane mai nebune deci pot sa dorm fericit.
ca sa nu fac spam si sa primesc cartonash rosu.

Vis3z e treaba ta ce faci cu timpul tau liber lasa lumea sa se iubeasca si cu bune si cu rele.

Cat despre celalalte 2 personaje principale din Povestea ¨¨De ToaTe Pentru Toti¨¨ love is in the air.
 

DeletedUser8705

tot respectul meu pt aliat si pt jig
vis3z crek iara ai luato pe aratura:)))
fara exagerari iar faci teme care nu isi au rostul
have a nice day!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Eu .. pot avea multe...:) ... si chiar defecte.. dar cand ... ma apuc de scris cred in ce scriu.. :) .. va rog frumos cei care citesc.. sa inteleaga inca odata.. :) ca .. nu vb prostii.. oricum succes voua celor ce nu aveti ochi sa vedeti

Daca nu vorbesti prosti dane si noua o dovada ca aliat si jig sunt prieteni!
 

DeletedUser6681

Dovezile sunt in joc..:) nu trebuie sa le ti le spun eu.. daca eu le-am vazut/auzit/citit .. cred ca si tu poti face asta...

succes... poate te luminezi
 

DeletedUser

Mai eu vad pe aici niste cai pur sange ce cauta si ei ceva de trecut timpu' sau de f' ment', mai spalati-va pe dinti pentru ca atunci cand scrieti sa nu se simta m' de kkt ce i' din g', pt cei ce stiu multe..cioara malai viseaza sau visez umbla numa cu cioara vopsita...stiti bancu', am descoperit ca sunt n'spe mii de playeri ce ma cunosc frate, mah de ce nu scrieti o carte intitulata...imaginatia bolnava a jucatorilor ce o iau razna, limitati-va la joc, nu ma dau in stamba eu am recunoscut de multe daca am si gresit, fata de toata lumea, antipatii simpatii respect onoare...am uitat virgula stii de ce visez ca ma gandeam la tine si tie aceste lucruri iti sunt straine...pt ca trebuia sa ma opresc la antipatii, esti bolnav, cauta un psihiatru
 

DeletedUser6681

Mai eu vad pe aici niste cai pur sange ce cauta si ei ceva de trecut timpu' sau de f' ment', mai spalati-va pe dinti pentru ca atunci cand scrieti sa nu se simta m' de kkt ce i' din g', pt cei ce stiu multe..cioara malai viseaza sau visez umbla numa cu cioara vopsita...stiti bancu', am descoperit ca sunt n'spe mii de playeri ce ma cunosc frate, mah de ce nu scrieti o carte intitulata...imaginatia bolnava a jucatorilor ce o iau razna, limitati-va la joc, nu ma dau in stamba eu am recunoscut de multe daca am si gresit, fata de toata lumea, antipatii simpatii respect onoare...am uitat virgula stii de ce visez ca ma gandeam la tine si tie aceste lucruri iti sunt straine...pt ca trebuia sa ma opresc la antipatii, esti bolnav, cauta un psihiatru


OOOOOOO multi de " o " .... " marite " aliat .. periutza de dinti sa inventat si pt tine .. ai descoperit roata , si noi nu am stiut :) .. multumesc pt :) intentia de a tine la sanatatea mea.. cat despre .. doctor.. nu stiu daca s-ar gasi cineva pentru tipul si .. problemele mele.. :) pt ca nu am.. deci ce sa faca el aici..
eu am spus despre apropierea .. dintre 2 oameni care pana ieri s-au jignit astazi se iubesc .. acei oameni fiecare in parte lupul moralist.. :) care mai decare .. mai lup .. ca de ..:) alti sunt.. " slabi " ca de va ajuta si voi cresteti pe spatele lor.. nu e nici o problema.. ca odata sariti din barca in barca .. ca anumite femei.. macar alea fac bani ..:) tu domnule aliat..?? periuta de dinti

Ps : Ai vazut cum arata metroul ? ... sau descoperirile dumneavoastra s-au oprit la roata ( periuta de dinti )
 

DeletedUser

Incercati sa discutati in limita bunului simt, in caz contrar veti fi sanctionati. Regulament exista, moderatori sunt..
 
Sus