Din Ciclu De ToaTe Pentru Toti JigSaW vs Aliat

  • Autor subiect DeletedUser6681
  • Data de început

DeletedUser

P....moare de grija altora!!!

vISEZ, OOOPSSS, am uitat sss gata...ban frate, puncte luate, lasa ca ne vom intalni pe harta.
 

DeletedUser2786

aloooooooooo......deci faza e cam asa: unii jucatori din Die. si jucatori precum Aliat sunt obsedati de joc. n-au real life. cum pana mea sa incepi sa cumperi conturi,sa e milogesti sa-ti lase satele din anumite k-uri ca vrei sa joci. unde e demnitatea domnule Aliat? cat despre jiggy,e doar un n00b
 

DeletedUser6681

P....moare de grija altora!!!

vISEZ, OOOPSSS, am uitat sss gata...ban frate, puncte luate, lasa ca ne vom intalni pe harta.

pe care harta ca pe L 3 esti inexistent doar un cont care nu merita sa imi reduc din timpul meu pt activitatile mele culturale.. sa ajung langa el :)

prin ce continent esti ?
 

DeletedUser

freesoul

Am demnitate, am onoare, nu ma injosesc, nu am nimic de ascuns, nu umblu cu magarii, sunt corect, candva ai vrut sa afcem o mica afacere, poate ai o impresie despre mine cert este ca dupa ultimul mesaj este gresita, nu ma cunoasteti si nu ma veti cunoaste niciodata....pentru cultura ta generala in lunile iunie-iulie subsemnatul a fost de 2 ori in delta insemnand 9 zile, 1 data la munte insemnand 5 zile, excursii in tara..printre care o nunta in Bucuresti la un jucator de triburile, ocazie cu care am stat 3 zile in bucuresti...sa nu punem la discutie ca sunt din c-ta si merg cam jumatate din saptamana la mare si tot ce inseamna litoral de la discoteci la distractii de tot felul...gresesti si tu si alti jucatori de triburile ce va dati cu parerea despre mine ..gresiti amarnic dar eu nu va pot schimba opinia pentru ca aveti idei preconcepute...deci ramaneti cu ele ca nu ma deranjeaza...


vis3z

Ajung la concluzia ca esti dus bass, cu "B" mare, am o vorba a unui sef si anume daca esti prost vb mult daca esti inteligent taci si fa multe, tu nu te incadrezi in nici una deci esti un om mediocru fara nici o realizare si pentru triburile sunt o refulare a personalitati tale, esti blond este de inteles, ai plete du-te la Vama Veche este acum un festival dar ai grija sa nu incurci berea cu namolul, nu e mai adresa la adresa mea ca te chem in instanta civila ...
 

DeletedUser

Nu cred ca o sa va dati in judecata de la un joc =)):eek: Ar fi foarte tare frate.
 

DeletedUser6681

freesoul

Am demnitate, am onoare, nu ma injosesc, nu am nimic de ascuns, nu umblu cu magarii, sunt corect, candva ai vrut sa afcem o mica afacere, poate ai o impresie despre mine cert este ca dupa ultimul mesaj este gresita, nu ma cunoasteti si nu ma veti cunoaste niciodata....pentru cultura ta generala in lunile iunie-iulie subsemnatul a fost de 2 ori in delta insemnand 9 zile, 1 data la munte insemnand 5 zile, excursii in tara..printre care o nunta in Bucuresti la un jucator de triburile, ocazie cu care am stat 3 zile in bucuresti...sa nu punem la discutie ca sunt din c-ta si merg cam jumatate din saptamana la mare si tot ce inseamna litoral de la discoteci la distractii de tot felul...gresesti si tu si alti jucatori de triburile ce va dati cu parerea despre mine ..gresiti amarnic dar eu nu va pot schimba opinia pentru ca aveti idei preconcepute...deci ramaneti cu ele ca nu ma deranjeaza...


vis3z

Ajung la concluzia ca esti dus bass, cu "B" mare, am o vorba a unui sef si anume daca esti prost vb mult daca esti inteligent taci si fa multe, tu nu te incadrezi in nici una deci esti un om mediocru fara nici o realizare si pentru triburile sunt o refulare a personalitati tale, esti blond este de inteles, ai plete du-te la Vama Veche este acum un festival dar ai grija sa nu incurci berea cu namolul, nu e mai adresa la adresa mea ca te chem in instanta civila ...

Mediocrule :))) .... nu m-am rugat de nimeni sa ma primeasca pe undeva... cat despre tine numai eu stiu de cate ori .. ai batut pe la poarta scitilor tu si conturile tale.. dar intr-un final.. un refugiat si-a gasit refugiu in bratele atacatorilor..:) ca de .. ma trezesc cu proces :))) offf offf mai mai... ca de n-ai cu cine...
corect ar cred eu : ............( pt ca asta te reprezita ) ..

Ps : sa postezi acolo unde crezi .. ca poti intelege ce ai scris .. nu aici ..:)

Aici Este Romania
 

DeletedUser

Deci cu punctele alea.............................................de nu poti lega o fraza coerenta............................................viseaza in continuare............................................................................si tot dus bas ramai
 

DeletedUser6681

Martor al aparari .. sau al acuzari ( nu ca ar sti ce .. capete de acuzare mi-ar aduce ) dar curiozitatea :))) bate-o vina ..

Apropo.. spor .. poate stramuti procesul .. la " cucuietzu din deal " ca sigur vei castiga :)))

Toate bune ..
 

DeletedUser3547

Luati-o mai usor oameni, pan la urma e un joc, aici ai voie sa faci orice ca sa castigi, binenteles in limita regulilor, deja unii il luati prea in serios, va jigniti,"injurati", amenintati, ati ajuns prea departe:(
 

DeletedUser7272

S`a ajuns la aceste injurii si certuri din cauza unora care se cred prea mari si "sufera" de acest joc.
Urmaturul post dupa al meu presimt ca o sa fie cu multe puncte.
 

DeletedUser8705

e doar un joc ce atatea certuri deja sutn satul de atatea certuri
sami ziceti cand o sa fie procesu
bafta la joc si lasati certurile
apropo visez nu te mai baga atata in seama:D
spor la joc!
 

DeletedUser6681

Eu nu ma bag in seama..:) am facut o afirmatie .. la care uni .. mi-au sarit in cap drept urmare.. joaca impreuna .. pe l 7 anumiti jucatori.. ar fi fost .. cireasa de pe tort sa intre in Die aliat.. dar nici asta nu exclus..

Acest personal mirobolant ( nu stiu ce inseamna dar suna bine ) .. a mutat disputa pe alt servar :) .. dar nu e nimic nu e nici primul nici ultimul care face asta..

Cat despre proces.. il astept :)


Rog un moderator sa inchida acest topic :) pentru ca declaratia facuta de mine este de ceva timp acoperita si a aratat fatza unora.. :) scopul este realizat.. multumesc mult

Spor la joaca.. si la uni .. la mare distanta de casa la alti la procese sau alte idei .. nastrusnice ce le trec seara inainte de culcare..:)

Vis3Le sunt pentru cei ce pot a le realiza ..
 

DeletedUser6681

Nui adevarat....oricine poate visa.....ii poti lua tot unui om....dar nui poti lua visele:)

Nu ii poti speranta.. :) ..


01.08.
18:13 ALIAT a fost invitat de către gica008.


sa nu cazi pe jos :D

Cu Asta inchei :) ... felicitari... voua celor care .. va adunati cu mic cu mare de unde .. se poate daca se poate.. ...

Suntem Pe Primul Loc ..si e greu de privit .. in sus :)
 

DeletedUser3174

Nu ii poti speranta.. :) ..


01.08.
18:13 ALIAT a fost invitat de către gica008.


sa nu cazi pe jos :D

Cu Asta inchei :) ... felicitari... voua celor care .. va adunati cu mic cu mare de unde .. se poate daca se poate.. ...

Suntem Pe Primul Loc ..si e greu de privit .. in sus :)
Speranta apare si dispare...pe cand visele raman mereu
 

DeletedUser

daca suntem inamici pe L3 nu inseamna ca trebuie sa fim si pe alte servere sau sa ne dusmanim pe strada.cineva sa inchida "asta",ca nu stiu ce este,nu se poate numi topic,sa visat peste limita prevazuta de normele europene
 

DeletedUser

Martor al aparari .. sau al acuzari ( nu ca ar sti ce .. capete de acuzare mi-ar aduce ) dar curiozitatea :))) bate-o vina ..

Apropo.. spor .. poate stramuti procesul .. la " cucuietzu din deal " ca sigur vei castiga :)))

Toate bune ..

Chair daca sunt off topic Aliat il cunoaste foarte bine pe un avocat sunt sigur deci ai grija te mai vedem la puscarie:))
 

DeletedUser

visez ai spus ca dovezile sunt in joc?
arata-ne si nou ca poate ne prindem mai greu:)
exclude L7 din start petnru ca acolo trecutul de pe L3 a fost dat uitarii.
alte dovezi ai?
sau doar ai creat acest topic ca sa mai faca cineva cateva posturi si tu sa mai iesi in evidenta?
Viata personala a mea,a ta a oricui din acest joc nu ar trebui s aintereseze pe nimeni.
unii isi dedica viata jocului,unii marii si unii problemlor.
Asa cum a zis si sany x conteaza imaginea ta din joc.

PS:acum am scris eu asta si nu am gasit nici un post de al meu pe aici
 
Sus