Discutii CM speed

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
trimite-le o poza cu tine si cu ursuletul teddy bear in bratele tale, amandoi cu lacrimi in ochi, si poate sa induioseaza astia si iti trimit cupa :D :))))
 

DeletedUser

trimite-le o poza cu tine si cu ursuletul teddy bear in bratele tale, amandoi cu lacrimi in ochi, si poate sa induioseaza astia si iti trimit cupa :D :))))

Expiratule, mai poti oracaii ?:D De cand ti-a dat maruska papucii faci ca disperatu', opreste-te omule ca nu e capat de lume.. stiu ca o iubeai dar o sa-ti treaca.. fii pe pace :D
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
:)))
iar ai venit cu glume de pe cartoon network in program? :))

mai bine povesteste baietilor despre relatia ta speciala cu teddy bear ... cred ca ai face o mega-audienta la oprah cu povestea voastra :))
 

DeletedUser

Mah voi stiti ultima boacana a lu' Varu Ceak Noris? A reusit sa distruga un tanc cu mitraliera...hahaha
Care ati vazut EROI DE SACRIFICIU 2 ???????? Acum ma uit eu la el . Joaca si Van Damme si Varu Noris pe langa ceilalti din prima parte .Numai nume sonore dar Varu Noris se intrece pe sine insusi :D
Am gasit solutia perfecta cum sa va primiti cupele : Varu Noris ....HAHAHA
Pardon,rectific: ULTIMA GOANGA A LU VARU NORIS ESTE CA A FOST MUSCAT DE O VIPERA REGALA SI DUPA 5 ZILE DE AGONIE VIPERA A MURIT ....hahaha
 
Ultima editare de un moderator:
Sus