Discutii CM speed

DeletedUser41690

ma fac lider, haha :))) ma asteptam mai mult de la runda de preliminarii ... sa speram ca o sa faca o figura buna la CM , felicitari celor din top !
 

DeletedUser36071

bai rakanishule ... dar top 20 de pe runda de aseara ... din tot topul ala numai 6-7 playeri stiu cu adevarat sa joace ... era frumos daca lasai pe unii jucatori de pe lista initiala ( cea din vara ) sa participe si fara sa joace acea runda , nu toti au posibilitatea ... era bine sa fie si t3ribilu , b3st si b3stialu ( aia erau cu serviciul ) , flrthebest ... petrisor ... si muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuulti alti ... aseara nu aveam adversar cei care am jucat in echipa ... dar .... ma rog :D
 

DeletedUser39099

n-ai avut rival pentru ca n-am jucat eu...se stie ca sunt cel mai bun jucator pe care l-a vazut serverul romanesc vreodata ;);)
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
bai rakanishule ... dar top 20 de pe runda de aseara ... din tot topul ala numai 6-7 playeri stiu cu adevarat sa joace ... era frumos daca lasai pe unii jucatori de pe lista initiala ( cea din vara ) sa participe si fara sa joace acea runda , nu toti au posibilitatea ... era bine sa fie si t3ribilu , b3st si b3stialu ( aia erau cu serviciul ) , flrthebest ... petrisor ... si muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuulti alti ... aseara nu aveam adversar cei care am jucat in echipa ... dar .... ma rog :D

Am scris undeva ca nu tin cont 100% de participarea pe runda si le-am zis asta si nemtilor, sunt oameni care au servici, etc.

Ps.. flrthebest, petrisor au jucat.
Ps2...nu cred ca am ajuns prieteni atat de buni sa ne luam cu "bai", ok ?
 
Ultima editare:

DeletedUser25829

Am scris undeva ca nu tin cont 100% de participarea pe runda si le-am zis asta si nemtilor, sunt oameni care au servici, etc.

Ps.. flrthebest, petrisor au jucat.
Ps2...nu cred ca am ajuns prieteni atat de buni sa ne luam cu "bai", ok ?

Poate ma bagi si pe mine la rezerve :))
 

DeletedUser

Am scris undeva ca nu tin cont 100% de participarea pe runda si le-am zis asta si nemtilor, sunt oameni care au servici, etc.

Ps.. flrthebest, petrisor au jucat.
Ps2...nu cred ca am ajuns prieteni atat de buni sa ne luam cu "bai", ok ?

am jucat dar n-am jucat
 

X Gamer

member
Scor reacție
0
Am scris undeva ca nu tin cont 100% de participarea pe runda si le-am zis asta si nemtilor, sunt oameni care au servici, etc.

Ps.. flrthebest, petrisor au jucat.
Ps2...nu cred ca am ajuns prieteni atat de buni sa ne luam cu "bai", ok ?

ai dreptate raka, sunt oameni cu servici, cu examene, cu cine stie ce mai.

Eu vroiam sa intru sa joc dar am avut de invatat pt un examen pt ziua urmatoare :D
 

DeletedUser1924

Succes celor care vor juca... Munca nu mi-a permis sa fiu pe acilea :D
Sa nu ne faceti de ras :))
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Aveti aici (link ) un excel cu clasamente de la runda de selectie :

- clasamentul la pct la ora 21
- clasamentul la oda la ora 21
- clasamentul final ( la pct )

In mare din top 50 + top 30 ODA se va alege echipa, in plus cei cativa care nu au putut participa din varii motive pe runda.
 

DeletedUser23101

cica nu sunt autentificat

edit: a mers si fara =))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Pai eu am jucat,dar mi-am spart trupele intr-un polonez care a jucat cu autofarm vreo 2 ore si nu mai avea sens sa mai joc...:|
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Pai eu am jucat,dar mi-am spart trupele intr-un polonez care a jucat cu autofarm vreo 2 ore si nu mai avea sens sa mai joc...:|

Ala a fost banat, oricum nu avea ce cauta la noi, chiar daca si-a facut cont cu .RO :mad:
L-am vazut si pe la noi pe cateva runde, l-am si ars de cateva ori.
 

DeletedUser

Si daca vrei sa ma pui in echipa sau la rezerve,trecema cu numele asta:TotkumitaMadeskurk
 
Sus