Discutii concurs "5 ani triburile.ro" !

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser38354

Nam inteles un lucru creatiile i le trimitem pm pe forum sau pe mail?
 

DeletedUser

acum am vazut sectiunea concursurilor, shame on me ;)... si pare f interesanta si amuzanta, dar unde gasesti concursurile practic, de ex cel de Martisor ??
 

DeletedUser13699

Buna ziua,
sa fiu sincer nu am folosit prea mult forumul, dar vreau sa particip la acest concurs. Idee ar fi nu neaparat sa particip, vreau sa imi expun ideile si parerea mea despre acest joc... Nu am inteles unde trebuie sa postez ...
LA MULTI ANI TRIBURILE!
 

DeletedUser38548

Sincer eu nu prea am inteles ce trebuie sa facem , mai ales cu creatiile , despre ce anume sa fie?
 

DeletedUser

(Ne puteţi povesti cum aţi ajuns să jucaţi Triburile, ne puteţi povesti despre triburile din care aţi făcut parte sau despre cele pe care le-aţi condus, ne puteţi povesti despre oamenii pe care i-aţi întâlnit, ne puteţi povesti întâmplări mai mult sau mai puţin amuzante prin care aţi trecut... Absolut orice ! )]

5. Toate creaţiile vor fi trimise către clarisima .


mai clar de atat ...
 

DeletedUser38548

Pai.... putem face si imagini sau doar scris...?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Eu ma gandesc sa imi fac povestea mea de triburile.....ar fii ceva
 

DeletedUser

La multi ani ! ;) O intrebare.. Cat timp avem la dispozitie ? Mai exact, cand expira concursul ?
 

DeletedUser

Perioada de înscriere: 02 martie - 31 martie;
Perioada de votare: 01 aprilie - 10 aprilie;
Anunţarea câştigătorilor: 11 aprilie.

...
 

DeletedUser38145

La multi ani!
Sper sa vina si elemente noi ale jocului dar nu exagerate ultima lume aparuta deja total diferita de celelante...
 

DeletedUser40953

clarisima mie cea mai originala creatie mi se pare a unui prieten de-al meu si nu pentru ca mi-e prieten , ci pentru ca poza si si textul sunt facute de el:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus