Discutii concurs "5 ani triburile.ro" !

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser523

Vreau sa multumesc celor care m-au votat!Nu stiu daca ati facut-o pt ca v-a placut compozitia mea sau va place de autor dar va multmuesc pt apreciere!Este primul concurs la care am participat si am facut-o doar pt ca avea legatura cu istoria, care este o placere de-a mea.Pt ca nu am mai fost pe topicurile legate de concursuri nici eu nu stiam de regula 'nescrisa'-"scris" de a nu face autopropaganda cu toate acestea de cand m-am decis sa particip la concurs mi-am propus si am reusit sa nu-mi fac nici un fel de "reclama" in nici un mod pt a vedea exact care va fi reactia sincera si reala a votantilor vis-a-vis de lucrarea mea.Am avut 9 voturi, locul 4 si acest lucru ma onoreaza pt ca stiu ca este un loc absolut corect si real obtinut!Am obs ca lucrurile animate sunt acum la moda asa ca peste 5 ani voi incerca sa postez istoria intr-un filmulet desi nu e deloc genul meu :)
Vreau sa mai felicit castigatorii si toti participantii la concurs pt ca datorita lor am avut cu totii ocazia sa cunoastem o mica parte din istoria de 5 ani a Triburilor!
Sa ne revedem cu bine si peste 5 ani :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus