Discutii concurs "Aveti idei ?"

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

pai iesi si tu la inaintare cu o platforma electorala ceva , un topait la bara pentru donsoarele interesate nu asa doar pm :p
 

DeletedUser18865

macar eu le dau ceva ;) pm :)

Ideea e ca pot alege si ei cu cine sa voteze ca deaia le-a dat Dumnezeu minte si in fond pentru asta este concursul.Sa se vada ce vor userii si care concurs e cel mai bun.
Parerea mea e ca era de ajuns doar sa ii anunti de concurs :p.
Fiecare cu metoda lui.
 

DeletedUser39696

daca voteaza .. oricum .. e bine ca nu raman fara pm ... ca era mai rau dupa :D ...
 

DeletedUser

da bre nea ovidiu dar tu cu privaturile tale poate ii indemni si pe altii sa trimita desi ei nu vroiau sa dea :( intelegi ideea ? ori facem concurs corect si lasam oamenii sa voteze ce le place ori va castiga cel ce are mai multi prieteni si mai multe clone/ip-uri la dispozitie :(
 

DeletedUser39696

:| .... oricum ideea este nu cine castiga ... ci cineparticipa .. bine bine .. conteaza si cine castiga :) .. dar daca nu participi .. ai pierdut deja :D ...
 

DeletedUser

nup . ideea este sa castigi ca de aia participi dar sa o faci meritat fara a influenta pe cineva . si sa castige propunerea cea mai apreciata de ceilalti fara a o aprecia in urma vreunei influente . timp pierdut este doar atunci cand participi doar ca sa te afli in treaba .
 

DeletedUser18865

nup . ideea este sa castigi ca de aia participi dar sa o faci meritat fara a influenta pe cineva . si sa castige propunerea cea mai apreciata de ceilalti fara a o aprecia in urma vreunei influente . timp pierdut este doar atunci cand participi doar ca sa te afli in treaba .

Cine stie, cunoaste :).
Subscriu.
 

DeletedUser

nici una , dar nu e fairplay atat timp cat restul concurentilor sunt anonimi
/peseu nu particip sau ceva de genu
 

DeletedUser39696

nu nu nu :)) .. dar momentan sunt in siguranta ... :D .. dar daca e nevoie ;) ...
 

DeletedUser

sunt curios pana unde poti merge . sau mai bine zis cand te poti opri :) uite voi da si eu mesaje sa fie votat un anume concurent :p vom afla cine este la finalul voturilor . de curiozitate doar , cate voturi ai obtinut pentru ca userii au apreciat propunerea ta si cate sunt obtinute prin alte metode ? nu de alta dar cred ca ar trebui sa fii mandru de realizarile datorate in primul rand aprecierii venite din partea celorlalti pentru un anonim si nu de cele obtinute prin rugaminti . eu iti stiu motivul pentru care faci tot posibilul sa castigi , nu uita asta . daca tu ai curajul de a renunta la voturile obtinute astfel ai cuvantul meu ca si acel 'prieten' care voi cere sa fie votat va renunta la ele . ai curajul de a face asta ?
ps : nu ai avantajul pe care crezi ca il ai . iti voi explica de ce te inseli la incheierea voturilor .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser39696

ok.. stiu oricum ca unele voturi nu sunt valide ... dar poti sa imi spui acum .. ca 5 zile sa pot astepta sa ma gandesc .. ce ai vrut sa zici :D ... e ca un fel de tortura :D ....
 

DeletedUser

hai bre . o tara intreaga asteapta de ani de zile sa se califice la un turneu final si tu nu poti astepta 5 zile ? e timp
hai nb ca peste 5 ore cica ar trebui sa ma trezesc :(
 

DeletedUser39696

ok ok ..m-am prins cam ce ai vrut sa zici ;) .. oricum .. locul 1 nu am cum sa il iau :)).. cel putin .. nu mai am cum ...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus