Discutii concurs "Aveti idei ?"

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Vezi...comedia erorilor, eu am postat aiurea...si apoi toate s-au legat la fel de aiurea :D

Cenusa in cap, mi-as da warn ( merit ) dar nu pot :)))
 

DeletedUser18865

daca particip ( motivul pentru care nu vreau sa spun daca da sau nu este acela ca nu vreau sa influentez cumva voturile prin atragerea prietenilor sau dusmanilor ) gustul victoriei nu ar fi la fel de dulce daca victoria ar fi obtinuta cu ajutorul pm-urilor date prietenilor .

Parerea mea este ca chiar daca spui ca participi,nu influentezi decizia altora (asta deoarece ei nu stiu care dintre concurenti esti).
Eu de exemplu, particip.Am primit azi 3-4 mesaje pe skype in care eram intrebat care concurent sunt.Am ales sa pastrez secretul.De ce?\
Nu stiu, cred ca pentru ca nu am avut niciodata intentia sa castig.Daca cel mai bun concurs este ales, atunci toti (tot forumul),admini si moderatori,useri si vizitatori am avea de castigat.Ce?Un forum mai activ, mai spumos (Sau macar incercarea de al face mai activ).
Atat punctele premium cat si titlul la alegere nu ma intereseaza.
Nu am jucat cu premium niciodata (lucru care se si vede datorita ineficientei mele).Deci daca as castiga ce as obtine?Daca as pierde ce as obtine?Acelasi lucru:totul si nimic.
Simtete liber sa pastrezi anonimatul (si cu ocazia asta imi cer scuze pentru intrebarea incomoda ce ti-am adresat-o).

O seara placuta.

P.S.:Hei,ce mai face g3cku ca nu l-am mai vazut? :confused:
 

DeletedUser

e ok nu ai de ce sa iti ceri scuze . eu cred ca daca as fi spus da particip automat ai fi venit si intrebarea ' care concurent esti ?' drept urmare cei ce frecventeaza forumul si cu care am jucat de-a lungul timpul ori m-am inteles ok pe forum m-ar fi votat ca deh asta e mentalitatea noastra , sa castige cunostinta nu cel ce merita iar cei cu care nu m-am avut ok pe harta ori pe forum i-ar fi votat pe altii ca ala imi e dusman sau e retard sau ... sau ... si de ce sa il votez eu pe el ? nu zic ca cele de mai sus sunt valabile in cazul tuturor membrilor dar din pacate se aplica in multe cazuri . si eu mi-am sustinut la un concurs o cunostinta din joc dar apoi am regretat ca am facut-o .

@ adex : ce-ai facut bre ? ai zis ca votezi proza si-ai votat altceva ? off
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Eu cred ca e mai bine ca la un concurs sa se pastreze anonimatul pe cat posibil, tocmai pentru a se pastra obiectivitatea voturilor.
Asta oricum nu va opri "propaganda" facuta de unii sau de altii prin PM-uri, skype, mess, etc, dar macar se va limita pe cat posibil.
 

DeletedUser

Rezultate concurs

Locul I - concurentul 2 (Chevyx) - 28 voturi
Locul II - concurentul 5 (ovidiu 11) - 25 voturi
Locul III - concurentul 4 (wresalmenia) - 9 voturi


Premii

Locul I - 400pp și titlu la alegere pe forum pentru 30 zile
Locul II - 200pp și titlu la alegere pe forum pentru 15 zile
Locul III - 120pp


Felicitari tuturor participantilor :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Felicitari tuturor pt ideile voastre, asta arata ca totusi se mai poate salva ceva :D Si felicitari Chevyx pt locul I :D
 

DeletedUser18865

Chevyx felicitari pentru castigarea concursului.
Iti spun doar acum, nu din lipsa de spirit de solidaritate ci din lipsa de timp.O fac totusi deoarece mi se pare normal sa felicit un castigator, fie chiar si acum.
Nu am facut-o pe privat deoarece am 99% plin, si toate mesajele sunt necesare.

O seara buna sa ai. :)
 

DeletedUser35216

Felicitari Chevyx !
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus