Discutii: Concurs "Graficienii Forumului"

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Purtati discutiile in limitele bunului simt si respectand Regulamentul, va rog.
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
O mica observatie ... "Echipa Team Triburile" suna cam rau, se poate renunta la "team" chiar daca suna mai interesant.
 

DeletedUser

adex daca e sa ne gandim e pleonasm:))
doar ca un cuvant e mai "smecher/ cool" decat celalalt pt ca e in engleza:cool:
 
Ultima editare de un moderator:

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
@n.paul

Creatiile va rog sa fie unice si sa lasati imaginatia sa curga!

3. Creatiile sa fie decente, fara atacuri la persoana


In rest pot contine ce doriti voi atata timp cat sunt indeplinite conditiile.

@--emy--

Nu se specifica nicaieri ca participarea este obligatorie.

LE : Voi folosi semnatura desemnata castigatoare prin votul vostru timp de minim 30 de zile.

Succes :)
 
Ultima editare:

DeletedUser

mah daca tot avem dreptu sa discutam de ce ai sters ce am postat?
 

DeletedUser

pai hai sa discutam si noi in limitele bunului simt, nu sa facem comparatie cu comunismul sau nazismul, va rog.
 

DeletedUser5809

Pentru ca bunul simt s-a pierdut pe drum. Este un concurs, incercati sa va bucurati de el si sa va folositi talentele si cunostiintele pentru a crea o semnatura cat mai frumoasa.
 

DeletedUser

=))))))))))


va fi interesant cine se va inscrie....banuiesc ca nimeni;)
 

DeletedUser28967

cine mi-a sters lucrarea????????????????????????/si pe ce cauzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa?????????????
 

DeletedUser5809

Eu am sters. Concursul este semnatura grafica, nu text cu poezii. De asemenea, aici este sectiunea de off topic, dar majoritatea regulilor sunt inca in vigoare. Am sters sa fiu cu bun simt si sa vad daca tu ai bun simt.
 

DeletedUser28967

am scris o poezie frumoasa pentru rakanishu nu ai simtul poeziei...
 

DeletedUser38225

Deci unde sunt operele de arta/participanti? Vreau sa se bucure si ochiul meu cu ceva "semnaturi" :D
Nu doresc sa deranjez sau sa fac vreo aluzie,dar....Nu vi se pare..sa zicem ciudat.. ca trebuie sa ii facem lu rakanishu semnatura sau mai stiu eu ce? Suna a "ceausism", fara suparare..
Oricum..Traiasca tovarasu' Rakanishu
 

DeletedUser5809

Topicul este despre altceva, nu poezii.

V-as ruga sa lasati totusi spamul.


Deci unde sunt operele de arta/participanti? Vreau sa se bucure si ochiul meu cu ceva "semnaturi" :D
Nu doresc sa deranjez sau sa fac vreo aluzie,dar....Nu vi se pare..sa zicem ciudat.. ca trebuie sa ii facem lu rakanishu semnatura sau mai stiu eu ce? Suna a "ceausism", fara suparare..
Oricum..Traiasca tovarasu' Rakanishu
Este un concurs, inspirat de faptul ca jucatorul cavalleras face semnaturi pentru toti, acum are ocazia, daca vrea, sa primeasca si o mica rasplata. El si altii care se pricep la semnaturi.
 

DeletedUser28967

cui pasa?is 400pp in joc pentru locul 1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!apropo asta e off topic,ce ai cu spamul Jackas?
 

DeletedUser5809

Este off topic, in sensul ca se poate deschide topicuri despre orice, dar fiecare topic intra sub incidenta regulilor, adica trebuie sa mentii subiectul.
 

DeletedUser

Va rog sa postati pe subiect, nu pe langa el.

Regulament:

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
1.3. Va rugam sa nu raspundeti la off topicuri si sa nu postati in topicuri care probabil vor fi sterse.
2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
4.1. Unele sectiuni au reguli specifice. Va rugam sa le cititi inainte de a posta.
5.1. Incalcarea regulilor duce in prima faza la avertisment. Mai multe avertismente pot duce la banarea de pe forum, temporara sau permanenta.
6.1. Moderatorii si adminii au dreptul de a edita, sterge mesajele si/sau inchide topicuri.
Daca mesajul dumneavoastra a fost sters sau editat atunci inseamna ca stergerea/editarea a avut la baza un motiv intemeiat. Va rugam respectati instructiunile lor.
6.3. Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice incercare de a deschide o discutie pe aceasta tema pe forum va fi considerata infractiune si pedepsita cu un avertisment iar tema va fi inchisa/stearsa .
Exceptie de la regula face o discutie la modul general, fara absolut nici o referire la o anumita persoana (membru al forumului, moderator sau admin) si/sau sanctiune primita. Aluziile de orice fel sunt de asemenea interzise.

Va multumesc, iar acum reveniti on topic!
 

DeletedUser

Topicul este despre altceva, nu poezii.

V-as ruga sa lasati totusi spamul.



Este un concurs, inspirat de faptul ca jucatorul cavalleras face semnaturi pentru toti, acum are ocazia, daca vrea, sa primeasca si o mica rasplata. El si altii care se pricep la semnaturi.

Probabil ca o sa particip si eu, da' mai la sfarsit, din cate am vazut e timp, eu mai am una intre timp de facut lui plesuv28, promisa dinainte, si trebuie sa i-o fac inainte de cea a lui raka, ca asa e frumos. :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus