Discutii CSS

DeletedUser

eu sper sa participi si tu Blondy :)...

@ Robert si pe tine as vrea sa te vad pe aici, in masura timpului tau disponibil..
 

DeletedUser

blondi ... ideea e sa fie premiate creatiile cu autorii lor . fara un pic de secretomanie ( atat cat se poate pentru ca autopromovari pe privat tot vor exista ) nu vor fi votate creatiile cu autorii , imi amintesc de un concurs castigat de un ucigas al limbii romane care m-a facut sa imi aleg semnatura actuala .
da clara , macar o semnatura trebuie sa puna si robert altfel il propunem la ban permanent :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser39591

Dar chestia cu voturile PROXY ?
Sau alte chestii ...
(Sau aceasta va fi dupa ? :O)
 

DeletedUser

am timp, dar tema asta e asa de straina inimii mele inghetate ca nu gasesc nici strop de inspiratie :((
ce sa ma fac clarisima, ce sa ma fac, forumule? nu am cu ce sa particip
 

DeletedUser

inimioare, floricele, ciocolata, ursuleti, cupidoni... indragostiti Blondy... :)), gasesti tu o forma pentru ele:D
 

DeletedUser

:)) buna idee... le pun toate gramada, mai bag si niste pisici pufoase, vreo doi porumbei, un arcas sau doi... si scriu un text
 

DeletedUser

Cam saracacios concursul dar merge .

Sper sa putem face propaganda ! :)))
 

DeletedUser

10 mesaje /zi = 1 mesaj la 2.4 ore => nu e cine stie ce :D
acum cred ca m-am prins de o chestie dar nu sunt sigura: voi ziceti propaganda la cersitul de voturi? nu la promovarea lucrarii?
 

DeletedUser

da, pt noi cei care votam, propaganda = cersit de voturi, s-a intamplat la fiecare concurs de pana acum, din pacate, sunt putini care au votat o lucrare pt ca le-a placut sincer :(
 

DeletedUser

pai asta cam tine de integritatea votantilor... nu crezi?... eu personal, am votat ce mi-a placut... :) si sunt sigura ca au mai fost si altii in situatia mea...
 

DeletedUser

Nu trebuie va certati. Daca aveti nedumeriri in legatura cu alegerea celei mai bune lucrari, ma puteti alege pe mine :)
 

DeletedUser

ce sunt alea semnaturi ?

semnaturi.jpg
 

DeletedUser

Perecentage : Cat Horizontal si cat Vertical ?

Sau Pixels : Cat horizontal si cat Vertical ?

Trebuie sa modific rezolutia la imagine din paint si nu prea stiu ..
 

DeletedUser

- Dimensiunile semnaturilor: max 100 pixeli (vertical) si 600 pixeli (orizontal)
 
Sus