Discutii CSS

DeletedUser

si eu tot ce mi-a placut, dar cum am mai zis, sunt foarte putini care voteaza ceea ce le place lor.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Apropo de promovari si/sau alte prostii de genul asta...am uitat, atat eu cat si Clara, sa specificam ca se exclud din "cursa" operele care beneficiaza de propaganda excesiva deovedibila ( autopropaganda mai exact ).
Era sa uit...concurentii vor fi postati cu Nr.1,2,3...etc ( fara nume ), deci nici texte de genul : "concurentul x sunt eu" , sa nu vad !

Etapa asta o sa permitem si animatiile, dar de la etapele urmatoare vor fi acceptate doar creatii in format jpg, png sau text.
 

DeletedUser

semnaturile trebuie sa se prezinte asa:
farapromovare.jpg

pot lasa sa mi se inrevada o geana? :))
 

DeletedUser18865

Etapa asta o sa permitem si animatiile, dar de la etapele urmatoare vor fi acceptate doar creatii in format jpg, png sau text.
Nu vad de ce ati face una ca asta. Si da, am citit si postul lui robert, dar tind sa nu ii dau dreptate. Fiecare ar trebui sa concureze pe proprile puteri si cunostiinte. O semnatura niciodata nu (sau de putine ori) va iesi asa cum trebuie daca exista prea multe restrictii. O semnatura animata nu inseamna si o semnatura mai buna. Poate ca acum o fac animata, poate data viitoare ma gandesc sa o fac statica, fie din lipsa de material sau/si cunostiinte, fie datorita aspectului care in final poate va iesi mai ingrijit.

Eu sunt adeptul semnaturilor statice, dar la fel de bine imi plac si cele animate. Pentru cele dinamice trebuie mai multa munca, mai mult timp. Si normal ca cu cat vei investi mai mult timp si munca intr-o semnatura, aceasta va iesi mai frumoasa.

L.E.:Iar cat despre teme viitoare, propun:
-Semnaturi simbol (care sa simbolizeze o idee, o cauza)
-Semnaturi despre sport (despre fotbal de exemplu; la cereri semnaturi multa lumea a vrut asa ceva)
-Semnaturi la libera inspiratie (despre orice)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

foarte frumos postul lui joyman2 :)

dragi organizatori, chiar nu e nevoie de prea multe restrictii, e posibil sa nu fie prea multi participanti mai ales la o competitie de cursa lunga, lasati-le mai bine mai multa libertate de a se distra lucrand asa cum le dicteaza inspiratia la fiecare tema :)
eu am doua probleme legate de concurs:
1-interzicerea (auto)promovarii, inteleg scopul (si sunt 100% de acord cu el), dar nu cred ca ati gasit mijlocul potrivit pentru atingerea lui
2-gaselnita cu interzicerea animatiilor - chiar daca vine de la un maestru al graficii, e un pic cam... rusinoasa, sa fim seriosi, cavalleras a facut multe semnaturi animate, a cules laurii binemeritati, a le numi acum sclipoceli e cel putin ciudat; poate sa impuna o asemenea idee intai pe forumul unde este moderator si daca acolo da rezultate in mod sigur noi vom fi cei care vom cere asta si aici :)
 

DeletedUser

Maine o sa vedeti o lucrari foarte bune, dar sper sa votati cat mai corect.
 

DeletedUser

nu, maine e ultima zi de inscriere in concurs... luni postam lucrarile :D...
 

DeletedUser

Mariti si voi premiile ? Concursul trecut locul 1 a fost de 600 pp ! :D

Macar : Locul 1 - 500 pp , Locul 2 - 300 pp , Locul 3 - 200 pp !
 
Sus