Discutii despre interviuri

DeletedUser37773

Felicitari Claudiu!!!:)

Gasti2008...cred ca esti in alt film....:rolleyes:
 

DeletedUser

bun interviul, are mare dreptate, in formula actuala Armada nu mai rezista pe L4 :)
 

DeletedUser37773

Felicitari MIR ! :)
repede te-ai reacomodat, parca nu ai lipsit de loc de pe joc...:D
 

DeletedUser8697

Felicitari MIR ! :)
repede te-ai reacomodat, parca nu ai lipsit de loc de pe joc...:D

mda.. lucrez la reacomodarea vecinilor de harta cu mine acum..

@Gabby: multumesc, pana la urma e pt. tine, tu erai curiosul care vroia sa stie mai multe despre mine..

Si nu ma mai prostiti sa scriu pe forum, da? si acum imi amintesc de virusul "conferinte skype"..
 

DeletedUser

MIR,macar din cand in cand viziteaza-ne....sau te-am suparat asa rau ?
 

DeletedUser8697

ca esti simpatic; cred ca am multumit-o si pe Ramoluad cu postul asta.. nu de alta dar e al doilea.. si asta in decurs de doar 2 zile..
 

DeletedUser13804

Felicitari Alex si Cristi pentru interviuri! Cum zice si Gaby, toata stima si multa bafta in continuare.
 

DeletedUser5970

Frumos Alex, felicitari, inca un Master adevarat. Ca si ceilalti intervievati, ai ramas ancorat in realitate si nu ai avut tendinta de a te umfla in pene in fata publicului si a reporterului.
Si la cgal am remarcat aceeasi treaba, stie ce vorbeste, recunoaste unde a gresit si de aici si toata stima pentru el. Pacat ca l-au prostit altii, era baiat bun.
 

DeletedUser

Stai linistit ca nu m-a prostit nimeni insa realitatea e crunta din pacate, prea multe conturi, prea mult cp pierdut degeaba si toate astea se bat cap in cap cu acel scop de a inchide o lume. Am vazut o oportunitate de a progresa spre acel scop si am fructificat-o. Acel scop pana la urma il avem fiecare dintre noi, singura diferenta e ca eu sunt mai flexibil decat altii atunci cand trebuie.
 

DeletedUser

N-are nimeni tupeul sa faca asa ceva, s-a mai incercat si pe alte lumi, sunt maxim 5-10 oameni care ar avea tupeul, restul sunt de gargara, nu cred in varianta asta ca as aplica-o primul :).
 

DeletedUser5970

Atunci hai sa semnam un tratat, de sarbatori si toata vara nu ne atacam, renteaza pt toata lumea :p
 

DeletedUser

07.04.
08:46 Tribul a retras oferta de pace către Master.
07.04.
08:46 Tribul Master a propus pacea.

Am fugit, am sarit peste scari, peste cutii, peste matzele care mi se bagau printre picioare si n-am apucat sa dau click de Accept ... offf, data viitoare imi pun laptopul sub perina.
 
Sus