Discutii Interviuri

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser36143

Intrebare:

cat la suta din raspunsurile date la intrebari sunt dictate si corectate de colegi pe skype ? :p
 

DeletedUser5809

Intrebare:

cat la suta din raspunsurile date la intrebari sunt dictate si corectate de colegi pe skype ? :p

Adica? Intrebarile i le trimit direct persoanei in cauza, nu vad de ce ar raspunde la ele tot tribul lui.

credeam ca stai de vorba cu el :D


e mai bine asa...nu pierzi vremea dar ai de asteptat!

Ar dura mai mult sa incerc sa il prind online cand sunt si eu. Asa am facut si cu celalalte interviuri si intotdeauna am primit raspunsurile maxim a doua zi.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser36143

Ok ok, imi fac timp maine sa fac intrebarile si sa i le trimit lui Brago.:D
Daca aveti anumite intrebari mai picante care vreti sa i le pun, aveti timp pana maine sa le postati aici sau sa imi trimiteti msg privat cu ele.

adresasem o intrebare la indemnul tau

........
Ar dura mai mult sa incerc sa il prind online cand sunt si eu. Asa am facut si cu celalalte interviuri si intotdeauna am primit raspunsurile maxim a doua zi.


credeam ca voi sunteti on mai des decat noi :) - se pare ca nu e chiar asa
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5809

Majoritatea dintre noi au slujbe, facultate, etc. In functie de cat de activa e lumea, poti sa intri odata pe zi sau de mai multe ori.
 

DeletedUser13059

las ca si asa o lenivit mult timp , de plesuv nici nu mai stiu daca mai traieste sau nu .... sau a uitat de L14 :(?
 

DeletedUser5809

Cu brago nu mai vine. A zis ca nu poate si a refuzat.

Daca aveti pe altcineva in minte, sa imi spuneti si o sa incerc sa schimb intrebarile pentru aceea persoana.
 

DeletedUser

Hai mai Brago nu esti in stare nici un interviu sa il faci singur?:))


hai fa`l cu tribul pe skype dar macar sa il faci :D
 

DeletedUser

Cu brago nu mai vine. A zis ca nu poate si a refuzat.

Daca aveti pe altcineva in minte, sa imi spuneti si o sa incerc sa schimb intrebarile pentru aceea persoana.

LooL. Si se mai crede imparat. Stau si ma gandesc - cu cine suntem noi in razboi !? Cu papagalu' pe nume acvila - nume potrivit, altceva n-a gasit stapanu' Brago - si cu Brago - alt nume la papagal n-a gasit !:( :rolleyes:

Sa-l vedem pe LordKaos.. Si el - mare jucator, vrem sa-i vedem maiestria..

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13059

Lordkaos nu are voie sa vorbeasca in interviu contra CIRC asa ca poate face bine si refuza si el daca va fi supus interviului
 

DeletedUser

buey nici un interviu nimic?:(

haideti ca sa schimbat toata harta! mai are lumea ce sa zica acum :D
 

DeletedUser18063

pai cui sa mai ia interviu?
Nu mai sunt vedete pe L14 :D:p


Au fost vreodata vedete pe L14??\
Eventual vedete gen "romania"....Simona Sensual,etc...alea nu sunt vedete...doar bagatori de seama....stralucesc putin si dupa arunca perla ......si se fac de cacao....cam asa au fost si vedetele pe L14...
 

DeletedUser

ralf...relax...zici ca esti constipat...ai scapat de cir...
Am facut o gluma...
In general nu exista vedete in jocul asta ,nu este vorba numai de L14.In jocul asta pot fi:
1.copii teribilisti,copii care nu sunt ceea ce vor ei sa fie in viata reala si aici vor sa isi creeze imaginea perfecta a "EU-lui"
2.oameni plictisiti de viata,de job-ul lor,cu prea mult timp liber deoarece nu au un job solicitant si care sa le dea satisfactie
3.femei care nu sunt multumite de viata lor sexuala si se refugiaza in joc
4.barbati care nu sunt multumiti de viata lor sexuala si se refugiaza in joc
5.si oamenii normali,numiti noobi care nu isi bat capul cu jocul asta sa afle cat mai multe despre el
Vedete nu sunt si inafara de punctul 5 ,toti sunt oameni cu diferite complexe.

Acum nu stau sa spun de fiecare jucator carui tip apartine,nu e frumos din partea mea...insa sunt sigura ca fiecare se regaseste in una din cele 5 tipologi de jucatori de triburi.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus