Discutii interviuri

DeletedUser

hopa....incep sa se agite apele pe L5 :))...inca un razboi :)

Erau unul pe aici care care comenta la adresa mea( si nu e madfalcon81)...altul care e el oracol si isi da cu presupusul.Baiete...explica ce ai vrut sa spui ca sa intelegem si noi.Si apropo....cine esti tu ca nu am auzit de tine...sau esti altul care se da mare si tare din spatele unui nick??? :D
 

DeletedUser

doar vise...
pareri deloc magulitoare si ingratitudine maxima...bine ca reprezinta doar parerea personala a unuia rupt de realitate si nu politica tribului.


ma mir ca a recunoscut meritele lui kabyna...oare ce interese il determina la linguselile astea? sa fie oare incercarea de apropiere fata de 3-sla?

ALIAT, prietenii raman prieteni indiferent de trib...iar tu iti vei lua tzepe ca pana acum, continua in stilul asta.

Este putin cam aiurea postarea...:|
Daca era pe interes...Facea si el alte magarii...gen care voi le stiti!!!
Si sa sti si tu ca in calitate de conducator...este frumos sa recunosti pur si simplu drepturile altor jucatori ...Trebuie sa se tina o relatie diplomatica...cu un limbaj diplomatic...atat timp cat suntem si aliati!

In rest...nu am ce sa zic...Jucati solitaire in contunuare :))=))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

desi par 2 triburi dominante , wanted si magic , nu cred ca unul din ele va castiga razboiul pe cont propriu ci doar prin interventia unui cel de al 3lea trib care va ajuta punerea sub presiune a tribului advers , alta modalitate nu vad :D
 

DeletedUser

desi par 2 triburi dominante , wanted si magic , nu cred ca unul din ele va castiga razboiul pe cont propriu ci doar prin interventia unui cel de al 3lea trib care va ajuta punerea sub presiune a tribului advers , alta modalitate nu vad :D

deja L5 e impartita ca naiba, unii au alianta cu altii, aia la randul lor au razboi cu ceilalalti, care au alianta cu primii..si uite asa..nu cred ca e doar intre wanted si magic, cred ca cine va stii cel mai bine sa o fenteze diplomatic va avea castig de cauza.. din nou, imi exprim convingerea ca diplomatia va asigura suprematia unui trib sau distrugerea altuia..
 

DeletedUser

mult bla bla in cel interviu cu ALIAT,referitor la partea de comunicare ii sugerez sa coboare din varful copacului acolo unde considera d-l ALIAT ca se gaseste si sa devina pertinent si poate vom comunica pe viitor,nu suport nici marsavia,nici narcisismul,nici laudatorii,nu-mi plac oamenii duplicitari si mai sunt multe de comentat doar in urma unor telefoane si intalniri,cand va vrea sa comunice cu mine sa rezolve toate cele scrise de mine si putem comunica,pana atunci ptr mine este un jucator pe harta caruia nu-i port nici un respect si nici nu ma intereseaza manariile lui,doar in visele lui poate cadea 3a si de-as as ramane doar eu si nu-i voi face jocurile lui perfide,desi sunt mult mai multi contra lui,ar trebui sa se laude cu ce trib maret face el din recrutari independente si cum se sprijina singur ,nu cu ajutorul aliatilor,mereu a stiut sa se invarta dar cu mine nu-i va merge ever:))gata mai scriu peste cateva luni lasa balacareala pe seama altora
 

DeletedUser16415

cu tine nu poate comunica nimeni ; asa ca de apreciat ca unii inca mai incearca :D
nici noi nu suportam inobilatori interni si uite ca tot trebuie sa-i acceptam ... ca doar is conturile de top :D :D :D

PS: la restul nu ma bag va "spalati" voi intre voi ca de la duplicitar la "duplicitar"
 

DeletedUser

DOMNULE ALIAT ne vedem noi pe harta.nu spun multe dar am revenit pe jok pt tine si ceata ta de viteji...

si apropo... noi nu sarim la bataie...(cum fac unii)
 

DeletedUser

Irina singura ti-ai bagat tribul intr-un razboi pe care iti zic sincer ca il veti pierde. Nu conteaza ce este acum pe harta, sau mai bine zis fa-ti toate calculele, ai cota mare, esti trib dominant, etc etc..

Dar ... ** peste cateva luni si o sa-ti aduc aminte vorbele tale.
La momentul oportun o sa vin si eu cu detalii.
O sa vada toata lumea 5 cine este pavone, am ajuns sa le dau si eu dreptate lui megara si rugayah cand se luau de ea.
Un singur lucru va zic la toti acest razboi a fost provocat si este sustinut de pavone prin toate chestiile ce le-a facut in joc impotriva mea si a tribului WANTED.

ce razboi remus? poate ca intru eu mai rar pe cont dar totusi daca ar mai avea magic un razboi as stii de el.
ca tu vrei razboi cu magic este una, mai conteaza si ce vrea tribul din care faci parte. nu esti dumnezeu ci doar unul dintre conducatorii acelui trib iar orgoliile tale personale ar trebui sa le lasi deoparte si sa tii cont de bunastarea tribului.

si-apoi, ce sa pierdem noi? boii de la bicicleta?
si cu cine, cu tine? care 3 ani te-ai razboit cu crazy si n-ai fost in stare de nimic? care ai latrat la rainn si apoi ai fugit cu coada intre picioare si-a ramas doar magic sa duca razboiul cu unique?

ce-ai facut tu remus? ai stat deoparte un an si ceva, altii ti-au tinut tribul, altii au purtat razboaiele, altii au muncit. si vii tu acum si te lauzi si te umfli in pene. cu ce, cu munca altora?

noroc ca nu te baga nimeni in seama si te lasam toti sa vorbesti si sa-ti faci sagetile tale pe harta si mai nu stiu ce scheme....sa dai tu 3000-5000 de atacuri cum obisnuiesti...si sa nu iei niciun sat :))))
noi nu ne batem capul cu atatea desene/strategii/combinatii...dam atacuri cum or fi ele, important este ca luam sate.

si iti repet inca o data: nu ma mai ameninta, nu accept nici in RL amenintari dar pentru un rahat de joc.
 

DeletedUser38328

sunt 3 interviuri pentru 3 ani de joc, concluziile le trage fiecare .
 

DeletedUser

As propune pentru urmatorul interviu pe canibalulcatalin sau dondon75,adica liderii triburilor de pe locul 2 si 4,rog moderatorul sa se miste mai cu viata ;)
 

DeletedUser29650

Propunerea este f ok, as vrea sa vad ce are de zis catalin, mie mi se pare mega decent omul:)
 

DeletedUser29207

propuneti doar oamani din top, conducatori, diplomati, lingusitori si mari bagator de seama, locuri.....postari si alteee
luati oameni care au luptat (fosti conducatori care inca dau lectii ) si lupta pe harta actual 1vs1 cum nu o face nimeni doctoru10 si kastravete (sau alti daca stiti voi)
va invartiti in cercul asta de pe dragul vostru forum extern.... zmeiilor
 

DeletedUser16415

macar daca dedeai si tu ceva exemple bune.
Sunt de acord cu propunerile lui danimax si nervosul.

PS: propunem si un moderator? ca sigur copilasu nostru de aici nu stie sa faca interviu :D
 

DeletedUser

adevarul ca mult mai interesant ar fi un interviu cu un jucator si nu cu un lider. jucatorii fac jocul, ei duc greul, ei fac statistica, liderii doar trag sforile.

@legend
nu-l cunosti pe doc, nu te poti pronunta in necunostinta de cauza. doc chiar este un jucator bun, unul care a facut ceva in partea lui de harta
 

DeletedUser

Iara tu miss "paun" incepi cu linguselile, apropo pavone=paun asa am inteles eu candva, sau poate ma luminezi tu, nu stiu cat de mult il cunosti tu pe doc, as fi tare curios daca in afara ca e in MAGIC mai stii si altceva despre el. Pai da mai pavonito, lideri care sunt pe prima linie a oricarui razboi merita "intervievati", cei care trag sforile/ adica lideri aia cred ca te refereai la tine? Sau poate ma contrazici cu argumente nu cu limbaj de mahala..pardon, limbaj academic si fara sa fie agramat ..poti asta? Nu tu nu poti ... e clar ca nu poti, cum sa poti tu sa faci asa ceva cu cineva care iti place sa-l iei la misto si mai cum ai zis..? hai ca nu imi aduc aminte aminteste-mi dinnou...
 

DeletedUser

tu iarasi te faultezi singur..:D mai gandestete in legatura cu 'tras sfori' si 'prima line&conducatori' ca iti dai singur peste bot..:p
gandeste bine la trecutul,prezentul si viitorul tau,ca sa nu dau eu exemple ca nu ee frumos;)
 
Sus