Discutii interviuri

DeletedUser

nu e rautate...ci doar curiozitate...
multi spun ca acest joc e ca un drog...vroiam sa stiu daca si in cazul ei:) si mai exact, daca se verifica zvonurile:D:D:D

e mai rau decat etnobotanicele , am auzit :D

app : stii ce se spune despre curiosi , nu ? :p
 

DeletedUser

Cum reuseste Pavone sa tina de partea sensibila, atatia masculi feroce, ar fi o intrebare intrebatoare din partea mea.
 

DeletedUser14300

la asta am eu raspunsul:))) dar iti spun pe privat sa nu afle toata lumea, sa o plagieze:)))
 

DeletedUser14300

te grabesti sa aplici asta cu aliat?... nu functioneaza decat la femei:)))
 

DeletedUser

Ce treaba as putea sa am eu cu Remus? Eu vreau sa-mi deschid un ABC in colt de bloc si sa-l carmesc cu mare spor spre bogati nemasurate.
 

DeletedUser

din pacate interviul mi s-a parut slabut si prea tern, fara sa vreau sa acuz pe cineva pentru asta. irina e un om pe care ma bucur ca l-am cunoscut in viata reala si chiar daca parerile noastre pe triburi nu mai coincid eu sper ca am ramas prieteni si o sa ne mai vedem candva. e un om mult mai spumos si interesant decat a razbatut din interviu si se mai adauga ceva: mai mult sau mai putin (mai mult insemnand control absolut si mai putin influenta absoluta asupra deciziilor majore) irina influenteaza minim 5 triburi din top 8 iar asta spune emorm de mult despre ea :)
 

DeletedUser

Intr-adevar pentru un lider al lumii 5 acest interviu a fost cam "slabut", nu cred ca e vina lui pavone ci mai degraba al intrebarilor, unele sunt prea simple, cele mai cu dificultate lipsesc cu desavarsire, sper ca pe viitor sa fie acceptate si intrebarile mai "stanjenitoare" sau al caror raspuns reflecta situatia actuala a hartii, a razboaielor, a conflictelor, a prieteniilor, lucruri cu substrat si cu adevarat importante.

Felicitari pentru diplomatia raspunsurilor.
 

DeletedUser

oricum,frumoase raspunsuri...cine urmeaza??? :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Am redactat cateva, da. :)
Daca doriti, pe viitor, am sa las mesajele asa cum mi-au fost trimise.
 

DeletedUser14300

si cam ce ai editat?
si da...ar cam trebui lasate asa cum sunt pentru a nu se creea confuzii;)
 
Sus