Discutii interviuri

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Il propun pe Alci 2 pentru un interviu.Poate putin cunoscut de multi,dar va garantez ca e un jucator si conducator excelent.
 

DeletedUser2821

Il propun pe Alci 2 pentru un interviu.Poate putin cunoscut de multi,dar va garantez ca e un jucator si conducator excelent.

Foarte excelent a carui trib a disparut :)) .

Ca jucator , da , pare bun , insa jucator bun nu e = conducator bun .
 

DeletedUser

Foarte excelent a carui trib a disparut :)) .

Ca jucator , da , pare bun , insa jucator bun nu e = conducator bun .

dupa ce ai zis tu ar insemna ca doar un conducator trebuie sa dea interviuri dar jucatorii din trib care au facut cei mai greu nu merita sa fie bagati in seama nu?
 

DeletedUser

Eu il cunosc mult mai bine decat tine,si crede-ma,stiu ce vorbesc.E si un foarte bun conducator si organizator,dar numai cand timpul ii permite.O sa vedeti ca are multe lucruri interesante de zis,daca o sa vrea sa le zica,bineinteles.
 

DeletedUser

chiar daca am fost dusmani pe l18 pot sa zic ca aici2 este un jucator bun si mai sunt multi jucatori buni
 

DeletedUser2821

dupa ce ai zis tu ar insemna ca doar un conducator trebuie sa dea interviuri dar jucatorii din trib care au facut cei mai greu nu merita sa fie bagati in seama nu?

Nu am zis asta - dar uite-te ca a silviu a zis ca e un bun conducator , unui conducator nu ii pleaca tribul in primul rand si in al doilea rand nu jumatate la dusmani jumatate la aliati cum a fost acuma , asa ca scuteste-ma , de parerile personale .
Oricum dupa cum deduci din ce zic eu ce vrei tu , imi dau seama de nivel ..
 

DeletedUser

Nu am zis asta - dar uite-te ca a silviu a zis ca e un bun conducator , unui conducator nu ii pleaca tribul in primul rand si in al doilea rand nu jumatate la dusmani jumatate la aliati cum a fost acuma , asa ca scuteste-ma , de parerile personale .
Oricum dupa cum deduci din ce zic eu ce vrei tu , imi dau seama de nivel ..

Pentru cultura ta generala,Ez k44 a ajuns in forma sa finala dupa diferite fuziuni si recrutari.La final a fost normal ca fiecare sa-si ia jucatorii cu care a venit in trib si sa plece und ecrede de cuviinta.Astfel ca tzacapaca si-a luat oamenii sai si s-a dus in Circus iar alci si-a luat oamenii sai si s-a dus in Sconcs.
Cauzele care au dus la aceasta scindare sunt mai putin importante
 

DeletedUser2821

Pentru cultura ta generala,Ez k44 a ajuns in forma sa finala dupa diferite fuziuni si recrutari.La final a fost normal ca fiecare sa-si ia jucatorii cu care a venit in trib si sa plece und ecrede de cuviinta.Astfel ca tzacapaca si-a luat oamenii sai si s-a dus in Circus iar alci si-a luat oamenii sai si s-a dus in Sconcs.
Cauzele care au dus la aceasta scindare conteaza mai putin.

Da, cam asta inseamna incapabilitatea de a forma un trib in mare parte , fuziuni peste fuziuni , omogenitate 0... Membrii unui TRIB nu trebuie sa fie loiali unui CONDUCATOR/INTEMEIETOR ci TRIBULUI !
 

DeletedUser

Da, cam asta inseamna incapabilitatea de a forma un trib in mare parte , fuziuni peste fuziuni , omogenitate 0... Membrii unui TRIB nu trebuie sa fie loiali unui CONDUCATOR/INTEMEIETOR ci TRIBULUI !

Tribul reprezentand ce?
Tu imi ceri sa fiu loial unui nume,sau unei embleme?
Are dreptate "cine vrei" cand zice ca esti comic rau.
Eu joc alaturi de niste persoane,care pentru mine reprezinta "tribul".In momentul in care persoanele respective hotarasc ca ne este mai bine intr-un alt trib,ma conformez deciziei lor,pentru ca pentru mine "tribul" este in continuare reprezentat de aceleasi persoane.Pentru mine numele sub care ne prezentam pe harta este mult mai putin important decat persoanele care joaca sub acest nume.
Cum ar fi fost sa raman eu singur in Ez-K44 de dragul numelui,ca deh,era un nume frumos?
Hai sa incercam sa dam catusi de putin dovada de o gandire logica si sa nu mai aruncam vorbe in stanga si in dreapta doar de dragul de a spune ceva.
 

DeletedUser2821

Tribul reprezentand ce?
Tu imi ceri sa fiu loial unui nume,sau unei embleme?
Are dreptate "cine vrei" cand zice ca esti comic rau.
Eu joc alaturi de niste persoane,care pentru mine reprezinta "tribul".In momentul in care persoanele respective hotarasc ca ne este mai bine intr-un alt trib,ma conformez deciziei lor,pentru ca pentru mine "tribul" este in continuare reprezentat de aceleasi persoane.Pentru mine numele sub care ne prezentam pe harta este mult mai putin important decat persoanele care joaca sub acest nume.
Cum ar fi fost sa raman eu singur in Ez-K44 de dragul numelui,ca deh,era un nume frumos?
Hai sa incercam sa dam catusi de putin dovada de o gandire logica si sa nu mai aruncam vorbe in stanga si in dreapta doar de dragul de a spune ceva.

Cat timp membrii sunt loiali unuia dintre conducatori si nu conducerii tribului , tribul ala nu o sa fie niciodata un trib unit - dovada la voi ca fosti colegi acuma sunteti dusmani :) .
 

DeletedUser5596

Tribul reprezentand ce?
Tu imi ceri sa fiu loial unui nume,sau unei embleme?
Are dreptate "cine vrei" cand zice ca esti comic rau.
Eu joc alaturi de niste persoane,care pentru mine reprezinta "tribul".In momentul in care persoanele respective hotarasc ca ne este mai bine intr-un alt trib,ma conformez deciziei lor,pentru ca pentru mine "tribul" este in continuare reprezentat de aceleasi persoane.Pentru mine numele sub care ne prezentam pe harta este mult mai putin important decat persoanele care joaca sub acest nume.
Cum ar fi fost sa raman eu singur in Ez-K44 de dragul numelui,ca deh,era un nume frumos?
Hai sa incercam sa dam catusi de putin dovada de o gandire logica si sa nu mai aruncam vorbe in stanga si in dreapta doar de dragul de a spune ceva.

scpul unui conducator de trib este acela de ai face pe membri tribului sa dea tot ce au mai bun din ei pentru trib,am avut oameni care ar fi pierdut toate satele in razboaie fara final doar sa raman alaturi de trib si de ce inseamna acel trib...daca nu resusesti sa fi loial unui trib nu te poti numi jucator de triburile
 

DeletedUser2821

scpul unui conducator de trib este acela de ai face pe membri tribului sa dea tot ce au mai bun din ei pentru trib,am avut oameni care ar fi pierdut toate satele in razboaie fara final doar sa raman alaturi de trib si de ce inseamna acel trib...daca nu resusesti sa fi loial unui trib nu te poti numi jucator de triburile

... bun , complet . Ca jucator de triburile sunt si noobi si persoanele fara caracter :) .

Salutare snoopsule .
 

DeletedUser5596

sal michelle

pai sa fim seriosi cati oameni de genu pe care ia-m descris mai sus mai sti tu michelle?oameni care ar da totul pentru trib!!!daca stau sa ma gandesc bine ultimul om pe care la-m cunoscut de genul a fost erwinn rommel ala da jucator de triburile
 

DeletedUser

sal michelle

pai sa fim seriosi cati oameni de genu pe care ia-m descris mai sus mai sti tu michelle?oameni care ar da totul pentru trib!!!daca stau sa ma gandesc bine ultimul om pe care la-m cunoscut de genul a fost erwinn rommel ala da jucator de triburile

L-ai cunoscut pe Rommel?Esti tare nenica!Ai luptat impreuna cu el in nordul Africii?
Ceea ce vad ca nu vreti voi sa intelegeti,e faptul ca tribul este format din niste jucatori.Si tocmai acesti jucatori dau fiecarui trib un spirit aparte.In momentul in care jucatorii care formeaza tribul respectiv parasesc tribul,se pierde automat si spiritul tribului.Un trib nu poate fi "insufletit" decat de niste jucatori.Fenomenul pe care voi il numiti "spirit de trib" se traduce de fapt ca prietenie si loialitate fata de niste jucatori cu care ai impartit acelasi trib.Nu "tribul" ii leaga pe jucatori,ci prietenia!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus