Discutii interviuri

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser28580

da ma ,dar ei se refera ca tipul ala nu era cine stie ce conducator,ca nu a stiut sa tina legati 60 de oameni intr-un trib.ca voi erati 10 prieteni care v-ati gandit sa va faceti un trib era altceva,dar ei vorbesc despre calitatea lui alci2 ca si conducator nu despre prieteniile voastre.
 

DeletedUser

da ma ,dar ei se refera ca tipul ala nu era cine stie ce conducator,ca nu a stiut sa tina legati 60 de oameni intr-un trib.ca voi erati 10 prieteni care v-ati gandit sa va faceti un trib era altceva,dar ei vorbesc despre calitatea lui alci2 ca si conducator nu despre prieteniile voastre.

N-ai inteles nici tu.Se pare ca trebuie sa va explic la fiecare in parte.
Alci 2 a venit in EZ-K44 cu un anumit numar de jucatori din tribul No1(fostul Respect).Nu erau cu totii prietenii nostri.Erau jucatori,care probabil au ramas placut impresionati de modul de a conduce a lui Alci 2 si l-au urmat.E greu sa-ti faci 50-60 de prieteni,chiar si intr-un mediu virtual.Mai ales intr-un timp atat de scurt,pentru ca lumea e deschisa abia de la inceputul lunii decembrie.
 

DeletedUser

scpul unui conducator de trib este acela de ai face pe membri tribului sa dea tot ce au mai bun din ei pentru trib,am avut oameni care ar fi pierdut toate satele in razboaie fara final doar sa raman alaturi de trib si de ce inseamna acel trib...daca nu resusesti sa fi loial unui trib nu te poti numi jucator de triburile

o mai mare minciuna ca asta nu am vazut,spunemi mie un conducator care a tinut un grup de jucatori si numele unui trib de la inceputu jocului pana la sfarsit

nu a fost si nu va exista un conducator care sa tinajucatori langa el,cum e si in viata reala toti dictatoriii sfarsesc impuscati dupa 30 de ani de conducere
 

DeletedUser

Un motiv pentru care alci 2,merita cu adevarat un interviu.

1 alci 2 [Sconcs] 4,16 Mio.


De asemenea un interviu merita si Alkesh.

2 Alkesh [Sconcs] 3,33 Mio.

Chiar daca va fi sa ne ducem de rapa,o s-o facem cu fruntea sus!
 

DeletedUser

silviu, dupa cum vezi aici se iau interviuri doar pe prietenii si tot mare lucru nu zic aia,daca te uiti putin toti se lauda ca ei sunt cei mai buni si cateva nume dintribu lor si ca e o lume slaba ca nivel de jucatori si doar ei sunt cei mai tari
 

DeletedUser24374

asa e sa ma bata mama
hai nu fi suparat ca te ia si pe tine acum la interviu :))))
 

DeletedUser

silviu, dupa cum vezi aici se iau interviuri doar pe prietenii si tot mare lucru nu zic aia,daca te uiti putin toti se lauda ca ei sunt cei mai buni si cateva nume dintribu lor si ca e o lume slaba ca nivel de jucatori si doar ei sunt cei mai tari

Intr-adevar!
Se pare ca astea sunt interesele.Daca nu ai gura mare pe extern nu ai sanse sa ti se ia vreun interviu.
Sunt foarte curios de ce a fost intervievat rookmaster.Omul chiar nu are nimic interesant de spus.
Povestea celor 25 de sate de pe nu stiu ce lume am mai auzit-o,si mi se pare in continuare la fel de neinteresanta ca si prima data.
In plus,oare nu intereseaza pe nimeni vreo parere din tribul care da jucatorii de rank 1 si 2 la inamici invinsi?
Poate ca intr-adevar e o lume lipsita de "mari valori",pentru ca aceste valori sunt "acoperite" de jucatori gen michelle2007(care am inteles ca joaca oricum pe un cont preluat de la altcineva) sau rookmaster.
 

DeletedUser2821

Vai de capul vostru =)) De cat jucati 6 luni , maxim , nu ? De fapt nu , cred ca 6 luni adunat ...

Vezi toti jucatorii aia care au fost intervievati au spus sfaturi pentru incepator - eu zic sa incepeti sa le ascultati .

ssilviu19 - tu esti un jucator slab , nu intervii cu nimic pe harta , nu deranjezi pe nimeni , de ce crezi ca ar trebui sa fi bagat in seama ? :)

Cine vrei - tu cine esti ? :)

Cat despre interviuri , doar nu ai vrea sa fie luate de la un trib pe duca - Sconcs , nu ?
 

DeletedUser

Vai de capul vostru =)) De cat jucati 6 luni , maxim , nu ? De fapt nu , cred ca 6 luni adunat ...

Vezi toti jucatorii aia care au fost intervievati au spus sfaturi pentru incepator - eu zic sa incepeti sa le ascultati .

ssilviu19 - tu esti un jucator slab , nu intervii cu nimic pe harta , nu deranjezi pe nimeni , de ce crezi ca ar trebui sa fi bagat in seama ? :)

Cine vrei - tu cine esti ? :)

Cat despre interviuri , doar nu ai vrea sa fie luate de la un trib pe duca - Sconcs , nu ?

aoleu astept momentu cand se va duce tribu tau pe duca ce vei zice:)))))
nu stiu ce sfaturi au dat ca am citit la toti si nu au scris nimic
Ne poti enumera cativa prieteni de pe L23?
Eu sunt prieten cu toata lumea....dar cei mai buni prieteni si cei mai vechi sunt:Eva222,Lord Catau,Markthebest,Aomix
Cu ei am jucat dupa lumea 12
Daca ar fi sa faci un top 5 al celor mai buni jucatori de pe L23, care ar fi acel top si de ce?
Pai care ii top 5 in lumea 23...........pentru moment asta e realitatea
In viziunea mea ar arata cam asa:
1.Eu
2.Tot eu
3.Cred ca eu
4.De ce nu eu
5.Eu vreau pe loc 1
Daca ar fi sa faci un top 5 al celor mai buni jucatori de pe L23, care ar fi acel top si de ce?
Nu stiu din astea ))
Pe viitor cu cine ai dori sa vezi un interviu, si de ce? Te-as ruga sa numesti cel putin un coleg de trib,un aliat si un „dusman”.
eagle. - coleg
kampf - aliat
dusman...nu ma intereseaza
si multe altele nu ma pun acum sa fac copy pentru nimicuri
 

DeletedUser24374

pai tu nu ai inteles un lucru acolo

Eu sunt prieten cu toti....adica si cu tine.........dar cei mai buni sunt ei
Deci si tu esti prietenul meu nu?
 

DeletedUser

Vai de capul vostru =)) De cat jucati 6 luni , maxim , nu ? De fapt nu , cred ca 6 luni adunat ...

Vezi toti jucatorii aia care au fost intervievati au spus sfaturi pentru incepator - eu zic sa incepeti sa le ascultati .

ssilviu19 - tu esti un jucator slab , nu intervii cu nimic pe harta , nu deranjezi pe nimeni , de ce crezi ca ar trebui sa fi bagat in seama ? :)

Cine vrei - tu cine esti ? :)

Cat despre interviuri , doar nu ai vrea sa fie luate de la un trib pe duca - Sconcs , nu ?

:))))
Esti mai praf decat ma asteptam :)))
Prietene,pentru unul care pana vinerea trecuta se loga in fiecare zi abia dupa ora 18:00,cred ca ma descurc destul de bine.
Din fericire,mai exista si jucatori ca mine,care au si o viata reala normala si sanatoasa.
Ce sfaturi sa-mi dea mie rookmaster,cand el n-a trecut pe nicio lume de 25 de sate?:))))
Sau ce sfaturi sa-mi dai tu,care preiei conturi gata crescute?
Si inca astept screenshot-ul ala care sa ateste faptul ca ai fost rank 1 la inamici invinsi pe o lume la mai bine de 6 luni de la deschiderea ei,pentru ca altfel o sa creada toata lumea ca nu esti decat un mincinos si un laudaros.
Sconcs e deocamdata tribul "de invins" pe 23,avand razboaie cu triburile de rank 1,4 si 8,asa ca,DA,de la Sconcs trebuie luate interviuri!

P.S.:Nu ma leg de ceea ce ai declarat in interviu :)))Ai reusit doar sa te faci de ras cu cele spuse in interviu :)))Mare jucator,mare caracter :)))
 

DeletedUser5596

o mai mare minciuna ca asta nu am vazut,spunemi mie un conducator care a tinut un grup de jucatori si numele unui trib de la inceputu jocului pana la sfarsit

nu a fost si nu va exista un conducator care sa tinajucatori langa el,cum e si in viata reala toti dictatoriii sfarsesc impuscati dupa 30 de ani de conducere

un conducator???Lizard king si a lui O.S.
 

DeletedUser28580

ssilviu, tu esti acelasi jucator care pe l14 care din 40 de sate a luat 15 barbare ? pai daca le scazi pe alea,nici tu nu ai trecut vreodata de 25 de sate ...
 

DeletedUser28580

crezi ca raspund provocarilor tale ? :)

si ca sa nu spui ca nu iti luminez viata monotona, iti voi da un raspuns ,si anume:da,am trecut de 100 de sate.

Cuceriri: 362 (+189-173)
cont , Cypyko , lumea 16 . in fine,te las sa fierbi in suc propriu , si apropo , ca tot vorbeai de realizari, eu consider ca rook a facut de 30 de ori mai mult decat ai facut tu pe 14..
tu ce crezi ca e o realizare mai mare : a) Sa rezisti impotriva unui trib intreg,si pe langa asta sa le iei in jur de 15 sate si tu sa nu pierzi niciunul
SAU
b)Sa te bati cu barbarii si sa iti iei omor de la unu din ei?..

te las pe tine sa alegi,dar obiectiv,nu subitectiv.
p.s. gata cu galceava ca ne luam avertismente .
 

DeletedUser28580

cu ce nume joci pe 18 ? :)

si eu cred ca TU nu intelegi teremnul de performanta.pun pariu ca pe 18 erai la margine,si innobilai barbare si interne cat incape.poti sa ai si 5 sate,atata timp cat tii piept dusmanilor,stii sa te sincronizezi cu un trib intreg la o ora exacta,faci dodge etc etc.
poti sa ai si 10000 de sate ca daca stai si innobilezi 400 de barbare si 300 de interne esti fix pielea p.asarii

P.S. implor iertare,daca vreuna din literele folosite de tine in mesajul anterior se afla si in mesajul meu!
 

DeletedUser28580

asa e , cum spui tu. dupa tine nimeni nu a facut performanta,tu categorisind jucatorii dupa numarul de sate :))
bine tata,hai ca te las sa-ti scobesti mucii , nu imi mai bat capul cu cineva care crede ca daca ai multe puncte esti si cel mai bun.


P.s. asa am si eu cont in top 20 pe lumea 1 , dar nu pot sa spun ca mi-as dezvalui secretul ..
hai salut,te-am pupat pe portofel
 

DeletedUser

:D

Il propun pe Alci 2 pentru un interviu.Poate putin cunoscut de multi,dar va garantez ca e un jucator si conducator excelent.
mi-ar placea sa vad ce are alci 2 de spus.

ce ai facut silviule :eek: ... i-ai enervat pe baieti si aici , asa cum ai facut si pe 18 :rolleyes:
herculev3 , mai usor , sa nu iti plesenasca vreo vena :D
 

DeletedUser

mi-ar placea sa vad ce are alci 2 de spus.

ce ai facut silviule :eek: ... i-ai enervat pe baieti si aici , asa cum ai facut si pe 18 :rolleyes:
herculev3 , mai usor , sa nu iti plesenasca vreo vena :D

Ehe Radule :)
Doar ma stii :) Imi place sa ma distrez cu ei :)
Tu ce invarti pe aici?Fa si muta-te cu satele langa Sconcs sa vezi actiune ca-n filme :)
 

DeletedUser2821

Ehe Radule :)
Doar ma stii :) Imi place sa ma distrez cu ei :)
Tu ce invarti pe aici?Fa si muta-te cu satele langa Sconcs sa vezi actiune ca-n filme :)

Eu cred ca tot forumul se distreaza de lipsa ta de inteligenta , ca sa nu zic prostie =)) .
 

DeletedUser28580

lasa ca el are peste 400 de sate pe lumea 18 si ne da in cap cu ele .. :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus