Discutii interviuri

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser28580

mersi..nu sunt genul de om care sa se incapataneze sa spuna adevarul.si in special ,dupa cum am spus si acolo mi-a castigat respectul carusel,care de 2 ori a fost adus la 190.000 de puncte si de 2 ori a revenit la 350.000+

in orice caz,aparent vom avea PNA .. ceea ce pe mine ma supara :(
 

DeletedUser33163

mersi..nu sunt genul de om care sa se incapataneze sa spuna adevarul.si in special ,dupa cum am spus si acolo mi-a castigat respectul carusel,care de 2 ori a fost adus la 190.000 de puncte si de 2 ori a revenit la 350.000+

in orice caz,aparent vom avea PNA .. ceea ce pe mine ma supara :(

ai ajuns la interviuri? respecte :))
 

DeletedUser

A ajuns herculev sa i se ia interviu :-o
Dumnezeule!!!Credeam ca interviurile se reazlizeaza cu jucatori reprezentativi,nu cu copii de 16 ani care n-au cucerit inca pe 23 un sat de la un trib dusman.Rusine celor care selecteaza jucatorii pentru interviuri!
 

DeletedUser

Pai normal ca a facut multe...deschide cateva taburi si se baga la somn si isi foloseste scripturile sa nu stea el on sa dea atacuri :D

cine te-a mintit in halul asta si de ce esti asa de revoltat? :D
am fost plecat si eu intr-o mica vacanta si Robotelul meu s-a jucat un pic triburile
acum nu mai pot sa il dezlipesc de la calculator :cool:
frumos interviu dar exagerezi mult prea mult cu "Am 6 jucatori defapt pentru voi care spre fericirea mea sunt in Sconcs ce pot da clasa oricarui jucator"
 

DeletedUser

Eu nu cred...si stii bine asta:D

tocmai ca stiu ...
parerea mea e ca doar 1 pot sa zic ca e de top, 2 peste medie, 2 la nivel mediu si 1 la nivel de amator
faptul ca unii au mai multe puncte nu ii face mai "meseriasi"
nu dau nume ca nu vreau sa jignesc ... e doar o parere personala
avantajul lor e ca se cunosc si sunt grupati ... dar asta e si dezavantajul ... mai devreme sau mai tarziu vor renunta in grup cand vor realiza ca nu au pentru ce sa lupte ... vine vara si multi or sa renunte :cool:
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
A ajuns herculev sa i se ia interviu :-o
Dumnezeule!!!Credeam ca interviurile se reazlizeaza cu jucatori reprezentativi,nu cu copii de 16 ani care n-au cucerit inca pe 23 un sat de la un trib dusman.Rusine celor care selecteaza jucatorii pentru interviuri!

cum etichetezi tu jucatorii reprezentativi dupa ce criterii?

de unde stii ca nu o fi reprezentativ pentru lumea 23 pentru tribul lui, pentru dusmanii lui etc
 

DeletedUser

Draga maru ... daca imi permiti :cool:
Te rog sa ii iei si lui ssilviu19 un interviu (desi nu merita ca aproape te-a facut nerusinata pe fata) ca face valuri pe aici de fiecare data cand jucatorul ales nu e din tribul sau.
Poate se linisteste si nu mai se plange pe la colturi
Sau poate are ceva de spus si ne uimeste cu ispravile si realizarile sale de pana acum ... sau poate se face de ras :D
 

DeletedUser2821

Draga maru ... daca imi permiti :cool:
Te rog sa ii iei si lui ssilviu19 un interviu (desi nu merita ca aproape te-a facut nerusinata pe fata) ca face valuri pe aici de fiecare data cand jucatorul ales nu e din tribul sau.
Poate se linisteste si nu mai se plange pe la colturi
Sau poate are ceva de spus si ne uimeste cu ispravile si realizarile sale de pana acum ... sau poate se face de ras :D

sau poate foarte sigur...
 

DeletedUser28580

Am si eu o intrebare.Ma face pe mine in toate felurile,bine ma,poate ca nu stiu eu cu ce se mananca jocurile astea,nu am luat niciun sat de la inamici(desi am luat 6,dar ma rog.plus inca 2 pe care le-am pierdut.in fine.) , dar uite-te si compara..
(inamici invinsi)
2710 ssilviu19 [Sconcs] 278.067

866 herculev3 [CIRCU$] 845.310

Puntajele presupun ca le stii la amandoi , 131.000 la tine, 125.000 la mine

P.s. Nu ma laud,dar mi se pare incorect sa vina o jumatate de creier pe picioare si sa ma insulte :)
 

DeletedUser

tocmai ca stiu ...
parerea mea e ca doar 1 pot sa zic ca e de top, 2 peste medie, 2 la nivel mediu si 1 la nivel de amator
faptul ca unii au mai multe puncte nu ii face mai "meseriasi"
nu dau nume ca nu vreau sa jignesc ... e doar o parere personala
avantajul lor e ca se cunosc si sunt grupati ... dar asta e si dezavantajul ... mai devreme sau mai tarziu vor renunta in grup cand vor realiza ca nu au pentru ce sa lupte ... vine vara si multi or sa renunte :cool:

Nu ai inteles niciodata ca in acest joc poti sa fii tu cat de bun esti. daca nu ai echipa esti varza!

De aceea pe ei ii consider cei mai buni jucatori pentru ca sunt foarte uniti si colaboreaza foarte bine.
Eu inteleg ca plangi dupa ei da nah :D
 

DeletedUser

Nu ai inteles niciodata ca in acest joc poti sa fii tu cat de bun esti. daca nu ai echipa esti varza!

De aceea pe ei ii consider cei mai buni jucatori pentru ca sunt foarte uniti si colaboreaza foarte bine.
Eu inteleg ca plangi dupa ei da nah :D

Stai tu calm ca eu am inteles ce inseamna acest joc inainte sa fi auzit tu de el ... daca nu as juca in echipa nu ar avea nici un haz
Tu faci deseori confuzii grave ... in cazul de fata valoarea jucatorilor cu valoarea grupului ... sunt 2 lucruri diferite ... un grup format dintr-un expert si 2 amatori e mai valoros decat un grup format din 3 jucatori de valoare medie
Asemenea confuzii te-au indus in eroare si cand ai pierdut vreo 10 sate intr-o singura zi (la valoarea ta acest lucru e greu de inteles)
Se pare ca lacrimile mele nu i-au induiosat daca au ramas in Sconcs :D
 

DeletedUser

Fiecare gandeste in felul lui cand vine vorba de valuarea unui jucator. tu esti cel ce nu intelege.

separat nu sunt la acelasi nivel. dar jucand impreuna sunt la acelasi nivel

Cat despre faza cu satele alea atunci e adevarat...l`am sprijinit pe radu cristiano pentru ca am zis ca atacati acolo si mi`am luat teapa. Da stai linistit ca nu am plans eu asa mult dupa satele alea
 

DeletedUser

Fiecare gandeste in felul lui cand vine vorba de valuarea unui jucator. tu esti cel ce nu intelege.

separat nu sunt la acelasi nivel. dar jucand impreuna sunt la acelasi nivel

Cat despre faza cu satele alea atunci e adevarat...l`am sprijinit pe radu cristiano pentru ca am zis ca atacati acolo si mi`am luat teapa. Da stai linistit ca nu am plans eu asa mult dupa satele alea

nu prietene ... tu nu intelegi
cum poti sa spui o asemenea ineptie: "separat nu sunt la acelasi nivel. dar jucand impreuna sunt la acelasi nivel"
prima parte e corecta ... dar a doua e pur si simplu hilara ... cum adica jucand impreuna sunt la acelasi nivel??? ... al cui nivel?
daca imi dai voie reformulez eu: "separat nu sunt la acelasi nivel. dar jucand impreuna nivelul grupului creste asimptotic"
e mai bine asa? :D
 

DeletedUser30525

nu va mai certati degeaba
eu cred ca moderatorul sau cel ce se ocupa de interviuri poate si e cel mai indicat sa aleaga jucatorii care i se par relevanti pt l23
ca e intemeietor de trib sau ca e simplu jucator
el (cred sau sper) poate fi impartial si poate judeca (la fel sper) altfel decat cei direct implicati
pt fiecare conducator de trib jucatorii lui vor fi cei mai buni si cei mai importanti
asta nu e un lucru rau
dar sa lasam pe cei care fac o treaba sa o faca pana la capat
cine stie poate aflam lucruri interesante
poate ne schimbam parerea despre unu sau altul
cu respect
 

DeletedUser

Parerile pe acest joc sunt preconcepute si induse. De foarte multe ori lasi pe altul sa-ti formeze o parere despre jucatorul x, prin mesaje, prin opinii mai mult sau mai putin pertinente.Tehnica manipularii functioneaza aici mai mult ca oriunde.Putini sunt cei care accepta sa gandeasca cu propriul cap. Majoritatea lasa pe altii sa gandeasca in locul lor si le copiaza opiniile.
Poate ca daca interviurile ar fi mai bine gandite, personalizate pe jucatori ar spune mai multe despre omul din spatele nickului.Poate ca rolul moderatorului ar trebui sa fie nu cel de supraveghetor al "linistii si ordinii" forumului ci si acela de creator de legaturi.Sunt multi cei care citesc forumul dar putini cei care posteaza si de cele mai multe ori numai daca e un subiect de discutat in contradictoriu.
Poate ca n-ar fi rau ca moderatorii sa dea dovada de adaptabilitate si sa iasa in intampinarea jucatorilor, iar interviul ar fi una din posibilitati.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus