Discutii L92 !

*sickoss*

member
Scor reacție
0
Vezi atașament 5732Acel moment cand esti cu gura mare dar te aliezi cu toata harta impotriva unui trib de noobi:)))) Mari jucatori mai sunteti ,amis si maria sophia cand se muta ? Normal nici nu imi bat capu pe extern dar cand cand am vazut nu m-am putut abtine sa nu rad putin de voi :)) hai bafta slabanilor

Te plangi de ce anume, mai exact?? Acelasi lucru l-ati facut si voi pe Lumea 83, acolo unde Void-ul a salvat BMB-ul, ma rog..In mare parte pe CharLye care si-a abandonat colegii pentru a-si salva contul si de a avea o lume castigata cu Void, facand absolut nimic, pe langa faptul de a cere sprijin, sitter pe organizat, etc. In fine, trecand peste asta, oricum nu-si mai are rostul acum, se pare ca pe lumea asta chiar ne bateti, si sunteti deja o forta..
Uiti pe ce fel de setari joci si ce rol au aliatii intr-un razboi, etc..Mi se pare destul de corect sa ne ajutam intre noi, mai ales in contextul in care BMB-ul ne spulbera din temelii la orice capitol pe lumea asta....Ma bucur iti pierzi timpul cu noobii astia ca sa le urmaresti activitatea pe harta, presupun ca ti-ai schimbat cariera in cele din urma, propun un podcast cu amis ca sa-ti explice si tie cum poti ramane pe contul propriu pe organizat si sa te aperi prin orice conjuctura si sa faci si sacrificii daca e cazul pentru ca satele sa ramana in trib. Lucruri de baza pe jocul asta, lucruri ce, conducatorului tau ii sunt straine. Bucurati-va de harta care va este in favoare si felicatati-va intre voi pentru jocul placut pe care vi-l oferim si ca inca ramanem activi sa ne luam bataia pe care ne-o preconizati de o saptamana, razboiul inca nu este oficial, dar vom ajunge si la statistici, oricum in etapa asta, statisticile se schimba de pe o zi pe alta, asteptam urmatorul organizat pe care ni-l pregatiti si promitem sa ne descurcam mai bine ca tura trecuta, Void e tot aici, si oricat de patat ii este numele din cauza trepadusilor care au urmarit doar interesul propriu, ne bucuram ca am ajuns in punctul in care avem sansa ca @mauLLL sa va anuleze acele trofee de la profil cu tribul Void, pe care oricum nu le meritati.
Suntem artagosi si va asteptam cu caldura!
Spor la joc.


@D1v1nn0 you gotta pay the price, my guy.
 

Oblivion

member
Scor reacție
0
Mare jucator si mai e si paranoic de da mesaje la toti din zona lui :))

Vezi atașament 5738


Mare/mic jucator, ce ti-am zis, s-a adeverit. Tocmai ti-a zburat satul :))) hai, bafta pe L93 :))

eta2.png
<blockquote class="imgur-embed-pub"
 

Baldr

member
Scor reacție
0
Ai gresit persoana , eu am acelasi cont ca numele de aici :)) nu pupi tu sate de la mine niciodata :)) ati dat organizat sa luati satul de 1.2k puncte?
 
Scor reacție
0
pai eta2u e contul tau., Te dadeai mare si rotund pe aici, ca uite ce ti-am zis eu :))
Pai vezi, te-am prevenit :)) si azi le-am zis la baieti sa iti ia satul si ti l-au luat :))
spor pe 93.
In maxim 1 luna, o sa pun rapoarte cand ii iau sate lui watcher, ca si ala se da rotund pe aici, fara sa fie.
Istoria ta pe triburile:
L76: esec total, te a inobilat DK de 2 sau 3 ori
L80: ai tradat, esec total ai sfarsit la arhive
L85: ai tradat, esec total, ti am stat sitter pe cont ca oricum tu esti pe langa joc.
Fara pp ai fi un jucator slab, asa cu pp esti unu mediocru..pana sa fi pus in aceeasi propozitie cu mine macar mai ai de jucat . Nu stiu de unde si pana unde cauti bagare in seama cu mine ca nici macar nu te iau in considerare pe harta:))
 
Scor reacție
0
Vezi ca eu nici n-am jucat pe lumile alea. Nu stiu la ce filme te-ai uitat tu.
Am auzit ca plangi pe forum dupa sprijin :))) nu mai esti mare si tare ? iti iau baietii satele ? :))


gasesti aici statisticile mele, in caz ca le-ai uitat :) https://ro.twstats.com/ro87/index.php?page=player&mode=conquers&id=743816035&type=&pn=4
Stie toata lumea cine esti draga redemption..am vb cu ale si mi a zis ca a jucat cu tine pe 87..era normal ca ai si tu mevoie de cineva care sa si stie joaca..nu te mai da pe aici rotund draga redemption sau yellow nush cum aveai pe 76..stie toata lumea cine esti, dupa 3 lumi de fail total ai reusit si tu o lume castigata si acu unbli cu tw stats la profil..si aia ca a jucat altcineva pe cont;))))..legat de mine, macar nu caut sittere prin alte triburi ca nu s in stare sa apar..hai fuguta la squad sa faca auto ca din 6 academii nu sunteti in stare sa jucati:(
 
Scor reacție
0
Nu stiu in ce filme traiesti, probabil in replay la game of thrones :))))
revin cand iti innobilez primul sat, sa il pun pe forum :)))

Plange putin pe forum si cere sprijin si pe satul din apropierea mea, ca o sa ti-l iau in maxim 1 luna :))) noteaza mesajul asta :))
du-te ma râsule d aici…nu te mai da important ca nici nu stiu unde esti pe harta:)) crezi ca mi arde de toate rateurile de pe joc..
 

Baldr

member
Scor reacție
0
Vezi ca eu nici n-am jucat pe lumile alea. Nu stiu la ce filme te-ai uitat tu.
Am auzit ca plangi pe forum dupa sprijin :))) nu mai esti mare si tare ? iti iau baietii satele ? :))


gasesti aici statisticile mele, in caz ca le-ai uitat :) https://ro.twstats.com/ro87/index.php?page=player&mode=conquers&id=743816035&type=&pn=4

Sincer , nu stiu de ce te lauzi cu statistica aia , macar spune lumii ca satele alea le-ai luat pe gratis ca s-a lasat tribul de joc , altii mai stiu pierde , dar vad ca tu nici sa castigi nu stii :))
 

phesix

member
Scor reacție
0
pe mine ma amuza smardoiala asta in pp-uri. ne auzim pe speciala astia care mai stiu sa joace si fara

LE: apropo, de ce nu se numeste clasica si e "speciala"? ce-i asa special ?
 
Sus