Discutii libere L Clasic !

ciobanu123

member
Scor reacție
0
Screenshot_20200715-205728_Tribal wars.jpg

Mor de rusine...
 

navarra

member
Scor reacție
0
de neuroni tu ai nevoie prietene !

pe minus eu ? e imposibil sa reusesti tu asta asa ca spor la citit pasii de invatare a jocului
 

GumGum

member
Scor reacție
0
Ati da fratiele o bere sa te linistesti ca te simt plans la coltu ocilor :( 1 2 3 si dau startu la jmecierii
 

Deleted User - 743778619

Barbarele is ocupate. Joaca pe harta. Nu se stie ce, dar joaca...
 

Deleted User - 743778619

Doua fire, doua paie,
Luati barbarii la bataie,
S-inc-odata mai baieti,
Hop s-asa s-asa.
 

navarra

member
Scor reacție
0
image_2020_07_26T11_10_26_406Z.png
hai ma baieti mai cu spor , ati pus tot tribul sa lanseze fakeuri si voi sa va rupeti nobilii :)))


spor la refacere , si va rog eu continuati cu satele de pomana ! nu de alta daar imi este mila de voi... va recomand eu niste inactivi de la noi , dar voon in nici un caz nu e unul :))

 

navarra

member
Scor reacție
0
ce organizat ma ?noi nu am avut organizat pe voi ....:))) v.am luat sate din distractie,,.. voi de la inactivii si adormitii nostri:))
 

Deleted User - 743786348

Am luat sate de la Inactivi gen prada , voon , andreiiiii , cristic , mary lou , scama ? Mai enumar ?
Mai lasa externul ca pe harta nu iti simt prezenta. Iar satele luate de voi de la noi , stai linistit ca tot de la inactivi le ati luat( inafara de mikee ) . Azi v am adus aminte doar ce e prox fata de tribul vostru de bufoni... jokeri . Scz :)
 

navarra

member
Scor reacție
0
dupa cum ziceam...inactivi... si daca la un organizat de genul luati 2 3 sate de la jucatori activi noi tot invingatori ne numin...bufoni dar invingatori :p
 

Deleted User - 743783525

ieri 13 sate... de la scama tot inactivi .. mai erati si voi astia smecherii sitter:)) gen mamutul si alti noobi care iau sitter si pierd 99 la suta din sate:))
 

Deleted User - 743786348

Mamutu ala care zicea ca e de nivelul meu si lumea asta se da verdictul dintre cine e cel mai bun dintre noi 2 ? Pai el nu e in stare sa apere 80 de sate cu sprijin din trib si majoritatea in marea albastra , nu ca mine care am stat 72h la nokia ca sitter si am pierdut 5 sate din 15 FARA sprijin din trib . Nu are pic de sprit conservator , nu a fost in stare sa isi aleaga sate cheie pe care sa le blindeze sa poata juca recuperare , a fost prins cu trupe de atac si deff in sat pe zid 0 , i s au jefuit resursele si demolat sate cheie . Nu va mai dati zmei fara o baza reala de argumente . In concluzie : cand o sa ajungeti vreodata la nivelul meu inseamna ca sunt eu pe sitter . V am pupat :*
 

navarra

member
Scor reacție
0
ai dreptate, nimic de zis! bravo tie!

spre deosebire noi mai avem si viata personala si nu tinem toata granita 2 jucatori ca la voi, mi se pare normal sa fiti peste noi!


spor acolo Take si nu noi ne dam zmei ci voi, noi ne amuzam ca reusim sa va tinem cat de cat piept din nimic si din placere...
 

Deleted User - 743786348

Nu te mai da ranit acolo , ca pana acum 2 3 zile ziceati ca , castigati lumea ca bla bla bla . Tinteti piept pentru ca aveti viitoarele voastre interne care fac raport 3:1 deff:atac pentru aia mai smecheri de la voi din trib , gen mamutu , ramon care se apara cu atacul ocazional ;)
Sunt mai bun ca voi si atat . Fara motive si explicatii ca vezi domne ca vezi cum e harta . Harta e asa pentru ca asa am conturat o prin cum am jucat . Numai bine
 

navarra

member
Scor reacție
0
jucati corect si atunci puteti spune asta !
asa bun te crezi cand intrun trib jucati 2 3 jucatori porin vpn sau thor si care mai sunt ca nici macar nu stiu cum se scriu denumirile alea???

jucati ca noi curat normal incurcativa si blocati-va in sittere si dupa o sa va declaram si noi invingatori ! pana tunci gura mica si joc de glezne

mi-a facut placere !
 
Sus