Discutii libere L Clasic !

Deleted User - 743783525

navarra lasa vrajeala :)) ne-a zis lucifer cum faci tu si razw cum intrati pe conturi .... ;)) nu mai fura curent aici
 

Deleted User - 743783525

navarra tu joci de placere si stai non stop pe joc si plangi .... scama pierde sate langa tine . si tu nu bagi o lance ??? pt ca esti sitter la el ... te faci de rahat 14 sate sa pierzi intr-o zi....acum te dai mare ca-l aperi pe voon care sta si plange-n baie :))
 
Ultima editare de un moderator:

Deleted User - 743786348

vrei sa iti dau intregistrare de la conversatia voastra pe discord in care ramon zicea ca are 11 conturi in sitter ? cum e posibil sa ai 11 conturi in sitter ? nu te mai victimiza atata , ia si joaca cum poti , stii foarte bine ca nici tu nu esti legal . vrei screenshot din conferinta de skype cu tine care ai pus scriptul de etichetare a atacurilor si ti au zis baietii sa nu il mai folosesti in timp ce te joci ca te prinde cu comenzi suprapruse ? cum e posibil sa vorbesti despre corectitudine cand tu nu indeplinesti termenii si conditiile ? si referitor la ciocu mic si joc de glezne , pepsikiller mic ce esti , linisteste te ca eu ma numesc mirel :) (aviz amatorilor : nu sunt pepsikiller)
 

Deleted User - 743778619

bre, ia gata spamul aici!
un sitter pt voon gasim si noi?
 

Deleted User - 743783525

a zis navara ca voon nu pierde sate :)))
asa este nu pierde, le da moca ... :))
 

Deleted User - 743786348

eu am zis sa imi lasati mie sitter ca eu nu pierd sate , puteti avea incredere ca si daca golesc satele de sprijin , tot fac un auto din instinct si tin satele , nu ca sitterul/proprietarul/jucatorul de pe voon de azi
 

navarra

member
Scor reacție
0
simplul fapt ca ne stiti miscarile si tot ce facem si alegeti sa jucati in stilul asta imi dovedeste ca sunteti niste oameni de nimic...


spor la inobilat in continuare poate castigati si voi in 2021 lumea :))
 

Deleted User - 743786348

auzi navarra ? dar asa se manifesta frustrarea , te victimizezi pe forumul extern?
 

Deleted User - 743783525

auzi ma mistake acum a pierdut 2 sate prada.... cred ca conducatorul lor e inactiv...
numai de la inactivi luam sate nu navaraa?:(
 

m4ry0

member
Scor reacție
0
Interesant cum ne acuzi pe noi de practici necurate, cand propriul vostru intemeietor are 3 banuri la activ pe lumea asta ..
 

Deleted User - 743778619

Am ascultat acum un banc misto la radio, am zis sa il impartasesc si cu voi...
Zice asa:
- Care e diferenta dintre voon si barbari?
- Barbarii au ferme. Si nu baga deff pe zid 0.

L.E.: facura acum update la banc. Cica barbarii nici nu se baneaza singuri :(
Jucătorul este încuiat din cauza aceasta nu poate fi atacat sau sprijinit


Voon, vezi ca zicea navarra ca voi sunteti mai curati si cinstiti decat Fecioara Maria... incep sa cred ca v-a invatat Iosif la prostii pe toti...
 
Ultima editare de un moderator:

Deleted User - 743778619

sal baeti avet ideie dk ie banat voon?
n-o gasit sitter apt sa ii pastreze satele si o zis ca lasa manageru sa refaca trupele si zidurile cateva zile...

ia, baga repede un bilet, ca facem tombola sa alegem urmatorul castigator
 

Deleted User - 743786348

Jucati corect si atunci puteti spune asta .
Navarra . ce a patit voon ? de corect ce e el a luat ban ?
 

Deleted User - 743778619

Tot la radio au zis acum...
Într-o zi de 27 iulie, în anul 1940, Bugs Bunny debuta pe micile ecrane, în desenul animat A Wild Hare. Bugs Bunny este un iepure fictiv ce apare în seriile animate Looney Tunes şi Merrie Melodies create de Leon Schlesinger Productions, ce a devenit, în 1945, Warner Bros. Cartoons. Conform “biografiei” sale, el s-a “născut” pe 27 iulie 1940 în Brooklyn, New York, rezultatul imaginaţiei lui Tex Avery (care a regizat A Wild Hare) şi Robert McKimson (cel ce a creat designul lui final. După Mel Blanc, vocea lui originală, Bugs Bunny are un accent Flatbush-an, o amestecătură de dialecte din Bronx şi Brooklyn.

@Dumbo, daca te duci la ziua lui, ai grija cui lasi sitter. Nu tot la cine a lasat voon, ca nu te vrem si pe tine barbar in 14 zile.
Pupa-l pe Bugs si din partea noastra, vezi ca am pus pe Cargus cadouri si din partea noastra.

si, @Mistake.Die ... voon s-a pensionat. nu greu, asa cum a promis... cred ca isi baga medical, ca n-avea vechime pe joc cat sa intre la anticipata
 
Sus