Discutii libere L Clasic !

navarra

member
Scor reacție
0
Interesant cum ne acuzi pe noi de practici necurate, cand propriul vostru intemeietor are 3 banuri la activ pe lumea asta ..
nu ne " baga pe toti in aceasi oala " te rog.....

fiecare jucator joaca cum stie !

multumesc si imi cer scuze de toata nebunia creata aici !
 

Deleted User - 743778619

jucati corect si atunci puteti spune asta !
jucati ca noi curat normal incurcativa si blocati-va in sittere si dupa o sa va declaram si noi invingatori ! pana atunci gura mica si joc de glezne
ca sa citez din clasici... ia hai du-te de te spala pe maini (ca sa joci curat) si in rest... gura mica si joc de glezne. zi-i lui dumbo ca il pupam pe urechiuse!
 

Error404

member
Scor reacție
0
Dancila , ma cautai cumva ?:)) stii ce am eu sa va zic voua ? nici-o data lumea asta nu ati castigato , pentru ca nu jucati cinstit !!! Aveti fratilor si admini de partea voastra , jucati cu tradari , cumparati conturi , voi credeti ca asa se castiga o lume ? pai ma fara sa cumparati conturi erati ciuma pacii , nu apucati sa luati nici macar 1 sat :)) !!!

app: am jurat ca daca aflu spionul care era merg peste el si ii sparg nanaul , asa ca ,,cretu,, stiu exact adresa ta :) in weekend sa te astepti sa bem o bere impreuna !!! (DUMBO)
 

Deleted User - 556077

Dancila , ma cautai cumva ?:)) stii ce am eu sa va zic voua ? nici-o data lumea asta nu ati castigato , pentru ca nu jucati cinstit !!! Aveti fratilor si admini de partea voastra , jucati cu tradari , cumparati conturi , voi credeti ca asa se castiga o lume ? pai ma fara sa cumparati conturi erati ciuma pacii , nu apucati sa luati nici macar 1 sat :)) !!!

app: am jurat ca daca aflu spionul care era merg peste el si ii sparg nanaul , asa ca ,,cretu,, stiu exact adresa ta :) in weekend sa te astepti sa bem o bere impreuna !!! (DUMBO)
Salut,
Și eu știu unde stai in tm.
Eu vin ne invitat .
ps. Tigrulalb aici . Sănătate multă!
 

Deleted User - 743786348

am fost banat si retrase 19 sate si tu zici ca avem admini de partea noastra ? cu tradarile voi ati inceput , grupul toxic , mister 3 , saifer , etc . nu am cumparat conturi , ei vin la noi ca nu le place conducerea , voi ii cumparati inapoi (lucifer ) . asa se castiga o lume , fara sa cumperi conturi . se recruteaza ca sunt nemultumiti jucatorii de ce conducere extraordinara aveti voi . cat despre apucat de luat sate , am luat sate si fara sa plece nimeni , stai linistit . verifica tw stats :)
cat despre spion .. cretsu n a fost spion , spionul inca este printre voi , nu il mai injurati pe cretsu pe chat ul de trib ca e urat ... vrei si adresa mea , locuiesc cu pawll , il mai stii pe pawll? :))
 

Error404

member
Scor reacție
0
Salut,
Și eu știu unde stai in tm.
Eu vin ne invitat .
ps. Tigrulalb aici . Sănătate multă!


iti dau adresa exact cum vrei tu ;)) nici sa ma pupi nu poti in tm sa imi faci tu :)))) app cu tine nu aveam nimic , nu stiu de ce te bagi ca musca in lapte , nici cu prox nu am nimic , am doar cu tradatorii
 

Deleted User - 743786348

pai da ti palme in oglinda atunci , tradatorule :)
sau ai uitat de unde ai plecat ?
 

Deleted User - 556077

iti dau adresa exact cum vrei tu ;)) nici sa ma pupi nu poti in tm sa imi faci tu :)))) app cu tine nu aveam nimic , nu stiu de ce te bagi ca musca in lapte , nici cu prox nu am nimic , am doar cu tradatorii
Nu pot sa te pup ca e vorba de distanțare socială , înțelegi tu .
 

Error404

member
Scor reacție
0
am fost banat si retrase 19 sate si tu zici ca avem admini de partea noastra ? cu tradarile voi ati inceput , grupul toxic , mister 3 , saifer , etc . nu am cumparat conturi , ei vin la noi ca nu le place conducerea , voi ii cumparati inapoi (lucifer ) . asa se castiga o lume , fara sa cumperi conturi . se recruteaza ca sunt nemultumiti jucatorii de ce conducere extraordinara aveti voi . cat despre apucat de luat sate , am luat sate si fara sa plece nimeni , stai linistit . verifica tw stats :)
cat despre spion .. cretsu n a fost spion , spionul inca este printre voi , nu il mai injurati pe cretsu pe chat ul de trib ca e urat ... vrei si adresa mea , locuiesc cu pawll , il mai stii pe pawll? :))

:)) da il stiu :)) sa ma... nu vreau adresa ta , ca nu am nimic cu tine ... si nu am cu nimeni din prox , personal am doar cu cei care se demit la a fi spioni , iar voi daca vreti sa jucam corect , luativa toti oamenii si hai sa jucam pe harta , iar acolo cine castiga este bun castigator !

de unde am plecat frate ? daca dedei nu facea ce a facut eu jucam cu voi pana la capat indiferent daca pierdeam sau nu lumea !!! nu sunt omul sa plec asa cum fac oamenii vostrii
 

Deleted User - 743786348

hai fugi de pe extern ca nu e de tine . i ai bagat doar 3 ferme lui voon ieri .. simteai tu ca o sa ai nevoie de ele azi ? :))
 

Error404

member
Scor reacție
0
esti si taran si prost !!! eu stateam cu toate satele complet goale ieri :)) se pare ca nu ai ce discuta cu voi
 

Error404

member
Scor reacție
0
hai sa ramanem civilizati totusi si sa ne purtam ca niste oameni maturi....zic si eu...

cu cine frate ? cu niste infumurati ? de ce nu isi iau toti spionii si sa jucam de la egal atunci ? (pentru ca stiu ca fara spioni nu au nici o sansa?) poi astia sunt ,,jucatori mari,, ? nu frate , nu aveti nici demnitate , eu joc cu roma si joc cu ei pentru ca indiferent de ce este , castiga razboaiele pe harta , nu recruteaza de la dusmani !!!
 

Deleted User - 743786348

iti aratam doar ca stiu tot ce misca . si voi aveti spioni , si noi avem . asa e jocul :)
o sa scoatem toate conturile dar pe rand , cu rabdarea treci si marea . cat despre jucatul de la egal la egal .. n apucam sa ne jucam cum zici tu ca dispari de pe harta pana atunci . te am mai inobilat odata pe o speciala . ai invatat sa faci autosplit de atunci ?
sau stiai dar e greu trezitul la 7 ? lumineaza ma :)
 

m4ry0

member
Scor reacție
0
Sa ne intelegem, jocul asta de-a spionatul l-a inceput joker inca de pe vremea cand erau separate ca triburi. Cum a spus si mistake, sa ne aducem aminte de cum ati rupt NIP prin recrutari si ati iesit in fata sa va laudati ca i-ati scos din 2 organizate. Noi, prin ce facem acum, va aratam doar cum se simte cand esti tradat, dar asa, cate putin, ca un cutitas care se invarte pe rana, in timp ce il mai si impingi putin.

De asemenea, daca dam o cautare in aceasta conversatie, "tata Ramon" se lauda ca are asi in maneca si ca ne arata el nou. Am, de asemenea, un mesaj pentru dumnealui: chinta bate asii :*
 

navarra

member
Scor reacție
0
Sa ne intelegem, jocul asta de-a spionatul l-a inceput joker inca de pe vremea cand erau separate ca triburi. Cum a spus si mistake, sa ne aducem aminte de cum ati rupt NIP prin recrutari si ati iesit in fata sa va laudati ca i-ati scos din 2 organizate. Noi, prin ce facem acum, va aratam doar cum se simte cand esti tradat, dar asa, cate putin, ca un cutitas care se invarte pe rana, in timp ce il mai si impingi putin.

De asemenea, daca dam o cautare in aceasta conversatie, "tata Ramon" se lauda ca are asi in maneca si ca ne arata el nou. Am, de asemenea, un mesaj pentru dumnealui: chinta bate asii :*

like ;)
 

Deleted User - 743786348

eu tot am o nelamurire . in declaratia de razboi scrie ca prox il are pe take si jokerii pe papa chelio . cheliostros intra pe sittere dar nu schimba numele la sate sau chiar n am concurenta ? :(
 
Sus